Členská přihláška

Zde je možné napsat postup jak se stát členem. Co je třeba vyplnit, komu poslat, informace o platbách,... Zároveň se dolů vygeneruje odkaz na přihlášku ke stažení (pokud je nahrána do administrace a má v popisu text _PRIHLASKA - v takovém případě ji systém najde a nabídne na ní odkaz.

Zde je možné napsat postup jak se stát členem. Co je třeba vyplnit, komu poslat, informace o platbách,... Zároveň se dolů vygeneruje odkaz na přihlášku ke stažení (pokud je nahrána do administrace a má v popisu text _PRIHLASKA - v takovém případě ji systém najde a nabídne na ní odkaz.Zde je možné napsat postup jak se stát členem. Co je třeba vyplnit, komu poslat, informace o platbách,... Zároveň se dolů vygeneruje odkaz na přihlášku ke stažení (pokud je nahrána do administrace a má v popisu text _PRIHLASKA - v takovém případě ji systém najde a nabídne na ní odkaz.Zde je možné napsat postup jak se stát členem. Co je třeba vyplnit, komu poslat, informace o platbách,... Zároveň se dolů vygeneruje odkaz na přihlášku ke stažení (pokud je nahrána do administrace a má v popisu text _PRIHLASKA - v takovém případě ji systém najde a nabídne na ní odkaz.Zde je možné napsat postup jak se stát členem. Co je třeba vyplnit, komu poslat, informace o platbách,... Zároveň se dolů vygeneruje odkaz na přihlášku ke stažení (pokud je nahrána do administrace a má v popisu text _PRIHLASKA - v takovém případě ji systém najde a nabídne na ní odkaz.


K modulu Texty má přístup uživatel:Jitka Krsová   Karla Hrachovská   Marta   Milan Krinke   Miroslav Václavík   Renata Krejčí