Chovné feny

Jméno psa Barva Číslo Narození Majitel
A JUSTE TITRE des Habits Rouges Skvrnitá LOF 15.2.2005
A-BEGGI Bouzovské podhradí Žlutá CMKU/ND/18 292/06/08 30.1.2006
AALIYAH v.Adamantium Žíhaná VDH/DDC 120 520 13.11.2007
AALIYAH v.Nordstern Žíhaná VDH/DDC 114 585 5.8.2003
AALYAH v.Napoleonstein Modrá VDH/DDC 116 739 6.3.2005
AAQUEL du Clos Templerie Žlutá LOF 026349 10.11.1980
AARONNE Preussisch Blau Žíhaná VDH/DDC 082 126 27.6.1981
AASSELYA de la Benjamine Modrá LOF2DAL 66 105/0 16.9.2005
ABA Vápovické panství Černá CMKU/ND/22 727/19/22 4.3.2019
ABA Vokdus CS Skvrnitá CMKU/ND11 284/93/95 1.1.1993
ABADIYA v.Vogtlandeck Žíhaná VDH/DDC 120 814 25.1.2008
ABANITA de Misandre Černá LOF2DAL 65 831/0 17.9.2005
ABARIA v.d.Domaine Hohlenfeis Skvrnitá VDH/DDC 119 245 28.12.2006
ABBA Bohemia Quercus Žíhaná CMKU/ND/16 598/01/04 11.10.2001
ABBA od Jalového potoka Skvrnitá CMKU/ND/14 302/96/99 29.8.1996
ABBA Provit CS Skvrnitá CsHPK/08 047/88/90 12.11.1988
ABBA Selana Skvrnitá CsHPK/07 710/87/89 23.9.1987
ABBA Vrá-Ji Žlutá CMKU/ND/17 421/03/06 10.9.2003
ABEILLE des Fauvelles Žíhaná LOF2DAL 34 714/5 607 31.12.1984
ABELONE des Terres de la Rairie Žíhaná LOF2DAL 66 479/0 18.12.2005
ABERCROMBIE v.Schlesien Skvrnitá VDH/Kydd 5445 7.9.2012
ABIA z pod Třemošné CS Černá CsHPK/04 019/78/82 12.8.1978
ABIGAIL Cevelob Modrá CMKU/ND/22 288/17/20 17.11.2017
ABIGAIL von Regenthof Modrá CMKU/ND/22 376/18 18.2.2018
ACHAÏA de la Benjamine Modrá LOF 66107/11192 16.9.2005
ACHINA Lázně KT Černá CsHPK/12 703/94/95 4.5.1994
ACQUMARINA della Baia Azzurra - Ch.It, JCh.S, PO Modrá LOI 09/156087 28.8.2009
ADA Arva CS Žíhaná CsHPK/06 919/86/88 18.9.1986
ADA h.Getfert Modrá NHSB 1.231.741
ADA z Monorideo CS Modrá CsHPK/00 067/75 24.4.1975
ADA z Nesenického dvora Černá ČKP 13 429
ADA z Rybárny Černá CsHPK/00 491/62/65 1.1.1962
ADA ze Studáneckých lesů CS Žlutá CsHPK/03 788/77 25.3.1977
ADA ze Zámecké zahrady Žlutá ČKP 13 206
ADARA z Bílého lomu Modrá CMKU/ND/14 191/96 16.7.1996
ADDA v.Heidehof Skvrnitá DDR 2018 21.8.1960
ADEL Miréz Bohemia - GCh.CZ, Ch.CZ Černá CMKU/ND/21 839/16/18 18.2.2016
ADÉLA Bílá věž CS Žíhaná CsHPK/09 931/91/93 24.3.1991
ADÉLA Jižní údolí CS Žlutá CsHPK/09 939/91/94 20.3.1991
ADÉLA Mamido CS Černá CsHPK/11 302/93/94 29.1.1993
ADÉLA Matoušův dvůr Modrá CMKU/ND/14 792/97 12.6.1997
ADÉLA Melický poklad Žlutá CsHPK/11 233/92/94 30.11.1992
ADÉLA od Růžového statku CS Žlutá CsHPK/09 045/90 8.7.1990
ADÉLA Plavnická strouha Žlutá CMKU/ND/15 689/99 21.6.1999
ADÉLA Provit CS Skvrnitá CsHPK/08 046/88/90 12.11.1988
ADÉLA z Bělčické hájovny Černá CMKU/ND/12 932/00/79 18.12.1994
ADÉLA z Kratihájů CS Černá CsHPK/06 335/85/86 24.4.1985
ADÉLA z Rozkvetlé louky Černá CMKU/ND/15 333/98 13.9.1998
ADÉLA z Vančurova dvora Skvrnitá CsHPK/05 864/84/85 18.4.1984
ADELAILA Beautiful Blue Ballerines - CIB, GCh.SK, Modrá SPKP 1091 2.10.2013
ADELAINE od Řeky Desné Modrá CMKU/ND/22 483/18/20 12.5.2018
ADELE de la Chatellerie Modrá LOF2DAL 34 855/05 641 20.9.1985
ADELHEIDE Typahar Skvrnitá CMKU/ND/17 086/02/05 8.12.2002
ADELINA Roi-Roan CS Žíhaná CsHPK/04 820/81/83 16.9.1981
ADELINA Safan Modrá CsHPK/09 644/91/95 25.5.1991
ADÉLKA z Chlumské stráně Černá CsHPK/07 690/88/91 2.5.1988
ADÉLKA z Miletína Žlutá CMKU/ND/17 745/04 1.7.2004
ADINA Neklan CS Žíhaná CsHPK/05 399/83/84 31.3.1983
ADINA ze Ždánské zahrady Žíhaná CsHPK/00 371/60/63
ADIS z Červených javorů CS Žíhaná CsHPK/05 140/82/84 9.9.1982
ADJA de la Benjamine Skvrnitá šedý tygr LOF2DAL 66 167/11 290 26.12.2005
ADLETA z Kolomazné pece Žlutá CsHPK/07 347/87/89 9.9.1987
ADMIRA z Kralupského předměstí CS Černá CsHPK/00 019/72/75
ADOLIS z Povodí Modrá CsHPK/10 857/92/95 8.6.1992
ADORÉ Katmar CS Žlutá CsHPK/09 027/90/92 25.8.1990
ADRA Daimond CS Skvrnitá CsHPK/00 188/76/79 23.9.1976
ADRA u Turského rybníka CS Žlutá CsHPK/04 222/79/83 27.5.1979
ADRA Vened CS Žíhaná CsHPK/04 814/81/83 16.8.1981
ADRA ze Syhánu CS Skvrnitá CsHPK/05 789/84/85 22.2.1984
ADREA Aibis CS Žlutá CsHPK/11 611/92/95 24.12.1992
ADRETT v.Haus Christiane Skvrnitá VDH/DDC 045 670
ADRIA Akátová stráň CS Žíhaná CsHPK/05 474/83/85 9.7.1983
ADRIA Bessen Žíhaná CsHPK/06 108/84/86 8.12.1984
ADRIA Brno-Dog CS Modrá CMKU/ND/13 575/95/97 11.9.1995
ADRIA Cerbol CS Černá CsHPK/10 018/91/94 15.10.1991
ADRIA Wadass Žíhaná CsHPK/10 484/92/93 28.3.1992
ADRIA z Rádského domu CS Černá CsHPK/00 177/75/79 18.11.1975
ADRIANA Dobrá rodina CS Žlutá CsHPK/10 086/91/94 29.10.1991
ADRIANA v.d. Kalthofer Höhe Černá do modrých VDH/DCC 093 457 13.10.1988
ADRIANA z Vančurova dvora Černá CsHPK/05 865/84/86 18.4.1984
ADRINA Namif CS Skvrnitá CsHPK/03 950/78/80 6.4.1978
ADRINA z Jirátova dvora CS Skvrnitá CsHPK/00 017/76 11.5.1976
ADRON Modrý jasmín CS Modrá CsHPK/09 146/90/92 25.9.1990
ADYSS Chvalčovický luh Modrá CMKU/ND/13 428/95/97 3.6.1995
AEGLA Skvrnitá LOI
AFAIA Blue Victoria Modrá CMKU/ND/17 233/03/05 15.5.2003
AFFINITY Majfizby Modrá CMKU/ND/22 599/18/21 26.8.2018
AFRA Adog Skvrnitá CMKU/ND/13 472/95/97 13.5.1995
AFRA Dog-Lome Žlutá CsHPK/05 491/83/86 23.6.1983
AFRA Farma Lucie Černá CsHPK/00 039/75/78 9.4.1974
AFRA Helza - Ch.CZ Skvrnitá CMKU/ND/18 618/06 8.12.2006
AFRA pod Hradčanskou Horkou Žíhaná CsHPK/07 409/87/90 26.8.1987
AFRA v.d.Landskrone Skvrnitá VDH/DDC 051 574
AFRA v.d.Stadt Elsfleth Žlutá VDH/DDC 050 783 20.6.1965
AFRA v.Sophienlund Skvrnitá VDH/DDC 039 858 18.7.1952
AFRA z farmy Horecké CS Žlutá CsHPK/00 224/55 26.1.1955
AFRA z Královy zahrady CS - Ch.CSSR, RO Modrá CsHPK/00 045/73/75 26.4.1973
AFRA z Nad kašny Černá CsHPK/00 229/75/79 6.9.1975
AFRA z Podhabří Modrá CMKU/ND/17 672/04/06 9.3.2004
AFRIKA Sanctus Rochus Skvrnitá HR 10951 20.1.2012
AFRODITA Balticprincess Žlutá SPKP 1188 26.8.2013
AFRODITA Belanica CS Černá CsHPK/05 426/83/85 12.5.1983
AFRODITA na Zádvoří Modrá CMKU/ND/18 493/06/08 26.6.2006
AFRODITA Petrův pes Modrá CMKU/ND/13 755/95/99 18.7.1995
AFRODÍTÉ la Chardes - Ch.CZ, SK, JCh.CZ Černá CMKU/ND/20 440/11/13 11.8.2011
AFRODITÉ Modrá oáza CS Modrá CsHPK/10 931/92/95 6.7.1992
AFRODITÉ od Pramene Sprévy CS Žíhaná CsHPK/04 436/80/82 17.5.1980
AFRODITÉ Sanga Černá CMKU/ND/12 989/95/97 16.1.1995
AFRODITTE Bohemia Abrus Černá CMKU/ND/18 256/05/08 15.11.2005
AGA Hradecký dvorek CS Žlutá CsHPK/00 069/76/78 31.5.1976
AGA Jelenia Gora Černá CsPKP/00 616/62/64
AGA Odeon Žíhaná CsHPK/00 889/66/70 1.1.1966
AGA Stín noci CS Černá CsHPK/11 164/92/94 17.12.1992
AGARA z Modrého království Modrá CMKU/ND/15 217/98/00 1.6.1998
AGÁTA Cherubín CS Žlutá CsHPK/10 772/92/94 22.6.1992
AGATA Cliodog Modrá CMKU/ND/21 311/14/16 17.5.2014
AGÁTA Dog-Lome Žíhaná CsHPK/05 492/83/85 23.6.1983
AGÁTA El Vixen Žlutá CMKU/ND/17 601/04/05 8.3.2004
AGÁTA Janyde - CIB, Ch.CZ, SK Žlutá CMKU/ND/15 385/98/00 26.10.1998
AGÁTA Safan Skvrnitá CsHPK/09 645/91/93 25.5.1991
AGÁTA z Babiččina domu CS Žíhaná CsHPK/05 855/84/86 20.3.1984
AGÁTA z Horské Úpy CS Žlutá CsHPK/11 985/93/96 6.8.1993
AGATHA Robert's dog Modrá CMKU/ND/16 276/01/03 16.1.2001
AGAU z Řepínského údolí CS Žlutá CsHPK/04 769/81/83 6.6.1981
AGAVE Salome CS Žíhaná CsHPK/04 295/79/81 26.8.1979
AGAWA od Zámeckého panství CS Žlutá CsHPK/11 842/93/96 11.5.1993
ÁGGA z Velkého větru CS Černá CsHPK/12 713/94/96 2.6.1994
AGGI Peichlův ranč Modrá CsHPK/06 726/86/88 13.3.1986
AGGI v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 064 773 27.3.1973
AGHÁTA od Božské Árie Černá CMKU/ND/17 465/03/06 30.10.2003
AGHÁTA z Kurajova dvora Modrá CMKU/ND/21 324/14/16 19.5.2014
AGI Bílá věž CS Žlutá CsHPK/09 932/91/93 24.3.1991
AGI Chvalčovický luh Modrá CMKU/ND/13 429/95/97 3.6.1995
AGI Framil Černá CsHPK/04 665/81/82 27.2.1981
AGI od Pramene Mojeny CS Černá CsHPK/06 517/85/88 9.10.1985
AGI Ptačí dvůr CS Černá CsHPK/00 005/72/77 1.1.1972
AGI z Rožmberského paláce CS Skvrnitá CsHPK/00 208/73/75 22.7.1973
AGILA z Abattelu Modrá CMKU/ND/20 082/10/12 19.8.2010
AGLAIA z Dořiny zahrady Žlutá CMKU/ND/20 241/11/13 14.3.2011
AGLAYA v.Fanatic - Ch.CZ Černá SHPK 01 250 24.5.1989
AGNES Bohemia pride Skvrnitá CMKU/ND/23 762/22 25.8.2022
AGNES Ladnost CS Černá plášťová CsHPK/05 221/82/84 1.7.1982
AGNES vom Zwiebelberg Žlutá CMKU/ND/20 694/12/14 7.6.2012
AGNES z Krušinské doliny CS Skvrnitá CsHPK/00 238/76/79 28.12.1976
AGNETA Titánlak Skvrnitá MET.Dog 2793
AGNETA v.d.Assyrern Skvrnitá VDH/DDC 102 794 29.2.1996
AGORA Lázně KT Černá CsHPK/12 702/94/97 4.5.1994
AGREE Cenky CS Žlutá CsHPK/09 331/90/93 4.11.1990
AGYNA Modré sny CS Modrá CsHPK/10 073/91/93 7.12.1991
AICHA des Fauvelles Žlutá LOF2DAL 34 701/5 606 26.7.1985
AICHEE Axgus Modrá CMKU/ND/14 364/96/99 13.10.1996
AIDA Amige CS Černá CsHPK/S/00 00369/70
AIDA Avkyt Černá CMKU/ND/15 133/98 4.4.1998
AIDA Beskydský Radegast CS Žlutá CsHPK/07 311/87/91/93 15.5.1987
AIDA Bílý ranch CS Černá CsHPK/04 082/78/80 13.7.1978
AIDA Bruno CS Žíhaná CsHPK/09 325/90/92 29.10.1990
AIDA Čereňanské panství Černá CMKU/ND/21 751/15/17 28.9.2015
AIDA Český Sirius - JCh.CZ Černá CMKU/ND/15 877/99/01 15.12.1999
AIDA Garpafenis Černá CMKU/ND/17 198/03 23.4.2003
AIDA Kar-Pav CS Žíhaná CsHPK/09 036/90/92 23.8.1990
AIDA Kareblan CS Černá CsHPK/05 513/83/85 9.7.1983
AIDA Mobidick Černá CsHPK/07 326/87/89 21.7.1987
AIDA od Orliček CS Černá CsHPK/09 219/90/92 15.10.1990
AIDA od Roubíčků CS Žlutá CsHPK/07 636/88/89 1.3.1988
AIDA od Svatého Jiří CS Černá CsHPK/08 415/89/91 6.6.1989
AIDA ostrov Nížiny CS Žíhaná CsHPK/00 108/73/75 23.1.1973
AIDA Pálečský háj CS Černá CsHPK/07 449/87/90 15.11.1987
AIDA Samota Jenerálka Modrá CMKU/ND/16 097/00/03 1.6.2000
AIDA Státní statek Slavkov Skvrnitá CsHPK/01 125/68/70 5.3.1968
AIDA Tertor CS Modrá CsPKP/00 089/75/77 9.5.1975
AIDA Tortor CS Modrá CsHPK/00 089/75/80 9.5.1975
AIDA v.Nordstern Žíhaná VDH/DDC 114 586 5.8.2003
AIDA v.Schloss Laupheim Skvrnitá VDH/DDC 102 878 1.3.1996
AIDA von King Louis Modrá CMKU/ND/19 039/07/10 22.12.2007
AIDA z Čermenského lesíka Černá ČKP 14 036
AIDA z Chalup Skvrnitá CsHPK/01 093/67/69 29.5.1967
AIDA z Dobřanské Lhoty CS Černá CsHPK/07 067/87/88 22.1.1987
AIDA z Jiřinkové CS Černá CsHPK/05 760/84/85 4.3.1984
AIDA z Krušinské doliny CS Černá CsHPK/00 239/76 28.12.1976
AIDA z Lala Skvrnitá CsHPK/01 354/69/71
AIDA z Mirotýna Skvrnitá CsPKP/00 132/52/55 27.6.1952
AIDA z Pardubické Dukly CS Černá CsHPK/00 303/74/76 19.11.1974
AIDA z Pardubické studánky CS Černá CsHPK/00 303/74/77 6.11.1969
AIDA z Radošovic CS Skvrnitá CsHPK/00 078/73/75 21.4.1973
AIDA Zdema CS Černá plášťová CsHPK/06 523/85/88 29.10.1985
AIDA ze Střelické myslivny CS Žlutá CsHPK/11 230/92/94 5.10.1992
AIDI du Temple Sacré d'Héloise Černá LOF2DAL 65 000/10 921 4.1.2005
AIGA Český Sirius - JCh.CZ Černá CMKU/ND/15 878/99/01 15.12.1999
AIGE Alvega CS Černá CsHPK/10 890/92/94 11.7.1992
AIGÉ Atfonpes CS Skvrnitá CsHPK/06 446/85/87 11.7.1985
AIGÉ Bártlova lávka CS Černá CsHPK/05 162/82/84 25.4.1982
AIGÉ Doberská hora CS Skvrnitá CsHPK/11 417/93/94 24.2.1993
AIGÉ od Kyjské skály CS Žlutá CsHPK/04 374/80/82 15.1.1980
AIGÉ Vened CS Žlutá CsHPK/04 815/81/83 16.8.1981
AIGI od Zlaté pídě Žíhaná CsHPK/13 270/94/98 20.8.1994
AIGI Severní brána CS Skvrnitá CsHPK/08 895/90/92 3.5.1990
AIGI Sirius-Plzeň Skvrnitá CMKU/ND/13 589/95 30.9.1995
AIGI Uttis CS - CIB, Ch.CZ Černá CsHPK/07 793/88/90 9.4.1988
AIGI ze Souhvězdí býka Skvrnitá CsHPK/11 513/93/95 31.3.1993
AIGRE Malý Rohozec Černá CsHPK/06 496/85/87 7.8.1985
AIKA Ambrigmar CS Černá CsHPK/09 212/90/92 6.8.1990
AIKA Anavi CS Žlutá CsHPK/05 654/83/86 9.9.1983
AIKA od Kyjské skály CS Žlutá CsHPK/04 575/80/82 15.1.1980
AIKA od Martinky Černá plášťová CsHPK/00 218/75/77 3.9.1975
AIKA z Dolní poustevny Černá CsHPK/06 674/86/87 29.1.1986
AIKA z Jasné hvězdy Žíhaná CMKU/ND/14 623/97/99 6.4.1997
AIKA z Podbělohorské CS Žíhaná CsHPK/05 315/82/85 8.12.1982
AIKA z Ramgadu CS Skvrnitá CsHPK/05 955/84/88 12.7.1984
AIKA z Relpánů Žlutá CsHPK/00 277/74 4.12.1974
AIKA ze Štěpánky CS Žlutá CsHPK/03 834/77 10.9.1977
AIKA ze Středenského vrchu CS Černá CsHPK/07 753/88/90 24.5.1988
AIKA ze Zapletalova chovu CS Žíhaná CsHPK/06 814/86/88 26.6.1986
AIKÉ Joganga CS Modrá CsHPK/11 245/93/94 21.1.1993
AILEN Black Triumf Černá plášťová CMKU/ND/16 581/01/03 9.9.2001
AILEN Drano CS Skvrnitá CsHPK/08 806/90/92 1.5.1990
AILLEN Drano CS Skvrnitá CsHPK/08 806/90/92 1.1.1990
AILLEN Lipenská zátoka Žlutá CsHPK/12 111/93/96 12.10.1993
AILOS Capera Dogs - Ch.CZ, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/23 553/21 11.11.2021
AILYN Hoštecký ranč CS Žíhaná CsHPK/08 615/89/91 28.8.1989
AIMA Malý Rohozec Černá CsHPK/06 494/85/87 7.8.1985
AIMA ze Zahory CS Žíhaná CsHPK/05 978/84/87 16.6.1984
AIMÉ Vened CS Žíhaná CsHPK/04 816/81/83 16.8.1981
AIMI Žlutá záře Žlutá CsHPK/07 338/87/89 16.8.1987
AINY Dogen-Sport - CIB, Ch.CZ, SK Modrá CMKU/ND/14 020/96/98 14.4.1996
AIRA Kemot Černá CsHPK/12 579/94/96 9.4.1994
AIRA Královská doga Skvrnitá CMKU/ND/23 006/20/21 17.4.2020
AIRA Vanella Bohemia Černá CMKU/ND/18 409/06 24.5.2006
AIRIN z Honzovy chalupy Modrá CMKU/ND/18 458/06/08 9.7.2006
AIRIN z hory Hostýna Žlutá CMKU/ND/18 486/06/08 24.6.2006
AISA Eliška CS Žlutá CsHPK/11 076/92/95 30.11.1992
AISCHA Kirras-Dog - Ch.CZ Žlutá CMKU/ND/22 020/16/19 11.8.2016
AISCHA pod Sněžkou Modrá CMKU/ND/18 113/05 14.5.2005
AISCHÉ od Kyjské skály CS Žlutá CsHPK/04 376/80/82 15.1.1980
AISCHÉ z Bir- Bin CS Skvrnitá CsHPK/05 346/83/84 30.1.1983
AISHA Bohemia pride - JCh.CZ Černá CMKU/ND/23 763/22 25.8.2022
AISHA Cameron dog Czech Modrá CMKU/ND/20 012/10/12 2.6.2010
AIWA Butovická hvězda CS Skvrnitá CsHPK/06 214/84/87 25.12.1984
AIWA Bystřická de Oran Žlutá CMKU/ND/15 985/00/02 21.3.2000
AIWA od Uherského Hradiště CS Černá CsHPK/09 270/90/92 17.3.1990
AJA Apajc Černá CsHPK/12 789/94/97 19.6.1994
AJA Béžový diamant Žíhaná CMKU/ND/15 611/99 27.6.1999
AJA BLUEBERRY DRACO Arcondia Žíhaná CMKU/ND/18 159/05/07 9.7.2005
AJDA Dříňské lesy CS Černá CsPKP/00 261/72/75 18.9.1972
AJDA pod Brdem CS Modrá CsHPK/06 862/86/87 26.1.1986
AJDA z Věrba CS Žíhaná CsHPK/08 458/89/91 5.7.1989
AJJA Falko Moravia Modrá CMKU/ND/14 700/97/99 9.5.1997
AJKA Markos CS Černá CsHPK/10 798/92/95 7.7.1992
AJKA Mihru CS Žlutá CsHPK/05 798/84/85 1.2.1984
AJKA Modrý panter Modrá CMKU/ND/13 222/94/96 21.7.1994
AJKA od Hromku CS Černá CsHPK/05 585/83/85 22.3.1983
AJKA pod Hatravou CS Žlutá CsHPK/07 807/88/90 26.4.1988
AJKA z Trpasličích kamenů CS Skvrnitá CsHPK/00 062/75/77 15.4.1975
AJKA Zbirožská hvězda CS Modrá CsHPK/07 388/87/90 29.7.1987
AJME Dataj CS Černá CsHPK/09 634/91/93 28.5.1991
AJME Karlet CS Černá CsHPK/11 503/93/94 1.3.1993
AJME Velan CS Černá CsHPK/07 497/87/89 23.12.1987
AJŠA Borojo Modrá SHPK 01 183/89/92 24.4.1989
AJŠA Černý vous CS Žlutá CsHPK/09 957/91/93 16.9.1991
AKADIA v.Hermannsland Žlutá VDH/DDC 059 126 19.8.1970
AKALIENTE de Shandarah Černá LOF 65789 11.9.2005
AKELA Bártlova lávka CS Černá CsHPK/05 163/82/85 25.4.1982
AKELA od Janičky CS Modrá CsHPK/06 172/84/87 25.11.1984
AKELA Trampo CS Žlutá CsHPK/02 108/71/73 6.12.1971
AKÉLA ze Šanghaje Skvrnitá CsHPK/05 618/83/85 20.7.1983
AKELA ze Syhánu CS Černá CsHPK/05 791/84/85 22.2.1984
AKELA ze Zahory CS Žíhaná CsHPK/05 979/84/86 16.6.1984
AKETY od Pramene Mojeny CS Černá CsHPK/06 518/85/87 9.10.1985
AKI Moravia Bladys Černá CMKU/ND/13 639/95/98 5.6.1995
AKIMA DS Pelikan Modrá CMKU/ND/20 150/10/13 4.11.2010
AKIRA Cameron dog Czech Modrá CMKU/ND/20 013/10/12 2.6.2010
AKKI Sylvadog Bohemia - Ch.CZ, SK, PL, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/16 842/02/03 9.4.2002
AKNES od Jiřího Lobkovice CS Skvrnitá CsHPK/04 657/81/83 6.2.1981
AKSA Afebbi CS Černá CsHPK/07 659/88/90 1.4.1988
AKSA z Brandýsa CS Modrá CsHPK/01 136/68 5.1.1968
AKVA z Šumova sadu Modrá CsHPK/05 151/82/84 29.4.1982
AKYTA Smaragdová hora Modrá CMKU/ND/13 392/95/97 9.6.1995
AL-AZHAR d'Iskandar - CIB, Ch.Fr, Ch.Lux, P Skvrnitá LOF2DAL 65 375/11 069 10.5.2005
ALA Stavir CS Žlutá CsHPK/04 922/81/84 11.9.1981
ALA z Hluboké tůně CS Černá CsHPK/05 824/84/85 13.1.1984
Alano's Shtat MA-RUSSIA Černá RKF 2676514 25.10.2009
Alano's Shtat ZORIANDA ZANTILLA DODGI Černá RKF 2096824 19.4.2007
ALASKA vom Blauer Hof Modrá CMKU/ND/22 883/19 25.8.2019
ALAZAIS d'Iskandar Žlutá LOF 66283 20.11.2005
ALBA de Can Duran Černá LOE 1413700 12.9.2003
ALBA Kročových CS Černá CsHPK/09 798/91/94 19.5.1991
ALBA Modrá Rapsodie CS Modrá CsHPK/04 037/78/80 21.8.1978
ALBA Severní brána CS Černá CsHPK/08 896/90/92 3.5.1990
ALBA Ynrokop CS Černá CsHPK/00 239/72/77 1.1.1972
ALBA z Černé boudy Černá CsPKP/00 464/62/65 1.1.1962
ALBA z Kateřinské osady CS Žlutá CsHPK/04 276/79/83 12.7.1979
ALBERTA vom Blauer Hof Modrá CMKU/ND/22 884/19/21 25.8.2019
ALENKA Dino - Ch.CZ, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/13 801/95/98 16.12.1995
ALEXA del Nord Ovest Černá LOI 10.10.1997
ALEXA v.Raufenstein Černá do modrých CMKU/ND/19 309/08/10 18.5.2008
ALEXA v.Rödergraben Žlutá VDH/DDC 068 179 19.9.1974
ALEXANDRA Chotucká hvězda Skvrnitá CMKU/ND/18 891/07/10 30.5.2007
ALEXIA de la Benjamine Černá LOF2DAL 65 701/11 243 17.5.2005
ALEXIS Glencar Dog - Ch.CZ, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/19 163/08/11 13.3.2008
ALEXIS Hagyrra Gold Žlutá CMKU/ND/22 830/19/21 1.3.2019
ALEXIS v.Lion´s Cottage Modrá VDH/DDC 090 152 19.1.1986
ALFA Akátová stráň CS Žlutá CsHPK/05 472/83/87 9.7.1983
ALFA Černý vous CS Žlutá CsHPK/09 958/91/93 16.9.1991
ALFA od Jičínské brány CS Černá CsHPK/04 650/81/83 30.1.1981
ALFA Peichlův ranč CS Modrá CsHPK/06 727/86/88 13.3.1986
ALFA Sanctus Rochus Skvrnitá HR 11588 ND 21.11.2019
ALFA v.Heuersberg Žlutá VDH/DDC 046 405
ALFA z Brandýsa CS Modrá CsHPK/01 135/68/69 5.1.1968
ALGE od Jičínské brány CS Černá CsHPK/04 651/81/83 30.1.1981
ALIANETH Modrá oáza CS Modrá CsHPK/10 928/92/95 6.7.1992
ALIAS WIEDERHOLZ Nalemika - Ch.CZ Skvrnitá CMKU/ND/23 023/20/22 9.5.2020
ALICE v.Pollhof Černá VDH/DDC 051 620 20.4.1966
ALICE z Blaženkova CS Modrá CsHPK/02 175/71/77 1.1.1971
ALÍCIA Ora Dynasty - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ Černá CMKU/ND/21 406/14/16 16.7.2014
ALIEN Canis Cairus - JCh.A Modrá CMKU/ND/21 417/14/16 4.8.2014
ALINA v.Beelen Skvrnitá VDH/DDC 093 416 16.10.1988
ALIS z Jasné hvězdy Žíhaná CMKU/ND/14 624/97/99 6.4.1997
ALISA na Křemeně CS Žlutá CsHPK/09 523/91/92 3.5.1991
ALISA z Rozmazlených CS Žlutá CsHPK/11 772/93/95 17.6.1993
ALÍZ Extrema Černá CsHPK/10 984/92/94 27.7.1992
ALLIS Excellence Slovakia - C.I.B., GCh.BG, SK, CZ Černá SPKP 774 1.9.2009
ALLYDAY du Temple Sacré d'Héloise Černá LOF2DAL 65 005/11 017 16.1.2005
ALMA Eleuteria CS Skvrnitá CsHPK/00 063/72/75 8.4.1972
ALMA Pozdní sběr Černá CMKU/ND/18 243/05/08 10.11.2005
ALMA z Červené Lhoty CS Skvrnitá CsHPK/00 241/75 2.12.1975
ALMA z Doškovy chalupy CS Černá CsHPK/00 175/73/76 15.9.1973
ALMA z Ferdoviště CS Modrá CsHPK/00 315/74/77 18.5.1974
ALMA z Korázu CS Žíhaná ČsHPK/04 593/80/83 29.8.1980
ALMA z Kubovy zahrádky CS Žlutá ČsHPK/07 430/87/90 19.9.1987
ALMA z Malinového vrchu CS Žlutá ČsHPK/06 573/85/87 22.6.1985
ALMA z Údolí ohňů CS Modrá CsHPK/06 329/85/87 18.3.1985
ALMA ze Tří vrchů Černá CsHPK/01 630/69 5.6.1969
ALMASS de la Foret du St.Quentin Skvrnitá LOF 17.10.2005
ALMÉ Ver-Hol Bohemia - JCh.CZ Žíhaná CMKU/ND/22 449/18/19 28.3.2018
ALMONTI z Martínkova chovu CS Žlutá CsHPK/00 187/74 9.6.1974
ALOHA Bohemia Podlipan CS Skvrnitá CsHPK/01 766/70/73 1.1.1970
ALOHA v.Reichenstein - Ch.A Černá VDH/DDC 045 392 ÖHZB/DD 2051 13.2.1960
ALONA v.Reichenstein - Ch.D, BS Skvrnitá ÖHZB/DD 2051
ALOTA od Zámeckého panství CS Žlutá CsHPK/11 845/93/95 11.5.1993
ALPHA v.Schaumburg Lippe Černá VDH/DDC 124 123 10.10.2010
ALRUN v.Lichtenstein Klamm Žíhaná DDR 02 081
ALTA z Kolomazné pece Žlutá CsHPK/07 348/87/89 9.9.1987
ALVINA V.D.P. Altenburger Černá MET.Dog 3492/98
AMALITA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 057 671 23.11.1969
AMÁLKA Orlická smečka CS Žlutá CsHPK/11 946/93/94 1.3.1993
AMANDA LEAR v.Saphir Skvrnitá VDH/DDC 086 636 23.11.1983
AMANDA Mochosta CS Modrá CsHPK/11 472/93/95 18.4.1993
AMANDA od Svatého Jiří CS Černá CsHPK/08 416/89/91 6.6.1989
AMANDA v.d.Goldau Žlutá CMKU/ND/12 924/90/-95 VDH/DDC 095 052 8.6.1990
AMANDA v.d.Saalburg Černá VDH/DDC 094 204 29.9.1989
AMANDA z Hvězdné krajiny CS Skvrnitá CsHPK/09 982/91/93 30.10.1991
AMANDA z Petrova ranče CS Skvrnitá CsHPK/12 566/94/96 9.3.1994
AMANDINE Bruno CS Žlutá CsHPK/09 323/90/92 29.10.1990
AMANDINE des Terres de la Rairie - Ch.CSSR Žlutá CsHPK/06 526/-86/85/88 LOF 26.6.1985
AMANITE de Paradi's Parc Černá plášťová LOF2DAL 34 776/5 729 27.9.1985
AMATA Columbarium Modrá VDH/DDC 079 047 9.10.1979
AMAYA Bílé písky Skvrnitá šedý tygr CMKU/ND/22 954/20/22 8.2.2020
AMAZONKA Alte Gradius Skvrnitá PKR.II-
AMBA Gojan CS Žlutá CsHPK/07 119/87/88 7.3.1987
AMBER Akira Primera Perra - Ch.CZ, SK Černá do modrých CMKU/ND/20 878/13/15 15.2.2013
AMBER Dolci Giganti - JCh.CZ Černá CMKU/ND/21 799/-16/15/17 PKR.II-123275 6.10.2015
AMBER Koloru Bursztynu Žíhaná PKR .II-103772 17.5.2010
AMBRA Čereňanské panství Skvrnitá CMKU/ND/21 754/15/17 28.9.2015
AMBRA Lázně KT Skvrnitá CsHPK/12 705/94/96 4.5.1994
AMBRA Markova zahrada CS Skvrnitá CsHPK/00 118/75/77 1.6.1975
AMBRA Modrý vítr CS - Ch.CZ Modrá CsHPK/09 919/91/93 30.4.1991
AMBRA Pajar CS Žíhaná CsHPK/10 881/92/94 15.8.1992
AMBRA Rodog CS Černá CsHPK/06 508/85/87 24.9.1985
AMBRA Stelar CS Žlutá CsHPK/06 460/85/87 28.2.1985
AMBRA SUNNY Estrella Bohemica Skvrnitá CMKU/ND/18 637/06 2.10.2006
AMBRA u Rychlého ďábla Žíhaná CMKU/ND/13 773/95/97 21.12.1995
AMBRA v.Gut am Stein Černá CsHPK/01 059/67 25.7.1967
AMBRA z Bělčické hájovny Černá CMKU/ND/12 934/94/96 18.12.1994
AMBRA z Domu Tůmu CS Žíhaná CsHPK/00 183/72/76 6.7.1972
AMBRA z Miletínské hory CS Černá CsHPK/09 696/91/93 4.5.1991
AMBRA z Pánova dvora CS Žlutá CsHPK/07 048/86/88 12.12.1986
AMBRA z Petřvaldské luhy CS Skvrnitá CsHPK/11 852/93/95 29.5.1993
AMBRA Zdeg CS Žlutá CsHPK/06 547/85/88 1.12.1985
AMBRA ze Skotské zahrady CS Černá CsHPK/01 885/70/74
AMBRA ze Stodské zahrady CS Skvrnitá CsHPK/01 805/70/74 1.1.1970
AMBRA ze Strahovských skal CS Žíhaná CsHPK/01 082/67/70 30.5.1967
AMBRA ze Studáneckých lesů CS Žlutá CsHPK/03 787/77 25.3.1977
AMBRA ze Zahory CS Žíhaná CsHPK/05 980/84/87 16.6.1984
AMBRA ze Žebětína CS Žlutá CsHPK/04 095/78 3.9.1978
AMBRA Zlatá hvězda severu CS Černá CsHPK/00 332/72 6.5.1972
AMBROTTA Punto Valentino - Ch.MOL, BAS, PHP, CZ, J Černá do modrých CMKU/ND/20 754/12/14 4.8.2012
AMELIA di Monte Solare Černá CMKU/ND/19 557/09/11 28.2.2009
AMÉLIE Hynečkův oheň Černá CMKU/ND/17 691/04/06 14.5.2004
AMELY des Terres de la Rairie - Ch.Fr Modrá LOF2DAL 066070/11220 1.11.2005
AMI Nemilkov u potoka CS Černá CsHPK/05 453/83/85 17.5.1983
AMI z Řepišť CS Černá CsHPK/01 921/71/74 1.1.1971
AMIE Malý Rohozec Černá CMKU/ND/06 495/85/88 7.8.1985
AMIGA z Nové Rabyně CS Černá CsHPK/00 005/75 17.1.1975
AMIGO v.Cellerland Černá VDH/DDC 085 598
AMINA Cerbol CS Černá CsHPK/10 019/91/94 15.10.1991
AMÍRA Cítický lom CS Černá CsHPK/00 307/74 21.12.1974
AMNDA ze Zličínských luk CS Žíhaná CsHPK05 320/82/84 24.12.1982
AMORE v.Heidebrünnle Černá VDH/DDC 046 955 23.5.1962
AMY Credo Bohemia Skvrnitá CMKU/ND/15 255/98/00 16.5.1998
AMY Pepina's darling Černá CMKU/ND/19 953/10/12 19.4.2010
AMY vom Blauer Hof Modrá CMKU/ND/22 886/19/22 25.8.2019
AMZA v.d.Massestadt Žíhaná DDR 6 859
ANABELLA BLUE Majfizby - JCh.SRB Modrá CMKU/ND/22 600/18/20 26.8.2018
ANANTA PRETO Frogxtr - JCh.CZ Černá CMKU/ND/19 985/10/12 10.6.2010
ANARE Abrakadabra CS Černá CsHPK/09 552/91/93 2.6.1991
ANAREL Perat CS Černá CsHPK/05 330/83/85 23.2.1983
ANÁRI Hoštecký ranč CS Žíhaná CsHPK/08 616/89/91 28.8.1989
ANASTASIA del Bianello Skvrnitá LOI 04/13241 11.3.2003
ANATHEME von Graslic Žlutá CMKU/ND/16 611/01/03 14.10.2001
ANDA Plchovanka Černá CMKU/ND/13 214/94/96 16.10.1994
ANDALUSIA del Regno di Fantasia Modrá ROI
ANDĚLA Miréz Bohemia Skvrnitá CMKU/ND/21 841/16/17 18.2.2016
ANDI Zelené město CS Černá CsHPK/11 148/92/94 28.11.1992
ANDORA Chvalčovický luh Modrá CMKU/ND/13 432/95/97 3.6.1995
ANDORRA v.Hause Kamitz Černá VDH/DDC 097 179 11.4.1992
ANDRA Holešovská farma CS Žíhaná CsHPK/00 140/75 16.12.1975
ANDRA Selana Černá CsHPK/07 712/87/90 23.9.1987
ANDRA Studený vrch CS Černá CsHPK/05 200/82/84 7.9.1982
ANDRA v.Klevchen Skvrnitá VDH/DDC 070 656 6.9.1975
ANDRA v.Philosophen Wald Skvrnitá VDH/DDC 042 831 9.3.1957
ANDRA v.Tanneneck Skvrnitá VDH/DDC 037 300
ANDRA v.Wohlsborn Skvrnitá DDR 09 136
ANDRA z Dafa CS Modrá CsHPK/02 008/71/76
ANDRAGORA Hebargo - GCh.SK, Ch.SK, CZ Černá SPKP 1309 14.2.2016
ANDROMACA del Castello delle Rocche Skvrnitá LOI 12326 14.6.2006
ANDROMEDA Axgus Modrá CMKU/ND/14 362/96 VDH/DDC 107 865 13.10.1996
ANDROMEDA od Svatého Jiří CS Černá CsHPK/08 417/89/91 6.6.1989
ANDROMEDA z Velkého psa CS Modrá CsHPK/03 811/77 25.6.1977
ANDY Bohemia Craig Černá CMKU/ND/14 565/97/99 2.3.1997
ANDY Černý vous CS Žíhaná CsHPK/09 959/91/93 16.9.1991
ANDY Jerk Moravia CS Černá CsHPK/06 950/86/88 5.9.1986
ANDY Majaden CS Černá CsHPK/06 615/85/87 16.12.1985
ANDY na Žentouru Černá CsHPK/12 972/94/96 9.12.1994
ANDY u Pražského mostu CS Černá do modrých CsHPK/07 830/88/90 6.3.1988
ANDY z Bláznova údolí Žlutá CsHPK/13 253/95/97 26.3.1995
ANDY z Hvězdných skal CS Černá CsHPK/10 027/91/93 27.9.1991
ANDY z Mersteinerova dvora Skvrnitá CsHPK/10 314/91/93 24.12.1991
ANDY z Najiru CS Černá CsHPK/09 372/90/93 12.12.1990
ANELINE Bohemia Asys Černá CMKU/ND/14 180/96/98 6.7.1996
ANEMOON FUSSI Roguish Heart IM - Ch.CZ Černá CMKU/ND/22 871/19 16.8.2019
ANERI z Povodí CS Modrá CsHPK/10 860/92/95 8.6.1992
ANESHKA Lanquesco Černá do modrých PKR.II-135840
ANET Adarbac Žlutá CsHPK/13 089/94/98 31.12.1994
ANET Anavi CS Žlutá CsHPK/05 655/83/86 9.9.1983
ANET Atfonpes CS Skvrnitá CsHPK/06 447/85/87 11.7.1985
ANET z Albertovské stráně CS Skvrnitá CsHPK/06 298/85/87 17.3.1985
ANET z Krušinské doliny CS Černá CsHPK/00 242/76 28.12.1976
ANET z Třebomyslic CS Černá CsHPK/12 501/00/97 19.2.1994
ANET z Výletního domu CS Žíhaná CsHPK/08 729/89/91 21.11.1989
ANETA Beskydský Radegast CS Žlutá CsHPK/07 312/87/89 15.5.1987
ANETA Blu Vento Modrá CMKU/ND/15 484/99/03 22.3.1999
ANETA Eveka CS Černá CsHPK/09 514/91/93 17.1.1991
ANETA od Janičky CS Černá do modrých CsHPK/06 176/84/87 25.11.1984
ANETA Oderská idyla CS Žlutá CsHPK/08 220/89 6.3.1989
ANETA Španělský dvůr Černá CMKU/ND/17 999/05/08 2.3.2005
ANETA Světla hvězd Modrá CsHPK/13 117/95/96 4.3.1995
ANETA z Jirátova dvora CS Skvrnitá CsHPK/00 020/76 11.5.1976
ANETA z Loun Černá CMKU/ND/14 091/96/98 17.5.1996
ANETA z Mlhavých břehů CS Černá CsHPK/09 225/90/92 6.8.1990
ANETT Chvalčovický luh Modrá CMKU/ND/13 433/95/98 3.6.1995
ANETT Dolanský dvůr Modrá CsHPK/12 098/93/95 22.9.1993
ANETT Edmont's Angelic Eyes Černá CMKU/ND/21 949/16/18 11.5.2016
ANETT od Hanínského lomu - JCh.CZ Černá CMKU/ND/15 310/98 10.9.1998
ANETT Říčanská hvězda Černá CMKU/ND/13 958/96/97 9.3.1996
ANETT Robert's dog Modrá CMKU/ND/16 277/01/04 16.1.2001
ANETT z Janveru Modrá CsHPK/10 626/92/94 26.5.1992
ANETTA Peratom CS Žlutá CsHPK/06 829/86/89 4.8.1986
ANETTE El Vixen Žlutá CMKU/ND/17 604/04/06 8.3.2004
ANETTI Říčanská hvězda Černá CMKU/ND/13 958/96/97 9.3.1996
ANGELA Axgus Modrá CMKU/ND/14 361/96/98 13.10.1996
ANGELA Pacovský ranč - Ch.CZ Modrá CMKU/ND/18 652/07/09 4.2.2007
ANGELA Stín noci CS Černá CsHPK/11 167/92/95 17.12.1992
ANGELA v.Haus Gerwin Černá VDH/DDC 096 616 21.9.1991
ANGELICA des Monts de Flandres Skvrnitá LOF2DAL 33 725/5 462 27.1.1985
ANGELIKA Anavi CS Žlutá CsHPK/05 656/83/87 9.9.1983
ANGELIKA z Kratihájů CS Černá CsHPK/06 336/85/87 20.4.1985
ANGELINA od Pramene Sprévy CS Žíhaná CsHPK/04 437/80/82 17.5.1980
ANGELINA v.Beelen - CIB, Ch.A Skvrnitá VDH/DDC 103 297 OHZB/DD 4496 28.4.1997
ANGELLINA BARBORA Grand Chessplay Černá CMKU/ND/16 399/01/04 20.4.2001
ANGIE BEAUTY Moravia Tauri Černá CMKU/ND/16 060/00 3.5.2000
ANGIE Castle Dogs Žlutá CsHPK/13 246/95/98 9.3.1995
ANGIE Enno Faden Černá CMKU/ND/15 672/99 25.6.1999
ANGIE Taura stars - Ch.CMKU, GCh.CZ, Ch.CZ, PL, JC Modrá CMKU/ND/23 258/-21/20 SPKP 1805 19.5.2020
ANGINE Devil's own Luck Modrá CMKU/ND/20 414/11/13 29.8.2011
ANIČKA z Perštýnských hradeb Černá CMKU/ND/16 527/01 21.7.2001
ANIE Chvalčovický luh Modrá CMKU/ND/13 434/95 3.6.1995
ANIE Špringerova zahrada Skvrnitá CsHPK/05 828/84/86 20.3.1984
ANIE z Panství Trčků CS Žlutá CsHPK/08 228/89/92 18.3.1989
ANIELKA Niestawska Sfora Černá PKR.II-113105
ANISA Zdema CS Černá CsHPK/06 524/85/88 29.10.1985
ANISSA pod Huštýnem Žíhaná CMKU/ND/17 095/03/05 15.1.2003
ANISSA Torvitas - JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/14 820/97/99 8.6.1997
ANITA Blekvajt CS Černá CsHPK/09 791/91/93 24.5.1991
ANITA Daimond CS Skvrnitá CsHPK/00 190/76 23.9.1976
ANITA Dobrá rodina CS Žlutá CsHPK/10 087/91/93 29.10.1991
ANITA Jižní pláň Černá CsHPK/11 819/93/97 24.7.1993
ANITA Katmar CS Žíhaná CsHPK/09 028/90/92 25.8.1990
ANITA od Hejtmana Šárovce CS Skvrnitá CsHPK/03 883/77 10.11.1977
ANITA pod Slavkou CS Černá CsHPK/10 710/92/95 26.5.1992
ANITA Roi-Roan CS Žlutá CsHPK/04 822/81/83 16.9.1981
ANITA v.Beelen Žlutá VDH/DDC 087 527 17.5.1984
ANITA v.Grenzkante Žíhaná VDH/DDC 046 223 28.7.1961
ANITA Vochovský Dvůr Černá CsHPK/12 828/94/96 18.7.1994
ANITA z Kateřinské osady CS Žlutá CsHPK/04 279/79 12.7.1979
ANITA z Pardubické Dukly CS Skvrnitá CsHPK/00 302/74 19.11.1974
ANITA z Podkaňku Černá CsHPK/02 045/71/74
ANITA z Trpasličí jeskyně Černá do modrých CsHPK/06 503/85/87 9.9.1985
ANITA ze Syhánu CS Černá CsHPK/05 790/84/87 22.2.1984
ANITRA z Podkaňku Skvrnitá CsHPK/02 045/71/74 16.5.1971
ANITTE od Alajnovy věže Černá CMKU/ND/18 514/06/08 22.7.2006
ANJA de la Grisonniere Skvrnitá LOF2DAL 033872/05803 1.1.1985
ANJA Favema Žlutá CsHPK/10 945/92/94 20.5.1992
ANJA v.Germanenblut Žlutá VDH/DDC 046 862
ANJA v.Laabertal Skvrnitá VDH/DDC 032 966 24.6.1944
ANKA Tatradog CS Černá CsHPK/S/00 163/75/76 1.1.1975
ANKA The Giant Genius - JCh.SK Skvrnitá MET.Dog/245/14 14.4.2014
ANKA v.Bambihaus Skvrnitá VDH/DDC 054 566 23.3.1968
ANKA v.d.Grenzkante Žíhaná VDH/DDC 046 224
ANKA v.Durnomagus Skvrnitá VDH/DDC 050 130 19.10.1964
ANKA v.Eschengrund Černá DDR 2476 16.1.1963
ANKA v.Hesselberg Žlutá VDH/DDC 048 766 30.8.1963
ANKE od Milunky CS Žíhaná CsHPK/04 544/80/82 16.4.1980
ANKE u Stanovické přehrady CS Žíhaná CsHPK/09 740/91/93 18.1.1991
ANKE v.d.Pellenz Skvrnitá VDH/DDC 064 036 17.10.1972
ANN BELINDA RAMOTH Arcondia Žlutá CMKU/ND/18 158/05/07 9.7.2005
ANNA de Can Duran Skvrnitá LOE 13.9.2003
ANNA Mamido CS Černá CsHPK/11 304/93/95 29.1.1993
ANNA v.Herstallturm Modrá VDH/Kydd 4172 31.12.2008
ANNA v.Regenland Modrá VDH/DDC 079 863 7.4.1980
ANNE Anavi CS Žlutá CsHPK/05 657/83/87 9.9.1983
ANNE v.d.Arche Noah Modrá VDH/DDC 044 895
ANNE v.Old Bavaria Černá VDH/DDC 069 826 11.2.1973
ANNÉ z Velína CS Černá plášťová CsHPK/05 072/82/84 26.2.1982
ANNE ze Štěpánky CS Žíhaná CsHPK/03 833/77/81 10.9.1977
ANNE ze Sulavy CS Černá CsHPK/03 988/78 11.6.1978
ANNEMARI Adog - JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/13 474/95/97 13.5.1995
ANNET Pajar CS Žíhaná CsHPK/10 882/92/94 15.8.1992
ANNET z Kraje Lučanů CS Žlutá CsHPK/04 273/79 14.5.1979
ANNETA ze Slovanky CS Černá CsHPK/05 155/82/84 17.5.1982
ANNICA Hranoll Modrá CMKU/ND/18 356/06/08 12.4.2006
ANNIE z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/05 381/83/84 3.4.1983
ANNIKA della Baia Azzurra Modrá LOI 09/109 712 15.5.2009
ANNIKA v.Albuch Skvrnitá VDH/DDC 103 744 1.9.1996
ANNY Bessen Žíhaná CsHPK/06 110/84/87 8.12.1984
ANNY Blue Inferno Modrá CMKU/ND/15 378/98/00 29.10.1998
ANNY Bohemia Asys Skvrnitá CMKU/ND/14 181/96 6.7.1996
ANNY Cameron dog Czech - VCh.CZ Modrá CMKU/ND/20 014/10/14 2.6.2010
ANNY Jandan CS Černá CsHPK/09 602/91/93 14.5.1991
ANNY Joli CS Černá CsHPK/07 515/87/91 15.10.1987
ANNY Peichlův ranč Modrá CsHPK/06 728/86/87 13.3.1986
ANNY Sagan Černá CsHPK/09 364/90/93 4.12.1990
ANNY z Fahidu CS Skvrnitá CsHPK/10 903/92/93 6.2.1992
ANNY Zámecká orchidea Žíhaná CMKU/ND/14 319/96/99 9.9.1996
ANNY Žlutá záře Žlutá CsHPK/07 339/87/90 16.8.1987
ANORA Brno-Dog CS Modrá CMKU/ND/13 577/95/97 11.9.1995
ANOUCK de la Chatellerie Žlutá LOF2DAL 34 178/5 501 26.4.1985
ANOUK v.Tsarenhof - CIB, Ch.Nl, Lux, Bel, Žlutá NHSB 462.425
ANOUSCHKA v.Schlesien Skvrnitá VDH/Kydd AQ 2200 23.9.2003
ANRI od Kyjské skály CS Žíhaná CsHPK/04 377/80/82 15.1.1980
ANTE Velan CS Černá CsHPK/07 498/87/89 23.12.1987
ANTHEA GRAND Bohemia Ester - JCh.CZ Žíhaná CMKU/ND/14 689/97/98 10.5.1997
ANTHEA Joganga Modrá CsHPK/11 246/93/94 21.1.1993
ANTIGONE Consobrinus Modrá VDH/DDC 070 218 16.6.1975
ANTIGONE v.d.Herberner Schweiz Skvrnitá VDH/DDC 095 586 13.11.1990
ANTINEA du Domaine de l'Empereur - Ch.CS Skvrnitá LOF2DAL 35 020/5 793 18.12.1985
ANTISIA Bártlova lávka CS Skvrnitá CsHPK/05 165/82/84 25.4.1982
ANTJE v.Havelberg Skvrnitá DDR 1858 21.1.1959
ANTJE v.Riedstern Skvrnitá VDH/DDC 042 629 19.11.1956
ANTOINETTE Cevelob - Ch.CZ, JCh.CZ Modrá CMKU/ND/22 291/17 17.11.2017
ANY Selana Černá CHPK/07 713/87/90 23.9.1987
APA Uttis Černá CsHPK/07 795/88/90 9.4.1988
APEGUI de Can Duran - Ch.E Skvrnitá LOE 0360744
APHRODITA AJTRA Antheneum - Ch.PL, JCh.PL Černá PKR.II-85319 27.6.2005
APOCALYPSE Štěpánčino dědictví - Ch.CZ, JCh.CZ, SK Skvrnitá CMKU/ND/23 710/22 18.5.2022
APOLENA Avkyt - JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/15 135/98 4.4.1998
APOLENA z Kratihájů CS Černá CsHPK/06 337/85/89 20.4.1985
APOLENKA Purpurové srdce Modrá CMKU/ND/21 816/16/18 26.1.2016
APPLE PAY-F Žlutá ROI 08/94451 1.1.2008
APPLE SCARLET Jannis's World Černá do modrých CMKU/ND/23 179/20 4.12.2020
APRILIA BisDog Bohemia - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/17 917/04/06 4.12.2004
ARA Ciav CS Žíhaná CsHPK/00 125/76/79 5.9.1976
ARA Čtyři smrky Černá CsHPK/00 700/64/66 1.1.1964
ARA Hálova VA Žlutá CsHPK/06 312/85/87 19.5.1985
ARA Malečský zámek CS Modrá CsHPK/00 319/74/77 10.12.1974
ARA NANDA Lem Modrá PKR.O-XXXVI-11194
ARA od Modrého páva Černá CsHPK/08 468/89/91 14.6.1989
ARA Raždog CS Černá CsHPK/08 099/88/90 24.10.1988
ARA z Buchlovského hradu CS Černá CsHPK/01 984/71/74 20.4.1971
ARA z Karinských hor Skvrnitá CsHPK/00 085/73/77 20.8.1973
ARA z Pyšelky CS Skvrnitá CsHPK/03 838/77 12.9.1977
ARABEL-N del Bianello Černá LOI
ARABELA z Folknář Modrá CMKU/ND/13 820/95/98 28.9.1995
ARABELLA BLUE Majfizby - JCh.RO Modrá CMKU/ND/22 601/18/20 26.8.2018
ARABELLA della Baia Azzurra Černá do modrých LOI 09/156 107 1.9.2009
ARABESQUE-N del Nord Ovest Černá ROI 24.9.2010
ARABICA Hebargo Černá SPKP 1310 14.2.2016
ARACHNÉ Apollo Dog Modrá CMKU/ND/18 315/06/07 26.3.2006
ARACHNE Cliodog Modrá CMKU/ND/21 316/14/16 17.5.2014
ARACHNÉ Dekam dog Černá do modrých CMKU/ND/23 126/20 1.8.2020
ARAMI Bílý tygr Černá CMKU/ND/13 878/96/97 3.2.1996
ARANA Markova zahrada CS Skvrnitá CsHPK/00 119/75/77 1.6.1975
ARANA Selský grunt CS Černá CsHPK/04 791/81/83 16.6.1981
ARANA z Hluboké tůně CS Skvrnitá CsHPK/05 825/84/87 13.1.1984
ARANKA Arva Žíhaná CsHPK/06 921/86/88 18.9.1986
ARANKA Čarovná kovárna Černá CsHPK/09 744/91/94 20.4.1991
ARANKA Hvězdný luh Žlutá CsHPK/06 886/86/88 6.9.1986
ARANKA od Pramene Sprévy CS Žíhaná CsHPK/04 438/80/82 17.8.1980
ARANKA od Žiďáku CS Žlutá CsHPK/00 202/76 30.8.1976
ARANKA pod Brdem CS Modrá CsHPK/06 864/86/88 26.1.1986
ARANKA Romanydog Černá CMKU/ND/14 555/97/99 1.3.1997
ARANKA Stavir CS Žlutá CsHPK/04 921/81/83 11.9.1981
ARANKA z Fikejzova dvora CS Žlutá CsHPK/05 356/83/84 13.3.1983
ARANKA z Panství Trčků CS Žlutá CsHPK/08 229/89/92 18.3.1989
ARANKA z Trpasličí jeskyně Černá do modrých CsHPK/06 504/85/87 9.9.1985
ARANKA Zlaté dvorce CS Skvrnitá CsHPK/00 003/73/75
ARDEA z Jesenických strání CS Žlutá CsHPK/00 121/74 20.9.1974
ARDEA z Ledčické Tvrze CS Černá CsHPK/00 005/76/79 3.2.1976
AREA BB Best Černá SPKP 228 13.6.2000
AREA Ocelot CS Žlutá CsHPK/08 115/88/91 28.11.1988
AREA u Orlích skal CS Žíhaná CsHPK/10 444/92/94 14.3.1992
AREÉ z Kraje Lučanů CS Žlutá CsHPK/04 274/79/82 14.5.1979
AREÉ z Panství Kolovrat CS Žíhaná CsHPK/04 849/81 14.8.1981
AREÉ z Panství Trčků CS Žíhaná CsHPK/08 231/89/91 18.3.1989
ARELKA Piaffini Černá PKR.II-125833
ARENA Rawi CS Žíhaná CsHPK/07 936/88/90 2.7.1988
ARENA VIP CS Černá CsHPK/11 895/93/95 3.8.1993
ARÉNA ze Stanice Soňa CS Černá CsHPK/12 044/93/95 22.9.1993
ARET Jižní pláň Černá CsHPK/11 820/93/99 24.7.1993
ARETHA Adog - Ch.CZ Skvrnitá CMKU/ND/13 475/95/97 13.5.1995
ARGA Heliodor KT Skvrnitá CMKU/ND/14 751/97 SHPK 0816 6.6.1997
ARGA Kleťská hvězda Skvrnitá CsHPK/03 928/78 11.1.1978
ARGA Rokarojo CS Žíhaná CsHPK/00 267/74 11.6.1974
ARGA Velan CS Skvrnitá CsHPK/01 514/69 12.9.1969
ARGA z Ostřešanských strání Skvrnitá CsHPK/00 311/74 22.12.1974
ARGA z Podhorských močálů CS - Ch.CSSR Žlutá CsHPK/00 076/72/76 14.3.1972
ARGA Zlatý rod CS Žlutá CsHPK/12 324/94/96 2.3.1994
ARIA z Parní pily CS Skvrnitá CsHPK/08 928/90/92 2.4.1990
ARIADNA Trn CS Žlutá CsHPK/06 975/86/88 2.11.1986
ARIADNA z Aggi CS Modrá CsHPK/08 077/88/90 24.11.1988
ARIAN Donevi CS Žlutá CsHPK/06 018/84/87 19.4.1984
ARIANA Orris Victoria Žlutá CMKU/ND/14 457/97/99 23.1.1997
ARIANA VIP CS Černá CsHPK/11 896/93/95 3.8.1993
ARIANA Vochovský Dvůr Černá CsHPK/12 829/94/96 18.7.1994
ARIANE Adyss Modrá SPKP 417/92/94 22.3.1992
ARIE z Esa Žlutá CsHPK/00 704/64/67 1.1.1964
ÁRIE z Lužního mlýna CS Modrá CsHPK/08 756/89/92 6.10.1989
ARIE z Panského sedla Černá CsHPK/12 834/94/96 1.7.1994
ARIEL Besi z lesa Skvrnitá CMKU/ND/13 184/95/98 12.3.1995
ARIELA nad Nechory CS Žlutá CsHPK/08 747/89/91 28.10.1989
ARIELA z Hrázecké zahrady Černá CMKU/ND/19 911/10/12 13.3.2010
ARIELA ze Dvora králů Modrá CsHPK/08 314/89/91 30.6.1989
ARIKA Blizardin Modrá CMKU/ND/13 930/96/99 25.2.1996
ARIN Allav Žlutá CsHPK/09 405/91/92 11.5.1990
ARINA Manur CS Žíhaná CsHPK/08 771/90/91 24.1.1990
ARINA od Alajnovy věže Černá CMKU/ND/18 515/06/08 22.7.2006
ARINA Zbirožská hvězda CS Modrá CsHPK/07 390/87/89 27.9.1987
ARINA ze Včelí zahrady CS Černá CsPKP/00 325/58/62 1.1.1958
ARINKA Trampo CS Žlutá CsHPK/02 105/71/75 6.12.1971
ARISA Akira Primera Perra Modrá CMKU/ND/20 880/13/15 15.2.2013
ARISA Dino Žlutá CMKU/ND/13 802/95/98 16.12.1995
ARISA Modrá záře CS Modrá CsHPK/12 133/93/95 7.11.1993
ARISA Tedog CS Žlutá CsHPK/10 128/91/93 31.12.1991
ARISA Vila Blanka - Ch.CZ Žlutá CsHPK/08 766/90/91 1.2.1990
ARISA ze Stinné stráně Černá CsHPK/12 629/94/96 20.4.1994
ARKA Blekvajt CS Černá CsHPK/09 789/91/93 24.5.1991
ARKA Rabox CS Černá CsHPK/08 635/89/91 15.9.1989
ARKA Raždog CS Černá CsHPK/08 100/88/90 24.10.1988
ARKA z Janveru Modrá CsHPK/10 625/92/94 26.5.1992
ARKADIA Endurial - Ch.PL, DDC, JCh.DDC, VDH Černá do modrých VDH/Kydd AX5504 14.10.2012
ARKONA od Sviborky Modrá CMKU/ND/21 551/15/17 7.4.2015
ARLEN Black Triumf Černá CMKU/ND/16 583/01/05 9.9.2001
ARLETA Devil of Angel Modrá CMKU/ND/20 110/10/13 11.8.2010
ARLETA Malvaz Žlutá CMKU/ND/14 108/96/99 12.5.1996
ARLETA Miréz Černá CsHPK/08 611/89/91 5.11.1989
ARLETA od Hraběte Auesperga CS Černá CsHPK/12 048/00/97 7.11.1993
ARLETA Rusavský luh Černá CMKU/ND/16 768/02/03 22.1.2002
ARLETT v.Allertal Žlutá VDH/DDC 069 972 6.7.1975
ARMA ze Slunné terasy Černá CsHPK/00 015/74/76 1.1.1974
ARMANDA Moravia Dog CS Modrá CsHPK/12 420/94/96 5.3.1994
ARMIDA Zelená osma CS Žlutá CsHPK/00 048/74 6.4.1974
ARNA Blekvajt CS Černá CsHPK/09 790/91/93 24.5.1991
ARNA Cherubín CS Žlutá CsHPK/10 778/92/94 22.6.1992
ARNA od Světských CS Žlutá CsHPK/07 913/88/91 8.7.1988
ARNA Sagan Černá CsHPK/09 365/90/93 4.12.1990
ARNA Vlající hříva CS Černá CsPK/09 698/91/93 17.6.1991
ARNA z Benešovských vršků CS Modrá CsHPK/03 776/77 15.3.1977
ARNA z Hrádku Kunratic Žíhaná CsHPK/01 527/69/71 7.11.1969
ARNA z Janveru Modrá CsHPK/10 624/92/94 26.5.1992
ARNA z Jiráskovy stezky CS Skvrnitá CsHPK/06 035/84/87 13.5.1984
ARNA z Pláže Černá CsHPK/00 728/65/67 1.1.1965
ARNA z Urozených Skvrnitá CsHPK/04 524/80/82 29.8.1980
ARNIKA Heliet Žíhaná CMKU/ND/13 481/95/97 23.7.1995
ARNIKA Jamo CS Černá CsHPK/10 784/92/94 29.6.1992
ARNIKA Jimiran CS Žlutá CsHPK/07 983/88/90 2.9.1988
ARNIKA z Dorinky CS Žlutá CsHPK/04 905/81/83 27.9.1981
ARNIKA z Prelátova pramene CS Černá CsHPK/02 037/71/76 15.9.1971
ARNY Bohemia Paradis Modrá CMKU/ND/15 822/99/01 17.9.1999
ARRA Brno-Dog CS Modrá CMKU/ND/13 578/95/97 11.9.1995
ARRA Markos CS Černá CsHPK/10 799/92/95 7.7.1992
ARRA Mihru CS Žlutá CsHPK/05 797/84/85 1.2.1984
ARRE Arva CS Žíhaná CsHPK/06 922/86/88 18.9.1986
ARRÉ z Panství Trčků CS Žíhaná CsHPK/08 231/89/92 18.3.1989
ARTA z Doškovy chalupy CS Skvrnitá CsHPK/00 177/73/76 15.9.1973
ARTEMIS Moravia Dog CS Modrá CsHPK/12 421/94/95 5.3.1994
ARTEMIS v.Nesereck Modrá VDH/DDC 044 585
ARTÉMISE des Terres Savoi Černá LOF2DAL 65 423/11 125 10.6.2005
ARVA z Věrba CS Žlutá CsHPK/08 460/89/92 5.7.1989
ARWEN von Wiederholz - Ch.CZ Černá CMKU/ND/15 144/98 6.4.1998
ARZA Moravia Dog CS Modrá CsHPK/12 423/94/96 5.3.1994
ARZA z Plejády CS Černá CsHPK/04 661/81/82 6.2.1981
ARZA z Údolí CS Skvrnitá CsHPK/07 593/88/90 29.2.1988
AŠA Dominik CS Skvrnitá CsHPK/00 843/66/69 1.1.1966
AŠA z Hnilišťat Černá CMKU/ND/16 167/00 10.7.2000
ASANTA Jamo CS Černá CsHPK/10 795/92/95 29.6.1992
ASCA Bessen Žíhaná CsHPK/06 112/84/87 8.12.1984
ASCA Chvalčovický luh Modrá CMKU/ND/13 437/95/98 3.6.1995
ASCA Jižní pláň Skvrnitá CsHPK/11 818/93/95 24.7.1993
ASCHERA od Šternberského hradu Skvrnitá CMKU/ND//18 102/05 VDH/DDC 117 229 3.5.2005
ASCHLEY Estrella Bohemica - Ch.CZ, JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/18 639/06 2.10.2006
ASCOTA Hoštecký ranč CS Žlutá CsHPK/08 617/89/91 28.8.1989
ASHLEY z Hanáckého údolí Modrá CMKU/ND/18 442/06/08 17.6.2006
ASI od Zlaté vody CS Žíhaná CsHPK/05 117/82/84 16.9.1982
ASIA v.Äquator Žlutá VDH/DDC 085 234 19.2.1983
ASINA Blekvajt CS Černá CsHPK/09 792/91/94 24.5.1991
ASIRI v.Hospodar Žlutá VDH/DDC 069 000 10.11.1974
ASITA Bonoda Žlutá CsHPK/00 207/76 29.10.1976
ASJA z Všenorské doliny CS Černá CsHPK/04 383/80 11.2.1980
ASKA de la Grisonniere Černá LOF2DAL 34 699/5 681 19.7.1985
ASKA Ruprechtice CS Žlutá CsHPK/12 350/94/95 20.2.1994
ASKIA Dino Žlutá CMKU/ND/13 803/95/99 16.12.1995
ASPAS NEGRO Frogxtr Černá CMKU/ND/19 987/10/13 10.6.2010
ASSA v.Bad Rappenau Žlutá VDH/DDC 054 129 10.11.1967
ASSIA Aibis CS Žlutá CsHPK/11 610/92/95 24.12.1992
ASSIA-A dell'Aprusa Skvrnitá LOI 30.11.1986
ASSY Doberská hora CS Černá CsHPK/11 420/93/94 24.2.1993
ASSY Gojan CS Žlutá CsHPK/07 121/87/88 7.3.1987
ASSY v.Bernauer Waldfieden Černá DDR 2527
ASSY v.d.Haardburg Žlutá VDH/DDC 052 861 20.1.1967
ASSY z Vrátenky CS Žlutá CsHPK/11 432/93/96 11.3.1993
ASSY z Žehušického zámku Skvrnitá CsHPK/05 736/83/85 3.11.1983
ASTA Eval Prim Černá JRD 60 131 3.5.1977
ASTA Farad CS Černá CsHPK/09 992/91/92 6.4.1991
ASTA LA VISTA BABY des Habits Rouges Skvrnitá LOF 66745 15.5.2005
ASTA od Pavla CS Modrá CsHPK/01 879/70/75 1.1.1970
ASTA Rehof Černá CsHPK/S/00 391/82/83 1.1.1982
ASTA Robinson Černá CsHPK/00 406/61/63 1.1.1961
ASTA v.Burg Keppehausen Skvrnitá VDH/DDC 046 765
ASTA v.d.Freien Hansestadt Bremen Černá VDH/DDC 039 299
ASTA v.Goldbachtal Skvrnitá VDH/DDC 045 316 14.7.1960
ASTA v.Gorbicc Žlutá CsHPK/00 811/65/67 DDR 3122 1.1.1965
ASTA v.Knechtsstedenerwald Černá VDH/DDC 043 562
ASTA v.Riesengebirge Skvrnitá VDH/DDC 042 348
ASTA v.Seumeberg Skvrnitá VDH/DDC 035 778
ASTA z Černé boudy Černá CsPKP/00 465/62/67 1.1.1962
ASTA z Harckých hor Černá CsHPK/04 836/81 16.9.1981
ASTA z Moravní hráze CZ Žíhaná CsHPK/00 020/74 14.1.1974
ASTA z Petřínské strážnice Žíhaná CsHPK/01 481/69/71 22.4.1969
ASTA z Vlčích borů CS Žíhaná CsHPK/05 078/82/83 22.3.1982
ASTA ze Samoty Podorlicka CS Žlutá CsHPK/00 285/75 31.3.1975
ASTARTES v.Birkengrund Černá VDH/DDC 078 054
ASTER Bílý ranch CS Skvrnitá CsHPK/04 083/78/81 13.7.1978
ASTER v.d.Hub Žlutá VDH/DDC 032 603 8.9.1943
ASTRA Bohemia Ouni - JCh.CZ Modrá CMKU/ND/13 997/96/97 25.3.1996
ASTRA Mlýnský vrch CS Žlutá CsHPK/06 397/85/87 4.6.1985
ASTRA Ohrožený ranch CS Skvrnitá CsHPK/00 164/74/76 10.7.1974
ASTRA Selský grunt CS Černá CsHPK/04 792/81/83 16.6.1981
ASTRA z Fikejzova dvora CS Žlutá CsHPK/05 358/83/84 13.3.1983
ASTRA ze Švédských valů Skvrnitá CsPKP/00 633/64/67
ASTREE Fortunello Skvrnitá NHSB 2.045.202 4.1.1996
ASTRID Mysliwi Mgiel Černá plášťová PKR.II-122643
ASTRID Robinson Černá CsHPK/00 407/61/64 1.1.1961
ASTRID v.Darmstadter Hof Žlutá VDH/DDC 044 488
ASTRID z Lajčiny zahrády CS Černá CsHPK/12 060/93/96 16.10.1993
ASUMI z Jesenické tůmě CS Černá CsHPK/11 281/92/95 20.12.1992
ASY Danwy Skvrnitá CMKU/ND/14 423/96/98 27.12.1996
ASY Mil-Mon CS Skvrnitá CMKU/ND/12 940/94/96 10.11.1994
ASY Stín noci CS Černá CsHPK/11 170/92/94 17.12.1992
ATALANTA Dekam dog Modrá CMKU/ND/23 127/20 1.8.2020
ATÉNA z Jirátova dvora CS Černá CsHPK/00 021/76 11.5.1976
ATHABASCA vom Blauer Hof Modrá CMKU/ND/22 888/19 25.8.2019
ATHENA Bonoda Žlutá CMKU/ND/16 898/02 3.6.2002
ATHENE des Petites Vernieres Žlutá LOF 34 015/5 593 31.8.1985
ATIA Jukberi CS Žíhaná CsHPK/08 008/88/90 5.5.1988
ATILA Primus Haná Žíhaná CMKU/ND/14 769/97/99 1.6.1997
ATLANTA de Genitor Černá VDH/DDC 074 128 26.4.1977
ATLANTA des Saphirs d'Atlantis Skvrnitá LOF2DAL 66 059/11 078 16.11.2005
ATLANTA Jackův smích Černá CsHPK/09 394/90/92 10.12.1990
ATLANTA Kamella CS Černá CsHPK/06 762/86/88 22.5.1986
ATLANTA Miro-Dog Skvrnitá SHPK 01 241 11.11.1989
ATLANTA Orris Victoria Žlutá CMKU/ND/14 459/97/99 23.1.1997
ATLANTA Vokdus CS Černá CsHPK/11 287/93/96 1.1.1993
ATLANTA z Černého ostrova CS Skvrnitá CsHPK/00 118/76/80 11.5.1976
ATOSSA Hranoll Modrá CMKU/ND/18 361/06/09 12.4.2006
ATREYA Movero Moravia Žíhaná CMKU/ND/14 202/96/98 10.7.1996
ATTA od Uherského Hradiště CS Černá CsHPK/09 271/90/92 17.3.1990
ATTA ze Stinné stráně Černá CsHPK/12 632/94/96 20.4.1994
ATTY z Horské osady CS Skvrnitá CsHPK/05 177/82/84 29.4.1982
AUDE de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 34 315/5 731 15.6.1985
AUDE des Terres de la Rairie Černá SLR ND 1286 3.1.2005
AUDI Rabox CS Černá CsHPK/08 634/89/91 15.9.1989
AUDREY od Sviborky Modrá CMKU/ND/21 552/15/17 7.4.2015
AUDREY Perat CS Černá CsHPK/05 332/83/85 23.2.1983
AURA Agdaris Černá CMKU/ND/23 065/20 10.5.2020
AURA Blue Inferno Modrá CMKU/ND/15 379/98/00 29.10.1998
AURA Bohemia Quercus Žlutá CMKU/ND/16 601/01/04 11.10.2001
AURA Dajhar Modrá CsHPK/11 972/93/95 21.8.1993
AURA Mihru CS Žlutá CsHPK/05 799/84/85 1.2.1984
AURA Modrá skála CS Černá CsHPK/00 085/76/78 18.3.1976
AURA Modrý vítr CS Modrá CsHPK/09 920/91/93 30.4.1991
AURA na Cidlině CS Černá CsHPK/07 056/87/90 1.4.1987
AURA Orlické údolí Žíhaná CsHPK/13 205/94/96 22.10.1994
AURA Pardus de Wnorau Modrá CMKU/ND/17 034/02/05 21.10.2002
AURA Pepina's darling Černá CMKU/ND/19 956/10/11 19.4.2010
AURA Radago CS Černá CsHPK/11 034/92/94 4.7.1992
AURA z Podhabří Modrá CMKU/ND/17 676/04/08 9.3.2004
AURA z Vavákova dvora CS Černá CsHPK/11 998/93/95 14.8.1993
AURA Zidog CS Černá CsHPK/04 856/81
AURIA Zidog CS Žlutá CsHPK/04 856/81/83 18.8.1981
AURIGA Grand Chessplay Černá CMKU/ND/16 401/01 20.4.2001
AURINA od Hromku CS Skvrnitá CsHPK/05 587/83/84 22.3.1983
AURORA di Shakir-Lolli - Ch.RUS, JCh.RUS Černá RKF 2881287 LOI 10/93700
AURORA Full della Madona Žlutá CsHPK/04 931/80/82 6.9.1980
AURORA Sabor CS Žlutá CsHPK/03 926/78 22.2.1978
AUSTRALIA-N del Nord Ovest Černá ROI 28.1.2016
AVA v.Hause Wagner - Ch.D, VDH, WW11' Modrá VDH/Kydd N4239 13.2.2009
AVA v.Vogtlandeck Žíhaná VDH/DDC 120 817 25.1.2008
AVELINE Beautiful Blue Ballerines - GCh.SK, Ch.SK Modrá SPKP/1097 2.10.2013
AVENSIS Norach - GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, JCh.CZ Žíhaná CMKU/ND/21 163/13/15 13.11.2013
AVERY v.Antonacum Modrá VDH/DDC 080 863
AVIA Jezerní sedma CS Žlutá CsPKP/00 368/60/64 1.1.1960
AVIE z Hříbárny Žlutá CsPKP/00 585/64/66 1.1.1964
AVIVA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 068 670 24.9.1974
AWA Jannis's World Modrá CMKU/ND/23 180/20 4.12.2020
AXA Berberis CS Modrá CsHPK/10 083/91/94 30.10.1991
AXA Jandan Černá CsHPK/09 604/91/93 14.5.1991
AXA Langrův chov CS Skvrnitá CsHPK/08 501/89/91 4.9.1989
AXA Modrý vítr CS Modrá CsHPK/09 921/91/93 30.4.1991
AXA z Bohdanských sadů Žíhaná CsHPK/01 245/68 2.7.1968
AXA z Dunajskej Lagúny Černá CsHPK/S 811 2.8.1986
AXA z Fairy CS Žíhaná CsHPK/00 011/74 9.1.1974
AXA z Janveru Modrá CsHPK/10 628/92/95 26.5.1992
AXA z města kata Mydláře Skvrnitá CsHPK/00 163/74 28.6.1974
AXA z Údolí ohňů CS Modrá CsHPK/06 332/85/87 18.3.1985
AXA Zdevota CS Černá CsHPK/12 647/94/96 5.4.1994
AXA ze Slávy CS Skvrnitá CsHPK/08 554/89/91 22.5.1989
AXA ze Světské hráze CS Žíhaná CsHPK/00 037/72/76
AXANA z Karinských hor Skvrnitá CsHPK/00 084/73 20.8.1973
AXELLE de Paradi's Parc Modrá LOF2DAL 33 693/5 572 26.1.1985
AXIANA VIP CS Skvrnitá CsHPK/11 894/93/95 3.8.1993
AXIS Jikaz CS Skvrnitá CsHPK/10 913/92/94 20.7.1992
AXIS od Plzeňského pramene Černá CsHPK/13 068/94/97 20.9.1994
AXONA ze Šanghaje Černá CsHPK/05 617/83/86 20.7.1983
AXSA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/00 083/75 19.5.1975
AYA Katmar CS Žlutá CsHPK/09 031/90/91 25.8.1990
AYLA v.d.Fränkischen Schweiz Modrá VDH/DDC 102 896 25.3.1996
AYLIN Apollo Bohemia Skvrnitá CsHPK/12 780/94 27.6.1994
AYLIN Bohemia Jadeit Žlutá CMKU/ND/14 465/97/99 10.1.1997
AYLIN Donevi CS Žlutá CsHPK/06 019/84/86 19.4.1984
AYLIN Favema Žlutá CsHPK/10 944/92/94 20.5.1992
AYLIN Mafiana Žíhaná CsHPK/13 240/94/98 23.12.1994
AYLIN Neradog Žlutá CMKU/ND/16 286/01/03 16.1.2001
AYLIN Orlické údolí Žlutá CsHPK/13 206/94/96 22.10.1994
AYMEE v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 079 399 21.12.1979
AZI z Mlhavých břehů CS Černá CsHPK/09 226/90/93 25.7.1990
AZIRA Beruška Černá CMKU/ND/15 299/98/00 24.7.1998
AZRA Padaromi Černá CsHPK/12 372/94/98 27.2.1994
AZTÉKA Mlhový průsmyk CS Žíhaná CsHPK/05 136/82/84 3.8.1982
AZTÉKA ze Včelí zahrady CS Žíhaná CsHPK/04 002/78 4.7.1978
AZZA Jannis's World Modrá CMKU/ND/23 181/20/22 4.12.2020
AZZI Aibis CS Žlutá CsHPK/11 612/92/95 24.12.1992
AZZURA Hope Gentle Giant Modrá CMKU/ND/22 225/17/20 9.6.2017
B B des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 36 127/0 LOE.347929 22.6.1986
B'AURA Charlie stars Černá CMKU/ND/23 134/20 10.9.2020
BABA v.Doggenheim Žlutá ÖHZBB/DD 1855
BABBY Bessen Černá CsHPK/06 650/86/87 20.1.1986
BABETA z Cianky Žlutá CsHPK/00 117/75 9.7.1975
BABETT v.Sendenhorster-Eck Skvrnitá VDH/DDC 074 717 2.7.1977
BABETTE LA NUITE-T Žíhaná ROI 09/74450 2.9.2008
BABIA z Ledčické Tvrze CS Skvrnitá CsHPK/03 762/77/79 19.3.1977
BABÍNA z Urozených Černá CsHPK/10 005/91/93 13.10.1991
BABS Dino Dinno Žlutá CMKU/ND/14 577/97/98 27.2.1997
BABSI v.d.Mainschleife Žlutá VDH/DDC 085 137 14.3.1983
BABSY v.Hünengrab Černá VDH/DDC 095 456
BABY od Milunky CS Žlutá CsHPK/04 719/81/83 9.3.1981
BABY Perat CS Černá CsHPK/05 863/84/87 30.3.1984
BABY v.Sonnenfleck Skvrnitá VDH/DDC 097 969 14.12.1992
BACCARA Armada - Ch.RUS Skvrnitá РКF 1221201 LSVK 0925/01 4.4.2001
BACCARA Kirras-Dog - Ch.CZ Žlutá CMKU/ND/22 929/19 27.12.2019
BACCARA Quo Vadis Žlutá VDH/DDC 110307 30.9.2000
BACCARA v.Blauen See Modrá SHSB 356149 17.7.1982
BACCARA v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 069 173 17.2.1975
BACCARA vom Zwiebelberg - JCh.CZ Žíhaná CMKU/ND/23 427/21 3.6.2021
BADA z Kladrubského dvora Černá CMKU/ND/19 333/08/11 29.7.2008
BADI z Ledčické Tvrze CS Skvrnitá CsHPK/03 763/77/79 19.3.1977
BADI z Luženské pastviny CS Žíhaná CsHPK/00 170/76 1.10.1976
BADI ze Železné brány CS Černá CsHPK/03 717/77 26.2.1977
BADIA Laskony CS Černá CsHPK/07 892/88/90 12.8.1988
BADRA Laskony CS Černá CsHPK/07 893/88/91 12.8.1988
BADRIA od Orloje CS Skvrnitá CsHPK/00 042/75 21.3.1975
BADRIA z Podkaňku CS Skvrnitá CsHPK/00 147/72/76 1.1.1972
BADRIE Adyss Modrá SHPK 744 1.4.1993
BADY z Huttova domu Černá CsHPK/04 824/81/83 25.6.1981
BADY z Panství Trčků CS Žlutá CsHPK/09 010/90/92 23.4.1990
BADY Zdeg CS Žlutá CsHPK/06 835/86/88 18.8.1986
BAGGY Bouřidlo CS Černá CsHPK/04 841/81/83 3.8.1981
BAGHEERA Královská doga Černá CMKU/ND/23 568/21/23 22.11.2021
BAGHERA du Bois du Chant des Rossignols Skvrnitá šedý tygr LOF2DAL 66 827/11 878 4.5.2006
BAGHIRA Cameron dog Czech - GCh.CZ, Ch.CZ, SK, JCh Modrá CMKU/ND20 318/11/13 6.6.2011
BAGHÍRA Pretorian Dog - GCh.CZ, Ch.CZ, SK, CRO, JC Žlutá CMKU/ND/21 109/13/15 8.9.2013
BAGIRA Donevi CS Žíhaná CsHPK/06 188/84/87 9.12.1984
BAHIA de Fortuna Majeur Skvrnitá LOF2DAL 35 235/5 785 4.2.1986
BAHIA de la Benjamine Černá do modrých LOF2DAL 35 375/5 742
BAHIA de la Grisonniere Černá LOF2DAL 35 826/5 774 10.5.1986
BAHIA della Baia Azzurra Černá do modrých ROI 10.5.2010
BAHIRA Qwirynus Žíhaná PKR.II-
BAHIRA Selský grunt CS Černá CsHPK/04 959/81/83 13.12.1981
BAILEYS Edmont's Angelic Eyes Skvrnitá CMKU/ND/22 077/16/20 27.12.2016
BAIRA Dajhar Černá do modrých CMKU/ND/15 544/99 3.5.1999
BAIRA v. Marienthal-Obergeorgenthal Černá do modrých CMKU/ND/23 045/20 5.5.2020
BAIRAMBAGHI Anaj CS Žíhaná CsHPK/09 169/90/93 23.9.1990
BAIWA Anaj CS Žlutá CsHPK/09 170/90/92 23.9.1990
BÁJA z Martínkova chovu CS Žíhaná CsHPK/00 126/75/79 1.9.1975
BAJADERKA z Kužni Napoleoňskiej - GCh.BU, Ch.BU, B Žlutá PKR.II-95164 5.10.2007
BAJKA Duncea CS Černá CsHPK/10 388/91/93 18.12.1991
BAJKA od Řeky Ondřejnice Modrá CsHPK/09 754/91/93 5.5.1991
BAJKA z Mlhoviště CS Žíhaná CsHPK/05 433/83/86 31.1.1983
BAJKA z Vošverku CS Skvrnitá CsHPK/07 148/87/88 17.4.1987
BAKARA z Fajinova zahrada Skvrnitá SHPK 01 233 6.12.1994
BAKCHANTA z Rotštýnských lesů Skvrnitá CMKU/ND/15 566/99 27.4.1999
BÁKÚN z Akyty CS Modrá CsHPK/04 574/80/83 25.10.1980
BALANCIAGA - Ch.It Žlutá ROI 11/26814 18.12.2010
BALBINA Pretorian Dog - GCh.Cro, Ch.CRO, CZ, SK, J Žíhaná CMKU/ND/21 110/13/15 8.9.2013
BALDE Votaja CS Žlutá CsHPK/06 025/84/87 6.6.1984
BALERINA Trampo CS Žlutá CsHPK/00 165/72/76 28.7.1972
BALI ze Zdětínské třešňovky CS Černá CsHPK/11 826/93/95 5.8.1993
BALKIS d'Iskandar Černá LOF2DAL 67 267/11 247 18.6.2006
BALLA des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 067357/411358 21.9.2006
BALLADA ze Zdětínské třešňovky CS Černá CsHPK/11 827/93/95 5.8.1993
BALTA ze Zdětínské třešňovky CS Černá CsHPK/11 828/93/95 5.8.1993
BALU ze Včelí zahrady CS Černá CsHPK/00 368/59/63 1.1.1959
BALUNA v.Ahlerstedter Hof Skvrnitá VDH/DDC 083 106 6.11.1981
BALZANE de Fortuna Majeur Černá LOF2DAL 36 466/5 972 27.11.1986
BAMBI Mochosta CS Modrá CsHPK/12 654/94/96 26.4.1994
BAMBINA Miss Jihu Černá CMKU/ND//13 624/95/97 21.9.1995
BANDIANA de Fionix - Ch.RUS, Ltv Černá do modrých RKF. 2476445 7.12.2008
BANHISHIKHA de la Benjamine Modrá LOF2DAL 9.8.2006
BANJA v.Hollenstein Skvrnitá VDH/DDC 093 902 16.4.1989
BANJA z Urozených Skvrnitá CsHPK/04 525/80/82 30.8.1980
BÁRA Anpesa CS Černá CsHPK/12 527/94/96 24.1.1994
BÁRA Bílá věž CS Žíhaná CsHPK/10 845/92/94 18.6.1992
BÁRA Bohemia Asys Černá CMKU/ND/15 106/98 6.3.1998
BÁRA Dogen-Sport Žíhaná CMKU/ND/14 476/97/99 6.3.1997
BÁRA Hromadog Brunensis Modrá CMKU/ND/18 601/06/08 1.12.2006
BÁRA Hvězda Lipna CS Žlutá CsHPK/08 477/89/91 22.6.1989
BÁRA Joli CS Černá CsHPK/07 713/87/90 15.4.1988
BÁRA Jukberi CS Žlutá CsHPK/08 649/89/93 12.7.1989
BÁRA Mihru CS Žlutá CsHPK/05 916/84/86 7.9.1984
BÁRA Modrý vítr CS Modrá CsHPK/10 895/92/94 18.5.1992
BÁRA od Janičky CS Modrá CsHPK/06 852/86/88 3.9.1986
BÁRA od Řeky Ondřejnice Modrá CMKU/ND/21 294/14/15 4.5.2014
BÁRA Pustinka CS Skvrnitá CsHPK/01 688/70/75 12.5.1970
BÁRA Sagan Černá CsHPK/10 753/92/94 5.6.1992
BÁRA Vila Blanka Žlutá CsHPK/09 709/91/92 18.1.1991
BÁRA Vokdus CS Černá CsHPK/12 380/93/96 31.12.1993
BÁRA z Janveru CS Černá CsHPK/12 152/93/96 3.11.1993
BÁRA z Podhabří Modrá CMKU/ND/18 833/07/09 24.4.2007
BÁRA z Rybské samoty CS Žlutá CsHPK/00 329/74 23.10.1974
BÁRA z Údolí sv.Kryštofa Žíhaná CMKU/ND/14 739/97/99 25.5.1997
BÁRA z Veverčí stráně CS Skvrnitá CsHPK/07 367/87/89 23.8.1987
BÁRA Zemědělský závod CS Černá CsHPK/01 987/71/75 1.1.1971
BARBA z Kralupského předměstí CS Černá CsHPK/00 141/72/74 1.1.1972
BARBA z Ledčické Tvrze CS Skvrnitá CsHPK/03 764/77/79 19.3.1977
BARBARA de L'aygues River Žlutá LOF2DAL 035381/05784
BARBARA Glencar Dog Žíhaná CMKU/ND/19 634/09/11 23.5.2009
BARBARA z Panelhradu CS Žlutá CsHPK/11 624/93/95 3.2.1993
BARBARELLA v.Sonnenwald Skvrnitá VDH/DDC 082 968 27.9.1981
BARBE z Černého ostrova CS Skvrnitá CsHPK/03 921/77/82 29.12.1977
BARBE z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/06 029/84/86 9.5.1984
BÄRBEL v.Castra Reigina Černá VDH/DDC 034 201 9.3.1947
BÄRBEL v.Falkenhaus Würzburg Černá VDH/DDC 053 628
BARBORA Avkyt Černá CMKU/ND/15 801/99/01 20.9.1999
BARBRA NOBLESS In Nuce Minitz - Ch.CMKU, GCh.CZ, C Skvrnitá CMKU/ND/23 217/20/22 21.12.2020
BARBUCHA Jižní údolí CS Žlutá CsHPK/10 417/92/94 1.4.1992
BARCA d'Ironguards Žlutá LOP 539441 21.7.2020
BARCELONA MELBOURNE Cevelob Modrá CMKU/ND/22 960/20 16.2.2020
BARDEA z Ledčické Tvrze CS - Ch.CSSR Skvrnitá CsHPK/03 765/77/79 19.3.1977
BARDEA z Moravní hráze CZ Žíhaná CsHPK/03 917/77/79 21.12.1977
BARDOT Bystřická de Oran Žlutá CMKU/ND/16 800/02/03 6.3.2002
BARINA z Palečníku CS Černá CsPKP/00 404/58/62 1.1.1958
BARKA z Podhabří Modrá CMKU/ND/18 835/07/09 24.4.2007
BARMY Sokom CS Černá CsHPK/08 127/89/90 24.1.1989
BARNA z Linkova dvora CS Žlutá CsHPK/11 453/93/95 28.5.1993
BARONESS v.Erlkönig Skvrnitá VDH/DDC 058 213 16.4.1970
BARONNE des Terres de Brandon Černá LOF2DAL 67 807/11 417 6.12.2006
BARONNE du Domaine des Lisieres Černá LOF2DAL 66 355/11 111 17.1.2006
BARRY Mikáda Černá CsHPK/08 924/90/91 15.4.1990
BARUNKA Duncea CS Černá CsHPK/10 389/91/96 18.12.1991
BARUNKA La Regina Bianca Skvrnitá SPKP 1334 6.6.2016
BARUSCHKA v.'t Buitengebeuren Modrá CsHPK/06 701/-86/85/90 2.8.1985
BARYLA Terra Ibriss Modrá CMKU/ND/17 435/03/06 19.9.2003
BAŠKA Elegance Dog - VCh.SK Černá SPKP 845 26.6.2010
BASRA v.Dorndiel Černá VDH/DDC 101 646 21.4.1995
BASTIA del Regno di Fantasia Modrá ROI 09/24933
BASTILLA Velvet dog Skvrnitá CMKU/ND/17 924/04/06 18.12.2004
BATAVIA Myśliwi Wodana Černá plášťová PKR.II-
BATEIA z Akyty CS Modrá CsHPK/04 573/80/82 25.10.1980
BATHEA z Bir- Bin CS Černá CsHPK/05 777/84/85 4.3.1984
BATIKA z Mlhoviště CS Žíhaná CsHPK/05 435/83/85 31.1.1983
BATISA Enki CS Černá CsHPK/11 745/93/96 2.7.1993
BATTE Lázně KT Skvrnitá CsHPK/13 416/95/97 28.6.1995
BATY z Janveru CS Černá CsHPK/12 151/93/95 3.11.1993
BATYSA Pustinka CS Černá plášťová CsHPK/01 689/70/71 12.5.1970
BATYSA z Kallova dvora CS Skvrnitá CsHPK/04 794/81/83 2.7.1981
BATYSA z Kolomazné pece Žíhaná CsHPK/07 700/88/90 17.5.1988
BAVARIA Liberté Černá VDH/DDC 079 139 28.10.1979
BAXI Framil Černá CsHPK/04 998/82/87 17.2.1982
BAXI Katmar CS Žlutá CsHPK/09 486/91/93 5.4.1991
BAXI z Fregaty Skvrnitá CsHPK/10 963/92/94 9.9.1992
BAXI z Podmokelské stráně CS Žlutá CsHPK/07 183/87/90 12.4.1987
BAXI ze Špirkova mlýna CS Žlutá CsHPK/05 127/82/85 27.4.1982
BAXI ze Žehušického zámku CS Skvrnitá CsHPK/05 976/84/86 3.5.1984
BAYA Trutz und Treu Žlutá VDH/DDC 039 662 31.12.1994
BAYLA v.Meissner Land - Ch.DDC, VDH Černá VDH/DDC 110 472 18.11.2000
BAYLEAF Hedgehog from Lety - Ch.CZ, JCh.CZ, SK Černá do modrých CMKU/ND/22 284/17/19 18.11.2017
BAZARAH Happy Chilli Dogs Žlutá CMKU/ND/21 378/14/16 23.9.2014
BAŽINKA ze Zbořeniště CS Žíhaná CsHPK/07 286/87/90 26.6.1987
BE BOP de la Pierre du Roy Žlutá LOF2DAL 035532/05848 1.1.1986
BE MY ELZA FOREVER Sylvadog Bohemia Žlutá CMKU/ND/17 281/03/06 28.5.2003
BEA Ander King Žlutá CMKU/ND/15 868/-99/99/01 23.7.1999
BEA Hvězda Lipna CS Žlutá CsHPK/08 475/89/91 22.6.1989
BEA Mihru CS Žlutá CsHPK/05 917/84/86 7.9.1984
BEA Moab Černá CMKU/ND/15 748/99 18.7.1999
BEA od Orlice CS Skvrnitá CsHPK/06 469/85/88 26.5.1985
BEA Pavas CS Černá CsHPK/07 604/88/90 16.3.1988
BEA v.d.Stadt Lüneburg Skvrnitá VDH/DDC 097 779 14.9.1992
BEA v.Hahnenhof Skvrnitá VDH/DDC 040 593 19.8.1953
BEA z Velkého větru CS Černá CsHPK/13 381/95/97 2.2.1995
BEATA Aranka z Daizy Skvrnitá šedý tygr CMKU/ND/22 396/18/19 4.3.2018
BEATA z Hvězdné krajiny CS Černá CsHPK/11 021/92/94 3.11.1992
BEATA z Tygřího dolu CS Žíhaná CsHPK/07 563/88/90 15.1.1988
BEATHA z Bir- Bin CS Černá CsHPK/05 777/84/85 4.3.1984
BEATRICE z Českobrdských luk Černá CMKU/ND/14 973/97/99 25.12.1997
BEATRIS Sagan Černá CsHPK/10 754/92/94 5.6.1992
BEATRIS z Opatovských kopcu Skvrnitá CMKU/ND/21 912/16/18 6.4.2016
BEATRIX KIDDO from Demma Dog - Ch.HR, JCh.HR Skvrnitá HR 10922 2.12.2013
BEATRIX Safan Skvrnitá CMKU/ND/13 829/96/99 11.1.1996
BEATRIX z Alecra Žlutá CMKU/ND/14 469/97/99 1.2.1997
BEATRIX z Folknář Modrá CMKU/ND/15 294/98 13.7.1998
BEATRIXI Stelar CS Černá CsHPK/07 090/86/92 14.12.1986
BEATY z Údolí CS Černá CsHPK/09 356/90/92 3.11.1990
BEAUTEE FATALE des Habits Rouges Černá LOF 25.5.2006
BEAUTY NANE des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 034976/05692 31.12.1985
BEAUTY Perat CS Černá CsHPK/05 965/84/85 30.3.1984
BEAUTY Vladog CS Černá CsHPK/08 267/89/91 7.2.1989
BECAJA Buccaneer's Žlutá VDH/DDC 122 237 16.3.2009
BECCA RESI Arcondia - Ch.CZ, SK Žlutá CMKU/ND/19 277/08/10 1.6.2008
BECKY Severní brána CS Skvrnitá CsHPK/09 669/91/93 28.5.1991
BECKY v. Marienthal-Obergeorgenthal Modrá CMKU/ND/23 046/20 5.5.2020
BEGGIE BELLA Eduvera Žíhaná CMKU/ND/21 157/13/16 4.11.2013
BEGGY Vratislavský les CS Černá CsHPK/03 932/78/80 13.2.1978
BEGI z Aguku CS Černá CsHPK/05 581/83/86 16.12.1983
BEGI z Dantesu CS Černá plášťová CsHPK/02 125/71/74 1.1.1971
BEGY od Milunky CS Žíhaná CsHPK/04 720/81/82 9.3.1981
BEIA Ocelot CS Žíhaná CsHPK/08 505/89/92 2.8.1989
BEL de Can Duran Skvrnitá LOE 1055347 28.1.1999
BĚLA Čtyři smrky Skvrnitá CsHPK/00 951/66 23.11.1966
BELA Dobrá rodina CS Žlutá CsHPK/10 839/92/95 4.6.1992
BELA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 091 716 28.2.1987
BELA z Toulavé cesty CS Žlutá CsHPK/07 098/86/88 29.12.1986
BELADONA Safan Skvrnitá CMKU/ND/13 830/96/97 11.1.1996
BELAMI Salome CS Černá CsHPK/04 412/80/82 16.4.1980
BELAMIN z Panského vrchu CS Žíhaná CsHPK/06 800/86/88 3.6.1986
BELAYA ZHEMCHUZHINA iz Staira Skvrnitá UKU.0054297 8.10.2009
BELGA Bonoda Žlutá CsHPK/03 866/77/79 22.10.1977
BELGA od Milunky CS Žlutá CsHPK/04 721/81/82 9.3.1981
BELICITA Wadass CS Žlutá CsHPK/11 238/93/95 5.1.1993
BELINDA . Černá do modrých LOI 06/21723 15.7.2005
BELINDA Cherubín CS Žlutá CsHPK/11 889/93/95 1.8.1993
BELINDA od Pramene Sprévy CS Žíhaná CsHPK/04 338/80/84 1.12.1980
BELINDA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 057 677 4.12.1969
BELINDA z Urozených psů Černá CsHPK/07 168/87/90 24.3.1987
BELIS Pavas CS Černá CsHPK/07 605/88/90 16.3.1988
BELIS z Hvězdné krajiny CS Černá CsHPK/11 023/92/94 3.11.1992
BELISAMA d'Iskandar Černá LOF2DAL 67266/11250 18.6.2006
BELIZA z Kolomazné pece Žlutá CsHPK/01 82170/74 1.1.1970
BELKA du Sanctuaire d'Umabel Skvrnitá LOF2DAL 67 545/11 323 20.10.2006
BELL'S HAPPY BisDog Bohemia Žlutá CMKU/ND/18 895/07/09 15.6.2007
BELLA Královská doga - JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/23 271/21 22.11.2021
BELLA Abrakadabra CS Skvrnitá CsHPK/10 666/92 1.1.1992
BELLA de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 36 569/0 LOI 30.11.1986
BELLA DONNA Dolanský dvůr Modrá CsHPK/12 728/94/95 28.3.1994
BELLA Margarejro - CIB., GCh.SK, Ch.PL, SK, H, JCh Černá do modrých SPKP 1467 PKR.II-130178 5.5.2017
BELLA MIA Miréz Bohemia Skvrnitá CMKU/ND/22 701/19 30.1.2019
BELLA v.d.Kneterstein Černá VDH/DDC 046 918
BELLA v.d.Linde Skvrnitá VDH/DDC 042 306 21.3.1956
BELLA v.d.Schleemerburg Žlutá VDH/DDC 045 852
BELLA v.d.Werra Žíhaná DDR 01 701
BELLA v.Haus Wacker Žlutá DDR 2043
BELLA v.Wippertal Žlutá DDR 1495
BELLA z Českobrdských luk Černá CMKU/ND/14 974/97 25.12.1997
BELLADONE des Terres de la Rairie - Ch.Fr Černá do modrých LOF2DAL 36 138/5 814 14.7.1986
BELLADONNA des Terres de la Rairie Žíhaná LOF2DAL 066607/11407 22.3.2006
BELLADONNA v.Erlkönig Skvrnitá VDH/DDC 118 689 10.7.2006
BELLANITA Beautiful Blue Ballerines - CIB, GCh.SK, Modrá CMKU/ND/22 022/-16/15/17 SPKP 1260/15 7.8.2015
BELLE GAZOU de la Foret de Kaysersberg Modrá LOF2DAL 36 303/5 856 18.10.1986
BELLE Moloseum - JCh.H Modrá MET.Dog/H/14 PKR.II-115167 3.7.2013
BELLIS Dolanský dvůr Modrá CsHPK/12 726/94/95 28.3.1994
BELLIS PERENNIS des Terres de la Rairie Žíhaná LOF2DAL 672018/ 5.8.2006
BELLIS Sagan Černá CsHPK/10 755/92/96 5.6.1992
BELLONA Modrý vítr CS Modrá CsHPK/10 896/92/94 18.5.1992
BELONA z Dvora Bel-Mar CS Modrá CsHPK/00 481 S 13.3.1984
BENA z Meziodří CS Modrá CsHPK/01 323/68/71 6.12.1968
BENA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/00 050/76 9.1.1976
BENETA Adarbac Žlutá CMKU/ND/13 722/95/98 20.12.1995
BENETA Hvězdný luh Žíhaná CsHPK/08 186/89/90 12.3.1989
BENETA u Orlických skal Žíhaná CsHPK11 833/93/95 24.4.1993
BENETA u Stanovické přehrady CS Žíhaná CsHPK/10 427/92/94 13.3.1992
BENGALA z Panského vrchu CS Žíhaná CsHPK/06 801/86/88 3.6.1986
BENIE Bennabet Žíhaná CMKU/ND/16 292/01/03 3.2.2001
BENITA Zetešen CS Skvrnitá CsHPK/09 235/90/94 2.11.1990
BENNY Chehír CS Černá CsHPK/07 116/87/89 8.2.1987
BENTE v.Spektrum Žíhaná VDH/DDC 084 708
BENY z Dolanských lesů CS Černá CsHPK/09 773/91/93 5.7.1991
BERA Farad CS Černá CsHPK/10 612/92/94 20.3.1992
BERA Jaslav CS Skvrnitá CsPKP/00 547/63/66 1.1.1963
BERA od Pramene Mojeny CS Skvrnitá CsHPK/08 271/89/90 17.2.1988
BERA v.Seumeberg Skvrnitá VDH/DDC 036 823 2.8.1990
BERENICE FROM HARLE Elizabeth ́s Meadows - Ch.CZ, Skvrnitá CMKU/ND/22 371/-18/17/19 SPKP 1513 7.11.2017
BERENICE z Velkého psa Modrá CsHPK/04 145/78 13.9.1978
BERENIKA Ilrise Skvrnitá CMKU/ND/13 976/96/98 11.3.1996
BEREZA Barbi CS Žíhaná CsHPK/09 638/89/91 5.7.1989
BERFI z Nouzova Žlutá CsHPK/08 762/90/92 4.2.1990
BERGA ze Syhánu CS Skvrnitá CsHPK/06 407/85/87 15.5.1985
BERGAME des Habits Rouges Černá LOF 30.8.2006
BERIKA Arva Žlutá CsHPK/07 761/87/90 5.11.1987
BERIKA Bystřická de Oran - Ch.CZ Žlutá CMKU/ND/16 801/02/03 6.3.2002
BERIKA Vened CS Žíhaná CsHPK/05 872/84/85 8.3.1984
BERIN Sagan Černá CsHPK/10 756/92/94 5.6.1992
BERLIN of Blue Diablo Modrá MET.Dog 1231/10
BERNADETE FROM BLACK Elizabeth´s Meadows Černá CMKU/ND/22 370/-18/17/19 SPKP 1514 7.11.2017
BERNADETT v.Haus Fresena Černá VDH/DDC 092 160 23.7.1987
BERNIE z Kraje města CS Žlutá CsHPK/12 074/93/95 27.3.1993
BERRYL a.d.Emirat Skvrnitá VDH/DDC 090 697 MET.Dog 1088/88 3.3.1986
BERSHKA Canis Cairus Černá do modrých CMKU/ND/22 182/17/20 7.7.2017
BERTA Falko Moravia Modrá CMKU/ND/16 190/00/03 14.9.2000
BERTA z Tygřího dolu CS Žlutá CsHPK/07 564/88/89 15.1.1988
BERTA z Vošverku CS Skvrnitá CsHPK/07 149/87/89 17.4.1987
BERTA ze Souhvězdí býka Skvrnitá CMKU/ND/13 972/96/98 23.2.1996
BERUŠKA Dog-Ranč CS Černá CsHPK/13 350/95/97 26.2.1995
BERUŠKA od Babiččina údolí Skvrnitá CMKU/ND/16 446/01/03 4.5.2001
BERYL z Cianky Žíhaná CMKU/ND/13 610/95/97 10.8.1995
BESI z Rybské samoty CS Žlutá CsHPK/00 330/74 23.10.1974
BESIE Jackův smích Černá CsHPK/09 714/91/93 10.2.1991
BESINA z Pardubické Dukly CS Skvrnitá CsHPK/00 153/76/80 27.3.1976
BESO NEGRO della Zaida Nera Černá do modrých ROI 12/120192 10.7.2012
BESS v.Eisenberger Mohren Černá DDR 11 853
BESSI Mikáda Černá CsHPK/08 926/90/92 15.4.1990
BESSI Studený vrch CS Skvrnitá CsHPK/05 624/83/85 7.9.1982
BESSIE Miréz Černá CsHPK/09 243/90/92 8.11.1990
BESSY Bárden Černá CsHPK/11 547/93/95 28.2.1993
BESSY Bruno CS Žlutá CsHPK/09 926/91/93 30.5.1991
BESSY Butovická hvězda CS Černá plášťová CsHPK/06 434/85/87 28.11.1985
BESSY Cítický lom CS Černá CsHPK/00 161/75/78 26.12.1975
BESSY Jandan Černá CsHPK/10 572/92/94 20.4.1992
BESSY Majaden CS Skvrnitá CsHPK/07 461/87/89 7.6.1987
BESSY Melor Žíhaná SHPK 545/92/95 14.8.1992
BESSY Modrý vítr CS Modrá CsHPK/10 897/92/94 18.5.1992
BESSY od Kyjské skály CS Žlutá CsHPK/04 620/80/82 11.12.1980
BESSY Tedog CS Žíhaná CsHPK/11 633/93/95 4.4.1993
BESSY u Jindřicha CS Modrá CsHPK/00 009/73 5.1.1973
BESSY v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 069 170 17.2.1975
BESSY z Brandýsa CS Modrá CsHPK/01 213/68/70 2.8.1968
BESSY z Huttova domu Černá CsHPK/04 825/81/83 25.6.1981
BESSY z Juznej Astorie Skvrnitá CsHPK/S/ 1.6.1982
BESSY z Krušinské doliny CS Skvrnitá CsHPK/04 238/79 7.2.1979
BESSY z Šumova sadu Modrá CsHPK/06 079/84/87 21.10.1984
BESSY Zdeg CS Žíhaná CsHPK/06 837/86/89 16.8.1986
BESSY ze Šanghaje Černá CsHPK/05 920/84/86 27.3.1984
BESSY ze Světské hráze CS Žíhaná CsHPK/00 193/74 30.5.1974
BESSY ze Včelí zahrady CS Černá CsPKP/00 369/59/62 1.1.1959
BESSY ze Zapletalova chovu CS Žíhaná CsHPK/07 988/88/90 28.9.1988
BESSY Zelená osma CS Žlutá CsHPK/04 121/78 7.10.1978
BESSY Zidog CS Žíhaná CsHPK/05 265/82/84 24.9.1982
BESTA z Kallova dvora CS Černá CsHPK/04 795/81/83 2.7.1981
BESTIE z Rodu draka Modrá CMKU/ND/22 581/18 5.8.2018
BETA Beer-Dog Žlutá CMKU/ND/14 064/95/97 14.9.1995
BĚTA Jaslav CS Skvrnitá CsPKP/00 549/63/66 1.1.1963
BETA Jezerní sedma CS Žíhaná CsPKP/00 395/61/65 1.1.1961
BETA z Libkova CS Modrá CsHPK/00 229/72/75 14.9.1972
BETA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/00 046/76 9.1.1976
BETA z Páralovy zahrady CS Modrá CsHPK/01 850/70/73 1.1.1970
BETH z Rotštýnských lesů Černá CMKU/ND/15 567/99 27.4.1999
BETH ze Závisti CS Černá CsHPK/05 613/84/86 23.2.1984
BETHI Majaden CS Skvrnitá CsHPK/07 462/87/90 7.6.1987
BETHSABE des Petites Vernieres Žíhaná LOF2DAL 35 917/5 846 29.6.1986
BETTE DAVIS des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 22.3.2006
BETTINA v.Harlekin Žíhaná VDH/DDC 084 510 15.9.1982
BETTY Bessen Černá CsHPK/06 651/86/88 20.1.1986
BETTY BOOP des Habits Rouges Skvrnitá LOF 30.8.2006
BETTY Bruno CS Žlutá CsHPK/09 927/91/93 30.5.1991
BETTY Butovická hvězda CS Černá CsHPK/06 535/85/89 28.11.1985
BETTY Chvalčovický luh Modrá CMKU/ND/14 430/96/99 11.10.1996
BETTY Dobrá rodina CS Žlutá CsHPK/10 840/92/94 4.6.1992
BETTY Farma Lucie Černá CsHPK/07 237/87/89 21.5.1987
BETTY Karann Skvrnitá CsHPK/09 470/91 17.3.1991
BETTY Mlada CS Černá CsHPK/06 300/85/86 18.4.1985
BETTY Nemilkov u potoka CS Skvrnitá CsHPK/05 813/85/86 9.2.1985
BETTY U brášků CS Černá do modrých CsHPK/12 030/93/95 16.5.1993
BETTY u Stanovické přehrady CS Žíhaná CsHPK/10 428/92/94 13.3.1992
BETTY v.Gut Tunis Skvrnitá VDH/DDC 028 328 12.3.1937
BETTY v.Rettberg Žlutá VDH/DDC 091 014 9.8.1986
BETTY v.Schloss Doggenau Černá plášťová VDH/DDC 040 718 22.11.1971
BETTY Vratislavský les CS Skvrnitá CsHPK/03 934/78 13.2.1978
BETTY z Dolanských lesů CS Černá CsHPK/09 775/91/93 5.7.1991
BETTY z Horské osady CS Černá CsHPK/05 464/83/84 17.4.1983
BETTY z Kroftova CS Žíhaná CsHPK/05 492/80/83 26.8.1980
BETTY z města Fézů Skvrnitá CsHPK/06 571/85/87 12.5.1985
BETTY z Panelhradu CS Žíhaná CsHPK/11 625/93/95 3.2.1993
BETTY z Šumova sadu Modrá CsHPK/06 080/84/86 21.10.1984
BETTY ze Dvora králů Černá do modrých CsHPK/09 570/91/93 25.5.1991
BETTY ze Slovanky CS Skvrnitá CsHPK/05 447/83/86 24.5.1983
BETY Bílá věž CS Žlutá CsHPK/10 846/92/95 18.6.1992
BETY Bílý ranch CS Černá CsHPK/04 284/79/82 4.8.1979
BETY od Gora CS Černá CsHPK/04 205/79/82 23.4.1979
BETY od Řeky Ondřejnice Modrá CsHPK/09 753/91/93 5.5.1991
BETY od Žiďáku CS Žlutá CsHPK/04 137/79 19.2.1979
BETY u Rychlého ďábla Žíhaná CMKU/ND/14 451/96/99 28.12.1996
BETY z Pyšelky CS Skvrnitá CsHPK/04 023/78/82 27.8.1978
BETY z Výletního domu CS Žlutá CsHPK/11 158/92/94 25.12.1992
BEYLA Cameron dog Czech Modrá CMKU/ND/20 319/11/14 6.6.2011
BIA z Páralovy zahrady CS Modrá CsHPK/01 851/70/72 1.1.1970
BIA-A del Bianello Skvrnitá LOI 03/010395 25.9.2002
BIANCA Akira Primera Perra Modrá CMKU/ND/21 534/15/18 22.3.2015
BIANCA BEE Norach Skvrnitá CMKU/ND/21 602/15/17 19.5.2015
BIANCA Big Lord - Ch.CZ, SK, JCh.CZ Žíhaná SPKP 057 26.1.1999
BIANCA Hvězdný luh Skvrnitá CMKU/ND/15 178/98 29.5.1998
BIANCA Saxon Clan Černá SHPK 01 726 9.7.1997
BIANCA v.d.Hugenottenstadt Žlutá VDH/DDC 052 950 25.2.1967
BIANKA Duncea CS Černá CsHPK/10 390/91/93 18.12.1991
BIANKA od Milunky CS Žíhaná CsHPK/04 722/81/82 9.3.1981
BIANKA Selin CS Skvrnitá CsHPK/09 412/91/92 7.2.1991
BIANKA v.Henneberg Skvrnitá VDH/DDC 040 942 13.2.1954
BIANKA v.St Rocco Skvrnitá VDH/DDC 049 837 31.8.1964
BIANKA z Fahidu CS Skvrnitá CsHPK/11 943/93/94 6.2.1993
BIANKA Zlaté dvorce CS Černá CsHPK/00 170/73 21.7.1973
BIBBI Jackův smích Černá CsHPK/08 717/91/92 10.2.1991
BIBI U brášků CS Modrá CsHPK/12 031/93/95 16.5.1993
BIBI z Vlachova dvora Skvrnitá CsHPK/06 203/84/86 23.12.1984
BIBIANA Cevelob - Ch.CZ Modrá CMKU/ND/22 962/20 16.2.2020
BIBIANA the Great of Persia Černá PK 14.9.2011
BIENE v.Schellhorn Žlutá VDH/DDC 037 163 8.7.1949
Big Dope GRACE Skvrnitá MET.Dog 1530/11 17.10.2010
Big Dope JASMINE Skvrnitá MET.Dog.1936/12 10.10.2011
Big Dope JEANETTE - CIB, Ch.H, JCh.H Černá MET.Dog. 10.10.2011
Big Dope PANDORA Skvrnitá MET.Dog.2521/13 30.3.2013
Big Dope TALISMAN Žlutá MET.Dog. 149/07 26.8.2006
Big Dope TIGRA Žíhaná MET.Dog 9060/04 23.2.2004
Big Dope UNASTELLA Černá MET.Dog. 12.9.2006
Big Dope WALKYRIA - Ch.PL Skvrnitá PKR.II-120721 12.1.2015
Bigfort ARGENTINA - Ch.RUS, RKF, JCh.RUS Skvrnitá RKF 2788015
Bigfort KAMILA - Ch.RUS, RKF, JCh.RUS Skvrnitá RKF 3609175
Bigfort RADA RAIS - Ch.RUS, RKF, EURASIA, LIT, JCh Skvrnitá RKF 3083378
BIGI z Ferdoviště CS Modrá CsHPK/00 235/75 27.5.1975
BILLIE JANE del Castello delle Rocche Černá LOI
BILLIE ROSE Arcondia - Ch.CZ, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/19 278/08/10 1.6.2008
BILLY v.d.Geistkirch Žíhaná VDH/DDC 047 926
BILLY z Hvězdných skal CS Žlutá CsHPK/10 033/91/93 4.11.1991
BILLY z Kraje města CS Žlutá CsHPK/12 075/93/94 27.3.1993
BIMBA z Tobiášova dvora Modrá S 1033/82/90 7.6.1988
BIMBO de la Vigne Du Grand Danois Skvrnitá LOF2DAL 66950/11330 28.6.2006
BÍNA Jižní údolí CS Žlutá CsHPK/10 420/92/94 1.4.1992
BINA od Martinky Skvrnitá CsHPK/00 108/76/79 23.11.1976
BIONA de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 36 566/5 999 30.11.1986
BIRBI Ketprix - Ch.CZ Černá do modrých CMKU/ND/18 700/07/09 20.2.2007
BIRKA v.d.Eschollbrückener Birke Žlutá VDH/DDC 074 902 29.8.1977
BIRKA v.Harlekin Černá VDH/DDC 049 560 28.7.1964
BIRMA AXA z nad Samy Modrá CsHPK/04 610/81/79 25.9.1979
BISSY Vlčetínská samota Žlutá CMKU/ND/16 409/01/03 19.5.2001
BISTRA z Ferdoviště CS Modrá CsHPK/00 238/75 27.5.1975
BITTE RUHE-F Žlutá ROI 11/26813
BJULAH v.d.Niebelungenburg Modrá VDH/DDC 102 557 6.12.1995
BJUNA v.Schimmelreiter Černá VDH/DDC 084 991 10.1.1983
Black Beauty's ARMINIA Černá VDH/DDC 088 270 1.1.1984
Black Beauty's BARANI Černá VDH/DDC 091 219
BLACK PEARL von Belcamdog - Ch. SK, JCh.Sk, šš.SK Černá do modrých SPKP 1814 29.5.2020
BLANCA v.Beelen Žlutá VDH/DDC 093 601 31.12.1988
BLANCH Malý Rohozec Černá CsHPK/06 945/86/88 30.8.1986
BLANCHE Adrie CS Žíhaná CsHPK/10 198/91/93 5.11.1991
BLANCHE Moloseum Modrá PKR/.II-116341 3.7.2013
BLANCHE Pretorian Dog Žíhaná CMKU/ND/21 113/13/15 8.9.2013
BLANCHE v.Doggenadel Skvrnitá VDH/DDC 074 337 16.6.1977
BLANKA v.d.Königsaue Žíhaná DDR 01 726
BLANKA v.Riesengebirge Skvrnitá VDH/DDC 042 348
BLANKA v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 069 174 17.2.1975
BLANKA v.Ulmer Münster Skvrnitá VDH/DDC 054 150 7.9.1967
BLANKA z pod Nitričky S Modrá CsHPK/00 244/77 16.12.1977
BLAŽENKA z Brandýsa CS Modrá CsHPK/01 214/68/70 2.8.1968
BLONDIE BRILANTA Eduvera - JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/21 158/13/17 4.11.2013
BLOODY MARRY v.Blue Ground Modrá VDH/Kydd BQ4571 7.3.2010
BLUE BELL v.d.Hochwiesen Modrá VDH/DDC 090 161 NHSB 1674141 4.2.1986
BLUE STAR de L'aygues River Modrá LOI 073648 3.10.1986
BLUE v.Rimensberg Modrá SHSB 706525
BLUE z Trpasličí jeskyně Modrá CsHPK/06 869/86/88 4.3.1986
BLÜMCHEN Regia Uttis Černá CMKU/ND/17 868/04 VDH/DDC 117 795 11.9.2004
BOADICEA Donum Dei - Ch.PL, JCh.PL Černá PKR.II-117805 JR 72490 Dog 11.3.2014
BOBO TIFFANY Saupacker Černá NHSB 1.266.896
BOBY z Josefovských bud Skvrnitá CMKU/ND/13 902/96 12.2.1996
BODDY Adyss Modrá SPKP 747/97 1.4.1993
BODDY Bival Via - CIB, GCh.H, Ch.CZ, SK, A Modrá SPKP 092 16.3.1999
BOGGIE z Dolní poustevny Černá CsHPK/06 926/86/88 7.10.1986
BOGIE z Velína CS Černá CsHPK/05 707/83/85 14.12.1983
BOHEME Bonoda Žíhaná CMKU/ND/17 751/04 LOF2DAL 66542/10852 25.4.2004
BOHEMIA Černá LOI
BOLKA Furioso CS Černá CsHPK/01 793/70/74 1.1.1970
BOLKA z Černé cesty Černá CsHPK/00 900/66/70 1.1.1966
BOLKA z Palečníku Černá CsHPK/00 339/58/62 1.1.1958
BOLKA z Perštýnských hradeb Černá CMKU/ND/17 318/03/07 13.6.2003
BOLSA Manur CS Žíhaná CsHPK/09 377/91/93 4.1.1991
BOMBAY Ver-Hol Bohemia Žlutá CMKU/ND/23 262/21 7.2.2021
BONA Arva CS Žíhaná CsHPK/07 762/87/90 5.11.1987
BONA Jezerní sedma Žlutá CsHPK/00 396/61/66 1.1.1961
BONA od Rybářského stavu CS Černá CsHPK/04 444/80/82 27.3.1980
BONA Oderská idyla CS Žíhaná CsHPK/09 057/90/92 24.7.1990
BONA Pavas CS Černá CsHPK/07 606/88/89 16.3.1988
BONA Sluneční svit Žíhaná CsHPK/00 079/75 3.5.1975
BONA Třebíčan CS Žíhaná CsHPK/00 059/72/75 1.1.1972
BONA Velký mazel CS Žlutá CsHPK/10 240/91/93 18.7.1991
BONA z Pěčínského dvora CS Černá CsHPK/07 097/86/90 17.12.1986
BONA z Ráje šeříků CS Skvrnitá CsHPK/09 016/90/92 29.6.1990
BONA z Údolí štěstí CS Skvrnitá CsHPK/10 227/91/93 28.8.1991
BONA ze Zapletalova chovu CS Žíhaná CsHPK/07 989/88/91 28.9.1988
BONDAD Y BELLEZA Donum Dei Černá JR 72489 Dog 11.3.2014
BONDI Uttis Černá CsHPK/09 092/90/92 24.3.1990
BONEY M Bonoda Žíhaná CMKU/ND/17 754/04 25.4.2004
BONIE Kub-Kub-Dog CS Černá CsHPK/12 362/93/95 4.6.1993
BONIE od Pramene Sprévy CS Žlutá CsHPK/04 639/80/82 1.12.1980
BONIE Petrův pes Modrá CMKU/ND/14 268/96/99 26.7.1996
BONITA Dogen-Sport Žlutá CMKU/ND/14 477/97 6.3.1997
BONITA el Akbyr CS Žlutá CsHPK/10 495/92/94 29.3.1992
BONITA ELOISA del Piccolo Jigo Žlutá LOI 02/86941 18.2.2002
BONITA Můj Poklad Černá CMKU/ND/18 303/06/07 25.2.2006
BONITA z Hrabské nivy Černá CMKU/ND/15 267/98/00 28.5.1998
BONITA z Jakesu CS Žlutá CsHPK/08 693/90/91 5.1.1990
BONITA z Rotštýnských lesů Černá CMKU/ND/15 568/99/01 27.4.1999
BONNA Cítický lom CS Černá CsHPK/00 162/75 26.12.1975
BONNIE Adyss Modrá CsHPK/13 317/-93/93 SK 748/93/94 1.4.1993
BONNIE Apollo Dog Modrá CMKU/ND/18 660/07/09 6.2.2007
BONNIE Jarčin sen Černá CMKU/ND/19 502/09/11 20.1.2009
BONNIE z Jasné hvězdy Žlutá CMKU/ND/15 045/98 12.2.1998
BONNY a.d.Eldorado Černá VDH/DDC 055 407 6.9.1968
BONNY Aranka z Daizy Skvrnitá šedý tygr CMKU/ND/22 398/18/21 4.3.2018
BONNY de la Grisonniere Černá LOF2DAL 36 352/5 930
BONNY Dimon CS Černá CsHPK/12 822/94/96 7.7.1994
BONNY v.Doggenadel Skvrnitá VDH/DDC 074 339 16.6.1977
Bonny v.Sandbachtal Černá VDH/DDC 074 040 23.3.1977
BONY Černý vous CS Žíhaná CsHPK/11 752/93/95 1.7.1993
BONY Framil Černá CsHPK/05 001/82/83 17.2.1982
BONY Peichlův ranč Modrá CsHPK/07 360/87/90 21.7.1987
BONY z Červených javorů CS Žíhaná CsHPK/05 679/83/86 15.8.1983
BONY z Jiřinkové CS Černá CsHPK/06 320/85/88 6.6.1985
BONZA Anavi CS Žlutá CsHPK/06 443/85/87 24.6.1985
BOODY Chehír CS Černá CsHPK/07 115/87/89 8.2.1987
BORA Bystřická de Oran Žlutá CMKU/ND/16 803/02/03 6.3.2002
BORA Glencar Dog Žlutá CMKU/ND/19 636/09/11 23.5.2009
BORA Kasuh CS Skvrnitá CsHPK/01 731/70/72 27.7.1970
BORA Malečský zámek CS Žlutá CsHPK/00 336/74/78
BORA v.Maverick Skvrnitá VDH/DDC 069 956
BORA v.Sandbachtal Černá VDH/DDC 074 041 23.3.1977
BORA z Bašteckého dvora Modrá CMKU/ND/17 810/04/07 8.8.2004
BORA z Malečského zámku CS Žlutá CsHPK/00 336/74 11.12.1974
BORA z Volavčích hor Černá CsHPK/00 907/
BORA Zátiší u mlýna Žlutá CsHPK/13 455/95/97 20.6.1995
BORA-BORA des Talons d'Aleria Skvrnitá LOF2DAL 66 700/11 286 8.3.2006
BORAQ d'Iskandar - JCh.Lux Žíhaná LOF2DAL 66814/11248 12.5.2006
BORGA od Plzeňského pramene Černá CMKU/ND/14 076/96/98 5.6.1996
BORGA z Idina sadu Černá CMKU/ND/15 520/99 21.3.1999
BORGA z Údolí štěstí CS Černá CsHPK/10 228/91/93 28.8.1991
BORGIA Belanica CS Skvrnitá CsHPK/05 887/84/86 20.5.1984
BORGIA z Dolní poustevny Černá CsHPK/06 928/86/88 7.10.1986
BORN THIS WAY from Demma Dog Modrá HR 10821 ND
BOROME du Domaine de l'Agne Noir Černá LOI 11.6.2006
BORRA Apollo Dog Černá do modrých CMKU/ND/22 366/18/21 13.2.2018
BOSORKA Imposant Impéria Černá CMKU/ND/14 933/97/99 22.11.1997
BOXY Devil of Angel Modrá CMKU/ND/20 426/11/14 4.9.2011
BRADY z Trpasličí jeskyně Černá do modrých CsHPK/06 870/86/88 4.3.1986
BRANKA v.Steinberg Žlutá VDH/DDC 108 776 1.6.1999
BRASSA v.d.Blautalhöhe Žlutá VDH/DDC 046 158 18.5.1961
BRAVO VANESSA Yankari Žíhaná PKR.II-2903 1.12.1987
BRAZILIA el Akbyr CS Žíhaná CsHPK/10 496/92/94 29.3.1992
BREDA des Petites Vernieres Žlutá LOF2DAL 035918/04418 29.6.1986
BREDY Hastav Žíhaná CsHPK/05 102/82/86 15.6.1982
BREDY z Trpasličí jeskyně Černá do modrých CsHPK/06 870/86/88 4.3.1986
BREDY ze Dvora králů Modrá CsHPK/09 571/91/93 25.4.1991
BRENDA Ceyban Černá CMKU/ND/15 753/99 23.7.1999
BRENDA del Castello delle Rocche Skvrnitá LOI 14.3.1993
BRENDA Deneb CS Modrá CsHPK/12 532/94/97 22.4.1994
BRENDA des Fauvelles - Ch.Fr Modrá LOF2DAL 36 245/5 931 6.10.1986
BRENDA Jižní údolí CS Žlutá CsHPK/10 421/92/94 1.4.1992
BRENDA Rumex Černá CMKU/ND/13 003/95/96 17.1.1995
BRENDA Sabor CS Žíhaná CsHPK/06 192/84/87 11.12.1984
BRENDA Tomiva Modrá CMKU/ND/15 091/98 28.2.1998
BRENDA z Josefovských bud Černá CMKU/ND/13 903/96/98 12.2.1996
BRENDA ze Zdětínské třešňovky CS Černá CsHPK/11 829/93/95 5.8.1993
BRENECA Lanquesco - GCh.CZ, Ch.CZ Černá do modrých CMKU/ND/23 068/-20/20 PKR.II-140356 8.1.2020
BRESHAQUILA SYANA Mirabilis Gemma - JCh.CZ Modrá CMKU/ND/20 843/13/14 7.1.2013
BRETKA Orlická smečka CS Modrá CsHPK/12 433/94/98 28.1.1994
BRETT Apollo Bohemia Skvrnitá CMKU/ND/12 987/95/97 28.1.1995
BREZA-B della Baia Azzurra Modrá HR 10700 7.11.2010
BRIA Abrus Černá CsHPK/09 451/91/93 5.4.1991
BRIA Brixen - Ch.CZ Modrá CMKU/ND/19 942/10/12 14.4.2010
BRIA Di-La Černá CsHPK/11 913/-93/92/95 SHPK 653/93 8.11.1992
BRIA Katmar CS Žíhaná CsHPK/09 487/91/92 5.4.1991
BRIA z Radoušovy tvrze Černá CsHPK/13 261/95/97 22.3.1995
BRIANA z Idina sadu Černá CMKU/ND/15 521/99 21.3.1999
BRIGA Namif CS Černá CsHPK/04 249/79 15.5.1979
BRIGETTE Aranka z Daizy - Ch.CZ, JCh.CZ Černá CMKU/ND/22 400/18/19 4.3.2018
BRIGITA Avkyt Černá CMKU/ND/15 804/99 20.9.1999
BRIGITA ELDORÁDO de la Ville Royale de Cologne - C Modrá CMKU/ND/22 915/19 13.11.2019
BRIGITA Zetešen CS Skvrnitá CsHPK/09 236/90/94 2.11.1990
BRIGITE Bystřická de Oran Žlutá CMKU/ND/16 804/02/03 6.3.2002
BRIGITTE de L'Aygues River Skvrnitá LOE 2.2.1986
BRIGITTE z Rotštýnských lesů Skvrnitá CMKU/ND/15 569/99 27.4.1999
Brilliáns AYRIN Skvrnitá MET.Dog
Brilliáns HERMINA - Ch.H Skvrnitá MET.Dog 4384/91 18.2.1991
Brilliáns JEMEN Černá PKR.II-36008
Brilliáns WINNIE Skvrnitá MET.Dog 2095/93 1.1.1993
BRINA ze Syhánu CS Černá CsHPK/06 409/85/87 15.5.1985
BRITA Bouřidlo CS Černá CsHPK/04 845/81/84 3.8.1981
BRITA Cameron dog Czech Modrá CMKU/ND/20 320/11/13 6.6.2011
BRITA Častava CS Černá CsHPK/10 451/92/94 2.4.1992
BRITA Černý vous CS Žíhaná CsHPK/11 753/93/95 1.7.1993
BRITA Hvězdný luh Žlutá CMKU/ND/18 704/07/08 27.2.2007
BRITA Kasuh CS Skvrnitá CsHPK/01 729/70/72 27.7.1970
BRITA Orlická smečka CS Modrá CsHPK/12 434/94/96 28.1.1994
BRITA z Dolanských lesů CS Černá CsHPK/09 776/91/93 5.7.1991
BRITA z Huttova domu Černá CsHPK/04 827/81/83 25.6.1981
BRITA z Jesenického dvora CS Žlutá CsHPK/00 140/76 12.8.1976
BRITA z Jiřinkové CS Černá CsHPK/06 321/85/88 6.6.1985
BRITA z Malinového vrchu CS Žlutá CsHPK/06 781/86/88 15.2.1986
BRITA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/00 052/76 9.1.1976
BRITA z Ořešanských strání CS Skvrnitá CsHPK/00 183/75 12.8.1975
BRITA z povodí Šlapánky CS Černá CsHPK/04 549/80/83 27.7.1980
BRITANIA Bonoda Žíhaná CMKU/ND/17 753/04 VDH/DDC 118 346 25.4.2004
BRITNEY v.Herzogtum Coburg Černá VDH/DDC 109 833 3.7.2000
BRITNY od Bibiky Černá CMKU/ND/17 406/-03/03/04 SPKP 413 19.2.2003
BRITTA od Orloje CS Skvrnitá CsHPK/00 041/75/79 21.3.1975
BRITTA od Uherského Hradiště Černá CsHPK/09 518/91/93 6.3.1991
BRITTA od Žiďáku CS Žíhaná CsHPK/04 135/79 19.2.1979
BRITTA Provit CS Černá CsHPK/08 661/89/91 27.5.1989
BRITTA v.Bienenkönig Skvrnitá VDH/DDC 039 464 18.6.1952
BRITTA v.d.Eintracht Černá DDR 3146 1.10.1965
BRITTA v.Welfenblut Skvrnitá VDH/DDC 070 756 LOF2DAL 23 735/3 254 30.8.1975
BRITTA z Juznej Astorie Skvrnitá CsHPK/S/
BRITTANY Zetešen CS Skvrnitá CsHPK/09 237/90/92 2.11.1990
BRIXI z Dafa CS Modrá CsHPK/00 171/72/76 7.7.1972
BROMIA v.Ritterblut Skvrnitá VDH/DDC 057 820 5.11.1969
BRONA Brádelský prales CS Žlutá CsHPK/00 054/75/80 8.4.1975
BRONA Namif CS Černá CsHPK/04 250/79 15.5.1979
BROŇA z Březové rokle Černá CsHPK/00 873/66/69 1.1.1969
BRONA z Huttova domu Černá CsHPK/04 828/81/83 25.6.1981
BRONA z Hvězdných skal CS Žlutá CsHPK/10 034/91/93 4.11.1991
BRONA z Jesenického dvora CS Žlutá CsHPK/00 141/76 12.8.1976
BRONA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/00 051/76 9.1.1976
BRONA ze Zbořeniště CS Žlutá CsHPK/07 287/87/89 26.6.1987
BRONIE z Kraje města CS Žíhaná CsHPK/12 077/93/97 27.3.1993
BRONY Markova zahrada CS Černá CsHPK/00 152/76/78 26.10.1976
BRONY z farmy Horecké CS Žlutá CsPKP/00 332/58/60 1.1.1958
BROOKLYN Cassiopea Dog Černá CMKU/ND/22 459/18/19 3.4.2018
BRUNELLE du Cerbere d'Eyjeaux Skvrnitá LOF2DAL 66 261/11 403 12.1.2006
BRYNA Sluneční Louka Černá CsHPK/10 574/92/94 20.4.1992
BUBBLE Hagyrra Gold - Ch.CZ, CMKU, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/23 214/20 10.12.2020
BUDUR Dog-Lome Žlutá CsHPK/05 861/84/86 11.2.1984
BUDÚR z Akyty CS Modrá CsHPK/04 575/80/82 25.10.1980
BUNNY v.Herstallturm Skvrnitá LOE 1949339 26.5.2009
BURGA v.Beetzsee Žlutá DDR 2012
BURGFRAULEIN LOTTE v.Hause Wagner Modrá VDH/Kydd/N7025 16.3.2016
BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.C Skvrnitá CMKU/ND/16 459/01/03 15.5.2001
Byč Može A LA ITALIANA - CIB, Ch.PL, RO, H, UK Skvrnitá PKR.II-84527 23.1.2005
Byč Može DUMKA NA DWA SERCA - Ch.PL, JCh.PL Černá PKR,II-100198 13.4.2009
Byč Može FASTRYGA - Ch.PL, JCh.PL Černá PKR .II-118106 29.3.2014
Byč Može GULDINKA Černá PKR/.II-125728 3.5.2016
BYNA Kleťská hvězda CS Černá CsHPK/04 089/78/83 22.8.1978
C'EST LA VIE Quincy ETC Skvrnitá CMKU/ND/18 536/06 LOF2DAL 69 482/11 325 6.8.2006
C.CHARLENE In Nuce Minitz Skvrnitá CMKU/ND/23 283/21/22 3.1.2021
CABIRA BLUEICE Modrá LOI 98/141905
CACHARELLE Vyam de Buena Vista Žlutá PKR.II-106557 4.4.2010
CADITA Modrý jasmín CS Modrá CsHPK/10 148/92/93 4.1.1992
CAJAL NOIR della Baia Azzurra Žíhaná ROI 11/77774 1.4.2011
ČAKRA z Mlhoviště CS Žlutá CsHPK/06 680/86/88 24.1.1986
CALAMITY JANE della Rupe del Basso Žlutá LOI 05/76771 18.1.2005
CALICE des Saphirs d'Atlantis Černá LOF2DAL 69 219/11 557 25.12.2007
CALIFORNIA DREAM Ksiaže Gorzkowa Žlutá CMKU/ND/17 919/-04/04/06 PKR.II-80977 7.7.2004
CALINA CONBRIO el Sortilegio Skvrnitá VDH/DDC 113 509 30.12.2002
CALIOPE Czarnoksieznik z Archipelagu Žíhaná PKR.II- 2.2.2010
CALIPSA z Města slunce Černá CsHPK/07 540/88/90 12.1.1988
CALISTO Bohemia Ouni Modrá CMKU/ND/15 449/99/01 16.2.1999
CALLA Ceyban Černá CMKU/ND/16 377/01/03 14.4.2001
CALLA z Kostolanského dvora - Ch.SK, A, H, JCh.SK Černá SPKP 1226 25.3.2015
CALLA z Urozených psů Černá CsHPK/07 631/87/89 27.2.1987
CALMA z farmy Horecké CS Žlutá CsHPK/01 778/70/74 1.1.1970
CAMANE des Petites Vernieres - Ch.Fr. Žíhaná LOF2DAL 36 676/5 955 23.1.1987
CAMBRELETTE des Terres de la Rairie Skvrnitá LOF2DAL 38 038/6 208 25.11.1987
CAMEE de Lathuy Žíhaná LOSH 419885 4.12.1978
CAMELLIA z Radčických hvozdů Skvrnitá CsHPK/12 479/94/96 29.3.1994
CAMEY z Urozených Černá CsHPK/10 522/92/94 2.5.1992
CAMILLA von der Rhön Žlutá VDH/DDC 127855 28.5.2014
CAMILLIA Zvolenský dvor - JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/23 623 SPKP 1989 30.9.2021
CAMIRO Norach - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ Žíhaná CMKU/ND/21 766/15/17 31.10.2015
CANDY a.d.Rinner Köpfchen Žíhaná VDH/DDC 080 231 28.4.1980
CANDY v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 073 611 31.1.1977
CAPPUCCINO Saria Žlutá PKR.II-80484 7.2.2004
CAPRICCIO des Habits Rouges Skvrnitá LOF 069655 9.9.2007
CAPRICCIOITALIANO Černá LOI 1.1.1993
CAPRICE Dell'Alto Feudo Skvrnitá LOI 12/54093 29.1.2012
CAPRICE Imperia Skvrnitá VDH/DDC 087 376 27.5.1984
CAPRICE v.d.Burg Diana Skvrnitá VDH/DDC 070 651 25.8.1975
CAPRICE v.Hohenzollernland Černá VDH/DDC 1.5.2000
CAPUCINE-N dell'Aprusa Černá LOI AG 061634
CAR Malečský zámek CS Modrá CsHPK/00 230/75 17.7.1975
CARA v.Opal Žíhaná SHSB 367819
CARA v.Rieseneck Černá do modrých VDH/DDC 105 415 29.9.1997
CARAMBA Apollo Dog Modrá CMKU/ND/22 386/18/21 3.3.2018
CARAMBA de Garaba Černá do modrých LOE 1173704 21.1.2000
CARAMELA z Perštýnských hradeb Černá CMKU/ND/17 577/04/06 17.2.2004
CARAMELLA Happy Chilli Dogs - GCh.CZ Ch.CZ, CMKU, Žlutá CMKU/ND/22 642/18/21 31.12.2018
CARESSE v.Hospodar Žíhaná VDH/DDC 103 674 29.8.1996
CARI od Martinky Skvrnitá CsHPK/03 814/77/79 10.7.1977
CARI ze Železné brány CS Žlutá CsHPK/03 768/77 3.6.1977
CARIBIC v.Münsterland Skvrnitá VDH/DDC 091 935 25.5.1987
CARIN Bohemia Asys Černá CMKU/ND/17 180/03/04 22.3.2003
CARIN Cherubín CS Žlutá CsHPK/12 600/94/97 5.4.1994
CARIN Norach - Ch.CZ Žlutá CsHPK/07 418/87/89 29.8.1987
CARIN od Kyjské skály CS Žlutá CsHPK/05 307/82/84 20.12.1982
CARIN Provit CS Černá CsHPK/09 101/90/92 1.1.1990
CARIN Selana Černá CsHPK/10 301/91/94 4.11.1991
CARIN Vratislavský les CS Černá CsHPK/04 051/78/80 24.8.1978
CARIN z Plejády CS Černá CsHPK/05 672/83/87 29.12.1983
CARINA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 091 722 9.3.1987
CARIOKA z Martínkova chovu CS Skvrnitá CsHPK/04 266/79 7.8.1979
CARMEN Cameron dog Czech Černá do modrých CMKU/ND/20 997/13/17 26.5.2013
CARMEN Canis Cairus Modrá CMKU/ND/22 476/18/20 4.5.2018
CARMEN de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 37 809/6 201 25.10.1987
CARMEN Karann Modrá CsHPK/10 459/92/93 5.4.1992
CARMEN Maestoso Žíhaná VDH/DDC 034 628 1.6.1947
CARMEN Magiczne kolo Černá do modrých PKR.II-69921 31.5.2003
CARMEN Modrý jasmín CS Modrá CsHPK/10 150/92/94 4.1.1992
CARMEN od Bibiky Žíhaná SPKP 417 ÖHZB/DD 4662 3.3.2003
CARMEN v.d.Nürburg Skvrnitá VDH/DDC 053 370 6.4.1967
CARMEN v.d.Ofnethöhle Žíhaná VDH/DDC 113 146 12.9.2002
CARMEN v.d.Welfenburg Žlutá VDH/DDC 029 918 4.6.1939
CARMEN v.Klevchen Žíhaná VDH/DDC 071 919 31.3.1976
CARMEN z Hanáckého údolí Modrá CMKU/ND/19 569/09/11 5.4.2009
CARMEN z Jizemu Skvrnitá CsHPK/02 060/71/73 1.1.1971
CARMEN z Mijepy Černá CsHPK/01 140/68 16.1.1968
CARMEN z ostrova Adamitů Žíhaná CsPKP/00 847/66/68 1.1.1966
CARMEN z Panství Kolovrat CS Žíhaná CsHPK/07 666/88/90 1.4.1988
CARMENCITA Happy Chilli Dogs Žlutá CMKU/ND/22 643/18/21 31.12.2018
CARMENCITA-F della Baia Azzurra - CIB, Ch.It Žlutá ROI 11/77775 1.4.2011
CARMINA des Fauvelles Skvrnitá LOF2DAL 37 920/6 150 28.12.1987
CARMITA Perla Otavy Modrá CMKU/ND/21 398/14/16 4.7.2014
CAROL Allav - Ch.CZ Žlutá CsHPK/11 600/92/94 14.11.1992
CAROL ze Závisti CS Skvrnitá CsHPK/06 430/85/87 13.8.1985
CAROLL Wadass CS - Ch.CZ Žíhaná CMKU/ND/12 945/94/96 1.10.1994
CARRY Apollo Bohemia Skvrnitá CMKU/ND/13 853/96/99 18.1.1996
CASABLANCA Elegance Dog - CIB, GCh.SK, Ch.SK, JCh. Skvrnitá SPKP 1014 21.9.2012
CASABLANCA Quincy ETC - Ch.SK, JCh.SK Skvrnitá CMKU/ND/18 533/06 SPKP 614 6.8.2006
CASANDRA z Velkého psa Černá do modrých CsHPK/04 803/81/83 10.6.1981
CASIMA Davir CS Žíhaná CsHPK10 341/91/93 19.5.1991
CASIOPEA z Janveru Modrá CsHPK/12 660/94/98 3.5.1994
CASIOPEA z Jasné hvězdy Žíhaná CMKU/ND/15 872/99 6.11.1999
CASSAN Adyss Modrá CsHPK/13 170/94/96 25.8.1994
CASSANDRA Oregon Skvrnitá PKR.II-64334 18.5.2000
CASSANDRA-M dei Monti del Keraton Černá plášťová LOI 99/79889 1.1.1999
CASSANDRE du Ruisseau de Montbrun Černá LOF2DAL 68213/11494 5.4.2007
CASSI Český Sirius Skvrnitá CMKU/ND/16 479/0104 22.6.2001
CASSIE Queen Harlekýn - Ch.CZ, SK Černá CMKU/ND/19 811/10/12 16.1.2010
CASSIOPEA Hvězdný luh Žlutá CMKU/ND/15 201/98 29.6.1998
CASSIOPEE de la Benjamine Modrá LOF2DAL 37 598/6 131 9.11.1987
CASTRA v.Först Schoenberg Skvrnitá VDH/DDC 037 249 2.12.1949
CATCH ME IF YOU CAN L'odo Harmypatz - JCh.CZ Černá CMKU/ND/23 781/-22/21/23 SPKP/1960 9.7.2021
CATHRIN Anbrigman CS Černá CsHPK/09 951/91/93 3.4.1991
CATHRIN z Plejády CS Černá CsHPK/05 673/83/86 29.12.1983
CATHY Furiant CS Černá CsHPK/08 673/89/93 26.5.1989
CATHY Modrý panter Modrá CMKU/ND/14 087/96/99 5.5.1996
CATJUSCHA v.Rothtal Černá VDH/DDC 085 766 3.8.1983
CATLENE Joli CS Černá CsHPK/08 722/89/91 26.8.1989
CATLEY Jackův smích Černá CsHPK/10 173/91/93 12.8.1991
CATOU v.Dünner Land Černá VDH/DDC 093 111 17.7.1988
CATTY Norach Žlutá CsHPK/07 419/87/89 29.8.1987
CATTY Peichlův ranč Modrá CsHPK/07 996/88/90 20.10.1988
CATY Norach - Ch.CSSR Žlutá CsHPK/07 419/87/90 29.8.1987
CAYENNE z Hanáckého údolí Modrá CMKU/ND/19 570/09/11 5.4.2009
CAYNE Helza Modrá CMKU/ND/19 685/09/12 4.9.2009
CAYRA Brixen - JCh.CZ Modrá CMKU/ND/20 272/11/15 24.4.2011
CECILKA Cerbol CS Černá CsHPK/11 497/93/94 2.4.1993
CECILKA Cheri Cheri Žlutá CMKU/ND/18 914/07/09 7.7.2007
CEDRA Bystřická de Oran Žíhaná CMKU/ND/17 482/03/05 10.12.2003
CEDRA Malečský zámek CS Modrá CsHPK/00 232/75 17.7.1975
CEDRA na Bažině CS Skvrnitá CsHPK/01 862/71/73 1.1.1971
CEDRA od Pramene Sprévy CS Žíhaná CsHPK/04 736/81/84 28.4.1981
CEDRA Provit CS Černá CsHPK/09 100/90/93 1.1.1990
CEDRA Psí Tajemství Žlutá CsHPK/10 258/91/93 2.1.1992
CEDRA z Farmy Horácké CS Žlutá CsHPK/01 779/70/73 1.1.1970
CEDRA z povodí Šlapánky CS Černá CsHPK/04 870/81 6.9.1981
CEJNY Lázně KT Černá CMKU/ND/13 842/96/97 14.1.1996
CELENA du Domaine du Bois de Choques Žlutá LOF2DAL 036825/06015
CELESTA Apollo Dog - JCh.CZ, SK, PL Modrá CMKU/ND/18 670/07/10 7.2.2007
CELLY z Alecra Černá do modrých CMKU/ND/14 947/97/99 31.12.1997
CENTA Dog-Lome Modrá CMKU/ND/15 011/98/99 6.3.1998
CENTA Robinson Modrá CsHPK/00 832/65/70 1.1.1965
CENTA v.d.Kreuzschanze Skvrnitá VDH/DDC 039 761 16.8.1952
CENTA ze Světské hráze CS Žlutá CsHPK/00 196/74 24.9.1974
CENTRIN Provit CS Černá CsHPK/09 102/90/91 1.1.1990
CEQUERPA FLAVIA Mirabilis Gemma Modrá CMKU/ND/21 188/14/15 16.1.2014
CERE od Zabartoničí Modrá CMKU/ND/17 189/03/04 22.4.2003
CERINA z Bohdanských sadů Žíhaná CsHPK/01 815/70/73 1.1.1970
CERINE Expletus Hungaricus - JCh.SK, A, H Modrá MET.Dog 8523/04 18.12.2003
CEROLL Norach Žlutá CsHPK/07 420/87/89 29.8.1987
CERRY v.Burg Rabenstein Žíhaná DDR 2143
CESCHI Ocelot CS Žíhaná CsHPK/08 830/89/92 29.12.1989
CESMINA Hedgehog from Lety - Ch. CZ, CMKU, H. JCh. Černá do modrých CMKU/ND/23 362/21 21.4.2021
CESSI Adyss Modrá SHPK 01 183/94 25.8.1994
CESSINE z Šumova sadu Modrá CMKU/ND/16 005/00/01 6.4.2000
CESSY Peratom CS Žíhaná CsHPK/08 335/89/93 22.4.1989
CESSY v.Menglada Černá VDH/DDC 95858 22.2.1991
CESSY Vila Blanka Žíhaná CsHPK/09 804/91/96 21.7.1991
CESY Hromadog Brunensis Modrá CMKU/ND/19 455/08/10 18.10.2008
CETTY Farma Lucie Skvrnitá CsHPK/08 957/90/92 2.5.1990
CEYT z Jirátova dvora CS Skvrnitá CsHPK/03 944/78/81 20.3.1978
CH-MÉDEIA Apollo Dog Modrá CMKU/ND/19 949/10/12 16.5.2010
CHAGI z města kata Mydláře Skvrnitá CsHPK/06 069/84/86 31.10.1984
CHAIN SMOKERS Edmont's Angelic Eyes - Ch.CZ Černá plášťová CMKU/ND/23 077/20 24.5.2020
CHAMARANDE de Misandre Skvrnitá LOF2DAL 69 119/11 578 17.11.2007
CHANDRA Jezerní sedma CS - Ch.CSSR Žíhaná CsHPK/01 471/69/71 15.9.1969
CHANEL de la Falgueret Modrá LOF2DAL 037095/06359
CHANEL Dog-Lome Skvrnitá CsHPK/07 725/88/90 7.6.1988
CHANEL Hvězdný luh Černá CsHPK10 686/92/96 25.6.1992
CHANEL v.d.Ofnethöhle Žlutá VDH/DDC 072 708 8.7.1976
CHANEL v.Ulmer Münster Modrá CsHPK/09 586/-91/90/93 1.1.1990
CHANEL z Huttova domu Černá CsHPK/08 775/90/92 5.2.1990
CHANEL Zidog CS Skvrnitá CsHPK/06 156/84/86 10.11.1984
CHANELL v.d.Alten Noris Černá CsHPK/05 511/84/80/84 VDH/DDC 80 600
CHANELL Zdeg CS Žlutá CsHPK/09 052/90/92 1.8.1990
CHARA z Rádské zahrady Skvrnitá CsHPK/08 585/89/91 9.9.1989
CHARDONNAY Catley Ranch - CIB, GCh. SK, CZ, Ch.SK, Černá CMKU/ND/19 386/08/10 21.8.2008
CHARGA Bonoda Žlutá CsHPK/07 878/88/90 11.5.1988
CHARGA z Hrádku Kunratic CS - CIB, Ch.CSSR, H Žlutá CsHPK/00 265/75/79 14.5.1975
CHARGA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/04 139/79 4.3.1979
CHARGA Zidog CS Skvrnitá CsHPK/06 157/84/86 10.11.1984
CHARI u Kříže CS Černá CsHPK/06 127/84/85 27.4.1984
CHARITA Dog-Lome Černá CMKU/ND/16 069/00 22.6.2000
CHARITA z Města slunce Černá CsHPK/09 671/91/93 3.8.1991
CHARKA z Huttova domu Černá CsHPK/08 777/90/93 5.2.1990
CHARLOTA Malý Rohozec Černá CsHPK/11 661/93/94 21.4.1993
CHARLOTA z Urozených Černá CsHPK/05 468/83/87 21.5.1983
CHARLOTTE CIRCEE de Morjasgan Skvrnitá LOF2DAL 36 941/5 982 20.2.1987
CHARLOTTE Catley Ranch - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.SK, C Skvrnitá CMKU/ND/19 387/08/11 21.8.2008
CHARLOTTE Hvězdný luh Žlutá CMKU/ND/15 956/00 10.3.2000
CHARLOTTE z Rotštýnských lesů Černá CMKU/ND/16 748/02/04 9.1.2002
CHASINTA z Města slunce Černá CsHPK/09 670/91/94 1.1.1991
CHASITA z Města slunce Černá CsHPK/09 670/91/93 3.8.1991
CHASITA z Trpasličí jeskyně Skvrnitá CsHPK/11 190/92/94 4.6.1992
CHASTELLAIN Brixen - CIB, GCh SK, Ch. SK, PL, H, J Modrá CMKU/ND/23053/20 SKPK 1826 9.5.2020
CHATELAINE BLUE Yvanaea Aponi - CIB, Ch. SK, JCh.S Modrá SPKP/1037 24.4.2013
CHEER Dog-Lome Černá CMKU/ND/16 070/00 22.6.2000
CHEISCHE z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/08 785/89/92 14.12.1989
CHELA z Palečníku CS Modrá CsHPK/01 934/71/75 1.1.1971
CHELSEA du Temps Qui Passe Žíhaná LOF2DAL 068626/11453 28.3.2007
CHELSEA z Hanáckého údolí Modrá CMKU/ND/21 872/16/18 19.2.2016
CHELSI Severní brána CS Žlutá CMKU/ND/13 015/95 30.1.1995
CHEMA z Urozených Černá CsHPK/05 467/83/85 21.5.1983
CHER Dogen-Sport Modrá CMKU/ND/20 114/10/15 21.10.2010
CHER v.Haus Tiefenbach - Ch.CZ Žíhaná CsHPK/09 636/-91/91/93 13.2.1991
CHERAMI Silva Tarok Černá CMKU/ND/20 171/10/12 21.8.2010
CHERAMIE des Terres de la Rairie Žíhaná CMKU/ND/19 176/-08/07/09 LOF 68959 8.10.2007
CHERI Namif CS Žíhaná CsHPK/08 341/89/93
CHERIE of Austria Great Stars - JCh.D Černá VDH/DDC 121 225 19.2.2007
CHERIE Selský grunt CS Skvrnitá CsHPK/07 948/88/91 7.8.1988
CHERIL Damika Skvrnitá CMKU/ND/15 532/99 14.4.1999
CHERRY Bessen Černá CsHPK/09 284/90/94 25.11.1990
CHERRY Bohemia Podlipan CS Skvrnitá CsHPK/04 370/79 20.12.1979
CHERRY LADY Cevelob Modrá CMKU/ND/16 011/00/03 22.4.2000
CHERY z města kata Mydláře Skvrnitá CsHPK/06 070/84/87 31.10.1984
CHEYEENE Dino Dinno Žlutá CMKU/ND/16 550/01/03 23.7.2001
CHEYENNE Bohemia Ouni Modrá CMKU/ND/16 825/02/03 29.3.2002
CHEYENNE des Terres de la Rairie Modrá LOF2DAL 67 765/11 371 1.1.2007
CHIA NIZABELL Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ Modrá CMKU/ND/16 012/00/03 22.4.2000
CHIARA Brixen Modrá CMKU/ND/23 054/20 9.5.2020
CHIARA Estrella Bohemica Skvrnitá šedý tygr CMKU/ND/21 744/15/17 8.9.2015
CHICA Bocca d'Tigre Skvrnitá VDH/Kydd T1549 13.5.2001
CHINA v.Herrenstriet Skvrnitá VDH/DDC 092 910 25.3.1988
CHIPIE de la Templerie de Gourdole Skvrnitá LOF2DAL 37 346/6 100 17.6.1987
CHIPSY v.Schloss Bevern Skvrnitá MET.Dog 6600/H/01 VDH/DDC 109 072 8.1.2000
CHIRA u Kříže CS Černá CsHPK/06 128/84/85 27.4.1984
CHITRA de la Benjamine Černá do modrých LOF2DAL 69233/11367 16.3.2007
CHIWA de L'Outsaina Modrá LOI 07/43933 1.9.2007
CHLORIS d'Iskandar Černá LOF2DAL 68133/11320 11.1.2007
CHOCOLATE Rendog Žíhaná CMKU/ND/19 130/08/09 29.2.2008
CHORA z Palečníku CS Černá CsPKP/00 609/64/66 1.1.1964
CHRIS Joli CS Skvrnitá CsHPK/11 376/92 4.11.1992
CHRISTA z Kolomazné pece Žlutá CsHPK/00 130/74 22.9.1974
CHRISTINA Tajan CS Skvrnitá CsHPK/05 694/83/85 26.8.1983
CHRISTINE Bohemia Ouni Modrá CMKU/ND/16 827/02/03 29.3.2002
CHRISTINE Norach Žíhaná CMKU/ND/13 542/95/97 12.8.1995
CHRISTINE z Pardubické Dukly CS Černá CsHPK/07 320/87/90 17.7.1987
CHUANITA z Města slunce Černá CsHPK/09 673/91/94 24.8.1991
CHYRA Bystřická de Oran Žíhaná CMKU/ND/21 731/15/18 24.9.2015
CHYŠO z Urozených Skvrnitá CsHPK/05 465/83/85 21.5.1983
CIA Chvalčovický luh Modrá CMKU/ND/14 908/97/99 15.10.1997
CIA Hvězdný luh Modrá CsHPK/08 972/90/92 26.3.1990
CIA Laskony CS Černá CsHPK/09 567/91/93 24.5.1991
CIA Ohrožený ranch CS Skvrnitá CsHPK/04 065/78/80 20.9.1978
CIA Velan CS Žíhaná CsHPK/01 646/70/73 15.6.1970
CIA z Blovické samoty Černá CsHPK/00 777/65/67 1.1.1965
CIANKA Regensburg Žlutá CsHPK/00 677/86/88 22.6.1986
CIARA von Ludwiga Blau - VCh.SK, GCh.SK, Ch.SK Černá do modrých SPKP 1185 3.12.2014
CIBA Odeon Žlutá CsHPK/01 724/70/73 1.1.1970
CIBA z Doškovy chalupy CS Skvrnitá CsHPK/00 029/75/77 8.3.1975
CIBETA Krajan CS Černá CsHPK/00 039/73 21.4.1973
CICCIOLINA de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 37 688/6 200 19.9.1987
CICITA Bennabet Černá CMKU/ND/17 741/04/07 30.6.2004
CIDA Bošácký elixír Černá ČsHPK/S 643 1.4.1986
CIGGI Vlčetínská samota Žíhaná CMKU/ND/16 948/02/04 1.7.2002
CIKA Vened CS Žíhaná CsHPK/05 878/84/85 11.3.1984
CILA ze Špeciánova dvora CS Černá CsHPK/00 433/62/64 1.1.1962
CILINKA od Pramene Mojeny CS Černá CsHPK/09 779/91/93 26.6.1991
CILKA Bohemia Asys Černá CMKU/ND/17 181/03/04 22.3.2003
CILKA Mlada CS Skvrnitá CsHPK/06 737/86/88 2.4.1986
CILKA z Korázu CS Žíhaná CsHPK/05 010/82/85 3.3.1982
CILKA ze Světské hráze CS Žlutá CsHPK/00 197/74/76 24.9.1974
CILLA Sagan Černá CsHPK/12 376/94/95 20.1.1994
CILLA v.Inselsberg Modrá DDR 2499
CILLI Zetešen CS Černá CsHPK/09 400/91/93 9.1.1991
CILLY Wadass CS Žlutá CMKU/ND/12 947/94/97 1.10.1994
CIMBA do Valle do Arda Skvrnitá LOF2DAL 060330/09804 LOP 207683
CINA Bílý ranch CS Skvrnitá CsHPK/04 538/80/83 24.8.1980
CINA Tektit CS Skvrnitá CsHPK/00 136/72/74 1.1.1972
CINDA Dog-Lome Modrá CMKU/ND/15 012/98 6.3.1998
CINDA od Gora CS Černá CsHPK/04 471/80/82 14.4.1980
CINDA v.Maverick Skvrnitá VDH/DDC 071 468 25.1.1976
CINDA ze Zbořeniště CS Černá CsHPK/07 328/87/89 31.7.1987
CINDERELLA od Božské Árie - Ch.CZ Skvrnitá CMKU/ND/19 692/09/11 19.9.2009
CINDERELLA Uttis CS Černá CsHPK/09 499/91/92 8.2.1991
CINDERELLA z Alecra Černá do modrých CMKU/ND/14 948/97/99 31.12.1997
CINDIE Malý Rohozec Černá CsHPK/07 178/87/89 10.4.1987
CINDY Beautiful Blue Ballerines - Ch.CZ Modrá CMKU/ND/22 671/-19/17/19 SPKP 1416 6.5.2017
CINDY de la Benjamine Skvrnitá LOF2DAL 36 354/5 935 9.1.1987
CINDY du Monbas de la Valterie Skvrnitá LOF2DAL 37 142/6 230 27.7.1987
CINDY Furiant CS Černá CsHPK/08 671/89/93 26.5.1989
CINDY od Řeky Ondřejnice Modrá CMKU/ND/21 857/16/19 8.2.2016
CINDY Psí Tajemství Žlutá CsHPK/10 259/92/94 2.1.1992
CINDY v.Meissner Land Černá VDH/DDC 114 820 18.10.2003
CINDY Wadass CS Žlutá CMKU/ND/12 948/94/96 1.10.1994
CINDY z Kateřinské osady CS Žíhaná CsHPK/06 361/85/87 21.4.1985
CINTHIA de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 36 901/6 199 12.3.1987
CINTRA Czar Olbrzyma Skvrnitá PKR.II- 18.11.2012
CINY Uttis CS Černá CsHPK/09 500/91/94 8.2.1991
CIRA Abrus Černá CsHPK/09 474/91/94 25.4.1991
CIRA Forsana CS Skvrnitá CsHPK/00 094/73/77 1.1.1973
CIRA Hvězdný luh Modrá CsHPK/08 973/90/91 26.3.1990
CIRA YARINA de Lathuy Žíhaná LOSH 419887 4.12.1978
CIRA z Doškovy chalupy CS Skvrnitá CsHPK/00 030/75/78 8.3.1975
CIRA ze Smédavské souše CS Skvrnitá CsHPK/00 246/74 4.5.1974
CITA farma Vasta CS Skvrnitá CsHPK/01 887/71 11.3.1971
CITA Framil Skvrnitá CsHPK/05 773/84/85 20.1.1984
CITA Hvězda Lipna CS Žlutá CsHPK/09 041/90/92 1.9.1990
CITA Mlada CS Černá plášťová CsHPK/06 738/86/87 2.4.1986
CITA na Bažině CS Skvrnitá CsHPK/01 864/71 1.1.1977
CITA od Hejtmana Šárovce CS Černá CsHPK/04 585/80/83 20.8.1980
CITA od Hromku CS Černá CsHPK/08 679/89/91 31.5.1989
CITA od Zabartoničí - CIB, Ch.CZ,SK Modrá CMKU/ND/17 191/03/05 22.4.2003
CITA Psí Tajemství Žlutá CsHPK/10 261/92/94 2.1.1992
CITA Selský grunt CS Černá CsHPK/05 289/82/86 16.11.1982
CITA z Akátového údolí CS Černá CsHPK/01 950/70/74
CITA z Fikejzova dvora CS Žíhaná CsHPK/06 355/85/88 15.3.1985
CITA z Huttova domu Skvrnitá CsHPK/05 166/82/84 3.7.1982
CITA z Korázu CS Žíhaná CsHPK/05 008/82/84 3.4.1982
CITA z Krušinské doliny CS Černá plášťová CsHPK/04 245/79/82 15.2.1979
CITA z Lejancu Skvrnitá CsHPK/08 546/89/91 7.9.1989
CITA z Libkova CS Modrá CsHPK/00 144/73 1.8.1973
CITA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/00 122/76 29.3.1976
CITA z Mlhoviště CS Žlutá CsHPK/06 681/86/87 24.1.1986
CITA z Portolického dvora CS Černá CsHPK/00 211/76 12.9.1976
CITA z Rádské zahrady CS Skvrnitá CsHPK/00 223/74 14.7.1974
CITA ze Slunné terasy Černá CsHPK/00 115/76 23.6.1976
CITRA Brádelský prales CS Žlutá CsHPK/04 337/79 29.10.1979
CITRA z Klimentky CS Žlutá CsHPK/00 210/74/77 29.5.1974
CITTA z Bohdanských sadů Žíhaná CsHPK/01 816/70/75 1.1.1970
CITTA ze Švédských valů Skvrnitá CsPKP/00 237/55 5.4.1955
CITTY Allav Žlutá CsHPK/11 598/92/94 14.11.1992
CITTY z Nové Cianky Žlutá CsHPK/07 489/87/89 3.12.1987
CLAIR v.d.Burg Trausnitz - Ch.D, BS 84 Modrá VDH/DDC 083 125 29.12.1981
CLAIRE Norach - Ch.CZ Žlutá CMKU/ND/21 770/15/20 31.10.2015
CLAIRE v.Rettberg Žíhaná VDH/DDC 091 609 17.2.1987
CLAIRE v.Rieseneck Černá do modrých VDH/DDC 105 416 29.9.1997
CLAISI Zlatá Nella CS Skvrnitá CsHPK/05 696/83/85 8.11.1983
CLAMMY BABE Drano CS Skvrnitá CsHPK/10 968/92/94 12.9.1992
CLARA Sabor CS Žlutá CsHPK/06 366/85/87 13.4.1985
CLARA z Radčických hvozdů Skvrnitá CsHPK/12 480/94/96 29.3.1994
CLARISA Bohemia Ouni Modrá CMKU/ND/15 451/99/01 16.2.1999
CLARISA SYHAN Eclipse Modrá SHPK 01 505 21.12.1995
CLARISA z Hájkovické stráně CS Černá CsHPK/08 360/89/91 24.4.1989
CLARISA z Korázu CS Žíhaná CsHPK/05 011/82/84 3.3.1982
CLARISSA v.Hof Donop Černá VDH/DDC 075 160 10.8.1977
CLAUDIA z Dolní poustevny Černá CsHPK/07 050/87/88 4.1.1987
CLAUDIANA di Tor Lupara Žíhaná CMKU/ND/19 478/-08/08 LOI 08/47447 16.3.2008
CLAUDIE z povodí Šlapánky CS Černá CsHPK/04 869/81/83 6.9.1981
CLAUDIE z Veverčí stráně CS Černá CsHPK/07 589/88/91 7.2.1988
CLAUDINE v.d.Huggenottenstadt Žíhaná VDH/DDC 054 375
CLAY Dog Bessen Žlutá CMKU/ND/16 368/01/03 19.4.2001
CLEA Canis Cairus Černá do modrých CMKU/ND/22 479/18 4.5.2018
CLEA DARSY Perla Otavy Modrá CMKU/ND/21 400/14/16 4.7.2014
CLEA Jaslav CS Černá CsHPK/00 798/65/67 1.1.1965
CLEA Psí Tajemství Žíhaná CsHPK/10 262/92/94 2.1.1992
CLEA z Libkova CS Modrá CsHPK/00 145/73 1.8.1973
CLEO Czar Olbrzyma Černá plášťová PKR.II- 18.11.2012
CLEOPATRA Antenaccum Skvrnitá VDH/DDC 083 435
CLEOPATRA od Božské Árie - Ch.SK Skvrnitá CMKU/ND/19 693/09 SPKP 19.9.2009
CLEOPATRA z Perštýnských hradeb - JCh.CZ Černá CMKU/ND/17 581/04 17.2.2004
CLER z Modrého ráje Modrá CMKU/ND/18 784/07/09 27.3.2007
CLIDE z Urozených Černá CsHPK/10 526/92/95 2.5.1992
CLIO Apollo Dog Modrá CMKU/ND/18 672/07/09 7.2.2007
CLIVIA v.Trautheim Modrá VDH/DDC 079 317 26.11.1979
CLIZIA . Černá LOI
ČMOUHA ze Zbořeniště CS Žíhaná CsHPK/07 962/88/90 16.7.1988
COBRA Dog-Lome Černá CMKU/ND/17 933/04/06 20.12.2004
COCAINA Saria - Ch.PL Žíhaná PKR.II- 7.2.2004
COCCINELLE du Temple Sacré d'Héloise Skvrnitá LOF2DAL 069146/11533 4.12.2007
COCO CHANEL Antree Bohemia Skvrnitá CMKU/ND/17 562/04/05 4.2.2004
COCO CHANEL la Regina Bianca - Ch.SK Skvrnitá šedý tygr SPKP 1645 11.2.2019
COCO CHANEL v.Erlkönig Skvrnitá VDH/DDC 119 858 16.5.2007
COLET Chehír CS Černá CsHPK/07 785/88/90 17.2.1988
COLET z Ledčické Tvrze CS Černá CsHPK/04 258/79 2.7.1979
COLET Zlatá Nella CS Černá CsHPK/05 699/83/86 9.11.1983
COLETA Severní brána CS Černá CsHPK/10 645/92/94 28.5.1992
COLETA z Panství Trčků CS Žíhaná CsHPK/09 974/91/93 26.7.1991
COLETTA Jižní údolí CS Žlutá CsHPK/11 638/93/95 20.4.1993
COLETTE Adog Skvrnitá CMKU/ND/14 831/97 15.6.1997
Colette v.Bischofshagen Žlutá VDH/DDC 088 869 18.3.1985
COLETTE z Janveru Modrá CsHPK/12 662/94/98 3.5.1994
COLINA z Jirátova dvora CS Černá CsHPK/03 945/78/80 20.3.1978
COLLETTE Akira Primera Perra Modrá CMKU/ND/22 321/17/20 26.10.2017
COLLETTE Cassiopea Dog - GCh.CZ ,Ch.CZ Skvrnitá CMKU/ND/22 824/19/21 21.5.2019
COMTESSA v.Regenland Modrá VDH/DDC 086 319 21.8.1983
COMTESSE v.d. Heliopolis Černá ÖHZB/DD 3263
CONIE Adog - Ch.CZ, JCh.CZ Černá CMKU/ND/14 832/97/99 15.6.1997
CONIE Apollo Bohemia Černá CMKU/ND/13 855/96/98 18.1.1996
CONNI Bohemia Ouni Modrá CMKU/ND/15 452/99/01 16.2.1999
CONNIE Farma Franz Modrá CMKU/ND/20 866/13/14 12.2.2013
CONNY Jižní údolí CS Žíhaná CsHPK/11 639/93/96 20.4.1993
CONNY z Hanáckého údolí Modrá CMKU/ND/19 573/09/11 5.4.2009
CONNY z Harckých hor Černá CsHPK/05 363/83/84 15.2.1983
CONSTANCE Falko Moravia Modrá CMKU/ND/17 008/02/04 5.9.2002
CONY Atfonpes CS Černá CsHPK/07 137/87/89 25.3.1987
CONY od Milunky CS Žlutá CsHPK/05 023/82/84 22.3.1982
CONY Severní brána CS Skvrnitá CsHPK/10 646/92 28.5.1992
CONY z Pyšelky CS Černá CsHPK/04 398/80 12.3.1980
CONY z Údolí sv.Kryštofa Žíhaná CMKU/ND/15 717/99 15.7.1999
COOKIE JOLLY Drano CS Skvrnitá CsHPK/10 969/92/94 12.9.1992
CORA Berberis CS Černá CsHPK/11 397/93/95 3.2.1993
CORA Můj Poklad Skvrnitá CMKU/ND/18 746/07/10 26.2.2007
CORA od Kyjské skály CS Žlutá CsHPK/05 309/82/84 20.12.1982
CORA od Milunky CS Žlutá CsHPK/05 024/82/84 22.3.1982
CORA Peichlův ranč Modrá CsHPK/07 998/88/90 20.10.1988
CORA Severní brána CS Skvrnitá CsHPK/10 647/92/94 28.5.1992
CORA v.d.Auguren Žíhaná CMKU/ND/16 964/-02/01/03 VDH/DDC 110 831 1.4.2001
CORA v.Oderstrand Modrá VDH/DDC 045 424
CORA v.Schwedengraben Černá DDR 7144 24.8.1976
CORA Vratislavský les CS Černá CsHPK/04 053/78/80 24.8.1978
CORA z Bašteckého dvora Modrá CMKU/ND/19 210/08/10 6.4.2008
CORA z Brandýsa CS Modrá CsHPK/01 409/69/71 4.9.1969
CORA z Hrádku Kunratic CS Žíhaná CsHPK/02 018/71/74 1.1.1971
CORA z Kubovy zahrádky CS Žlutá CsHPK/08 283/89/91 29.3.1989
CORDOLA v.Beetzsee Modrá ÖHZB/DD 2044
CORETIA Big Lord Žíhaná SHPK 146 20.8.1999
CORIDA Catley Ranch - Ch.CZ, JCh.CZ Černá CMKU/ND/19 389/08/10 21.8.2008
CORIN z Hvězdných skal CS Černá CsHPK/10 608/92/94 2.5.1992
CORINA Bohemia Podlipan CS Černá CsHPK/02 081/71/74 15.5.1971
CORINNE v.d.Hugenottenstadt Žlutá ÖHZB/DD 2453
CORNELIA v.Teufelsgrund - Ch.RUS, JCh.RUS Černá VDH/Kydd 30.4.2003
CORNELIE z Mlhoviště CS Žlutá CsHPK/05 723/83/85 10.9.1983
CORNIE Dimon CS Černá CsHPK/13 266/95/96 29.1.1995
CORRA z Hanáckého údolí Modrá CMKU/ND/19 574/09/11 5.4.2009
CORRETIA Big Lord Žíhaná SPKP 146 20.8.1999
CORTIE Joli CS Černá CsHPK/08 723/89/91 26.8.1989
CORUSSANDE des Monts de L'Autan Skvrnitá LOF2DAL 68915/11570 2.2.2007
CORVETTA Estrella Bohemica Černá CMKU/ND/19 523/09/10 16.1.2009
CORY Cevelob - Ch.CZ Skvrnitá CsHPK/09 690/91/93 9.7.1991
COSIMA Testarosa Musica Skvrnitá VDH/DDC 103 828 10.10.1996
COSIMA v.d.Burg Diana Skvrnitá VDH/DDC 070 652 25.8.1975
COSIMA v.Sonnenfleck Skvrnitá VDH/DDC 100 736 15.10.1994
COSYMA v.d.Rosshalde Skvrnitá VDH/DDC 048 660 21.10.1963
COTO Ciav CS Černá CsHPK/04 168/79/82 13.3.1979
COTO Miréz Černá CsHPK/09 625/91/93 5.6.1991
COTO z Korázu CS Žíhaná CsHPK/05 009/82/84 3.3.1982
COUNTRY CALL Říčanská hvězda - CIB, Ch.CZ, SK, JCh Černá CMKU/ND/17 356/03/05 2.8.2003
CRAZY Berta - dog Skvrnitá CMKU/ND/21 585/15/18 27.4.2015
CRAZY HORSE des Terres de la Rairie Skvrnitá LOF2DAL 37 208/6 082 11.7.1987
CRAZY LASSI BisDog Bohemia Žlutá CMKU/ND/19 185/08/09 12.2.2008
CREAM CHEES Eclipse Modrá SHPK 01 506 21.12.1995
CREME DE LA CREME of Austria Great Stars - CIB, Ch Černá ÖHZB/DD 4852 19.2.2007
CRESI z Pyšelky CS Černá CsHPK/04 399/80/82 12.3.1980
CRESSI od Janičky CS Modrá CsHPK/07 228/87/89 17.5.1987
CRYPTA des Habits Rouges Skvrnitá LOF 069654 9.9.2007
CYNIS Tajan CS Černá CsHPK/00 142/76 22.8.1976
CYNTHIE Bennabet Černá CMKU/ND/17 743/04/07 30.6.2004
CYNTIA Český Sirius Skvrnitá CMKU/ND/16 482/01/03 22.6.2001
CYPRA z Dafa CS Modrá CsHPK/00 224/75/78 5.9.1975
CYRA Krajan CS Skvrnitá CsHPK/00 041/73 21.4.1973
CYRA Selský grunt CS Skvrnitá CsHPK/05 287/82/84 16.11.1982
CYRA Tektit CS Skvrnitá CsHPK/00 137/72/77 1.1.1972
CYRA z Dafa CS Modrá CsHPK/00 225/75/80 5.9.1975
CYRA z Doškovy chalupy CS Černá CsHPK/00 030/75/78 8.3.1975
CYRCÉ z Akyty CS Modrá CsHPK/05 741/83/86 18.11.1983
CYRILKA Orlická smečka Žíhaná CsHPK/12 749/94/97 5.6.1994
CYTRA z povodí Šlapánky CS Černá CsHPK/04 872/81/85 6.9.1981
CYTTO od Gora CS Černá CsHPK/04 470/80/82 14.4.1980
D'OR des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 70297/11824 31.10.2008
D'ORO des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 070297/11824 31.10.2008
ĎÁBLICE z Jakesu CS Žíhaná CsHPK/09 810/91/93 26.8.1991
DÁDA z Urozených psů Černá CsHPK/08 327/89/90 23.2.1989
DADLEN Allav - Ch.CZ Žlutá CsHPK/12 738/94/96 12.6.1994
DAFFY Štěchovický poklad Modrá CMKU/ND/22 633/18/21 10.12.2018
DAFNÉ Berta - dog Skvrnitá CMKU/ND/21 957/16/20 25.5.2016
DAFNE Queen Harlekýn - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK, Skvrnitá CMKU/ND/19 818/10/12 21.1.2010
DAFNE z Města slunce Černá CsHPK/06 796/88/90 5.5.1988
DAGA z farmy Horecké CS Žlutá CsHPK/02 022/71/75 1.1.1971
DAGNY z Kolomazné pece Černá CsHPK/08 436/89/91 25.12.1989
DAGY od Janičky CS Modrá CsHPK/07 779/88/90 30.5.1988
DAHRA Cameron dog Czech - Ch.CZ , PL, JCh.SK Modrá CMKU/ND/21 289/14/16 5.5.2014
DAIMIANA Hope Gentle Giant - Ch.CZ,CMKU, SK Modrá CMKU/ND/23 381/21/22 23.4.2021
DAIRA Berta - dog Černá CMKU/ND/21 958/16/18 25.5.2016
DAIRA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK Skvrnitá SPKP 946 31.1.2012
DAISSY ze Slovanky CS Černá plášťová CsHPK/07 748/88/90 27.4.1988
DAISY DAKOTA Moravia Tauri Skvrnitá CMKU/ND/17 109/03/04 27.1.2003
DAISY de Garaba Žlutá LOE 0701706 5.11.1994
DAISY de L'orée des Bois d'Astros Skvrnitá LOF2DAL 69 710/11 626 9.5.2008
DAISY des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 70420/12245 26.11.2008
DAISY Karann Modrá CsHPK/12 176/93/96 11.12.1993
DAISY Orlická smečka Žlutá CsHPK/12 754/94/96 8.6.1994
DAISY v.Bambihaus - Ch.CSSR, Skvrnitá CsHPK/00 225/-74/71/74 VDH/DDC 61 025 1.8.1971
DAISY v.d.Stadt Herrenberg Skvrnitá VDH/DDC 077 853 24.3.1979
DAISY v.Steinberg Žíhaná DKK 05435-2003 VDH/DDC 113 239 9.9.2002
DAISY z Rádské zahrady Černá CsHPK/00 255/74 31.10.1974
DAISY Zdeg CS Žlutá CsHPK/07 194/87/89 19.4.1987
DAIWA Chehír CS Černá CsHPK/08 597/89/91 10.4.1989
DAJA Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/16 298/01/02 19.1.2001
DÁJA z Pyšelky CS Černá CsHPK/04 702/81/82 28.3.1981
DAJA z Tovika Žlutá CMKU/ND/14 586/97/98 8.3.1997
DAJANA v.Beelen Skvrnitá VDH/DDC 080 258 26.6.1980
DAJÁNA z Urozených Černá CsHPK/04 684/81/82 24.2.1981
DAJANA ze Zapletalova chovu CS Žíhaná CsHPK/09 696/91/93 13.7.1991
DAJANÉ z Martínkova chovu CS Skvrnitá CsHPK/04 409/80 12.3.1980
DAKOTA del Piccolo Jigo Žíhaná LOI 04/49151 12.2.2004
DAKOTA du Parangon du Roy Černá LOF2DAL 69 521/11 679 4.4.2008
DALFA z Černého ostrova CS Skvrnitá CsHPK/04 463/80 7.4.1980
DALFA z Kamenice CS Skvrnitá CsHPK/04 530/80/82 24.7.1980
DALFA ze Železné brány CS Skvrnitá CsHPK/03 938/78 1.3.1978
DALHEN des Terres de la Rairie Skvrnitá LOF2DAL 38 773/6 313 22.7.1988
DALLI z Červené lhoty CS Skvrnitá CsHPK/04 104/78/80 12.10.1978
DAME DE FRANCE des Habits Rouges Černá plášťová ROI 11/12607 25.4.2008
DANA v.Bayern Skvrnitá VDH/DDC 071 209 7.12.1975
DANA v.Hause v.Roozenhof Skvrnitá NHSB 1.754.635 14.3.1991
DANAE Roi-Roan CS Žlutá CsHPK/05 753/84/85 7.3.1984
DANAEE de Fortuna Majeur Skvrnitá LOF2DAL 38 651/6 350 8.9.1988
DANDA z Města slunce Černá CsHPK/07 698/88/90 5.5.1988
DANDY Bohemia Abrus - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK Černá CMKU/ND/18 708/07 SPKP 639 1.3.2007
DANNETTE de la Haute Fougere Černá LOF2DAL 38 986/6 549 14.10.1988
DANNY z Kallova dvora CS Černá CsHPK/05 848/84/86 28.4.1984
DANTÉ z Harckých hor Černá CsHPK/05 852/84/85 19.1.1984
DANY Cevelob Žlutá CsHPK/09 695/91/93 2.8.1991
DANY Nemilkov u potoka CS Skvrnitá CsHPK/06 786/86/88 21.5.1986
DANZI Kleťská hvězda Skvrnitá CsHPK/04 448/80/82 3.6.1980
DAOUSSANA de L'Outsaïna Modrá LOF2DAL 70130/ 15.8.2008
DAPHNE v.d.Borkener Türmer Skvrnitá VDH/DDC 127 133 17.8.2013
DAPHNEE de Fortuna Majeur Skvrnitá LOF2DAL 38 655/6 375 6.9.1988
DAPHNEE du Chateau du Pival - Ch.Fr. Skvrnitá LOF2DAL 69 798 14.7.2008
DAPHNEE Expletus Hungaricus Černá MET.Dog 9321/04 8.7.2004
DARA z Palečníku CS Skvrnitá CsHPK/01 028/67/70 15.6.1967
DARCY Hope Gentle Giant Modrá CMKU/ND/23 382/21 23.4.2021
DAREN Bonoda Žíhaná CsHPK/04 306/79/82 10.7.1979
DARI z Jirátova dvora CS Černá CsHPK/04 196/79 18.4.1979
DARIA d'Iskandar Černá UKU 9834 24.3.2008
DARJA Doberská hora Černá CMKU/ND/15 063/98/99 3.3.1998
DARLING Doberská hora Černá CMKU/ND/15 064/98/99 3.3.1998
DARLING Framil CS Černá CsHPK/06 375/85/87 9.2.1985
DARLING v.d.Schlehhecke Skvrnitá VDH/DDC 111 960 20.12.2001
DARLING z Cianky Žlutá CsHPK/03 847/77 7.10.1977
DARRY ze Závisti CS Černá CsHPK/07 076/87/89 11.2.1987
DARSY od Plzeňského pramene Černá CMKU/ND/16 221/00/04 27.8.2000
DARYNA od Pramene Mojeny CS Žlutá CsHPK/09 785/91/94 29.6.1991
DASCHA Dog-Lome Žlutá CsHPK/06 295/85/88 12.5.1985
DÁŠENKA Antree Bohemia Skvrnitá CMKU/ND/17 888/04/06 2.11.2004
DASSOUANA de L'Outsaina - Ch.Fr. Modrá LOF2DAL 70130/11811
DASY-B della Baia Azzurra Modrá LOI AG 074389 1.1.1991
DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL Skvrnitá PKR.II-90535 31.8.2006
DATHERES Tajan CS Skvrnitá CsHPK/03 827/77 28.8.1977
DATYSA z Kolomazné pece CS Černá plášťová CsHPK/00 090/72/76 1.1.1972
DAVIANA di Stella Ardens Černá UKU 26.11.2014
DAVINA v.Meissner Land Černá VDH/DDC 116 895 22.2.2005
DAY DREAM du Domaine de Valdemar Skvrnitá LOF2DAL 39 365/6 884 21.9.1988
DAYA Hvězdný luh Žíhaná CMKU/ND/15 428/99 9.2.1999
DAYANA des Petites Vernieres Žíhaná LOF2DAL 38 073/6 221 29.2.1988
DE LUXE z Vachova dvora Černá CMKU/ND/16 777/02/03 24.1.2002
DEA Bessen Černá CsHPK/07 457/87/91 22.5.1987
DEA Jezerní sedma CS Žíhaná CsPKP/00 600/64/66 1.1.1964
DEBBY v.Ganschower Land Černá VDH/Kydd AZ7537 5.9.2017
DEBORA DIRKE Pacifik Žlutá PKR.0-CXL-35956 10.4.1982
DEBORA z Moravní hráze CZ Žlutá CsHPK/04 344/79 8.11.1979
DEBORA z Trpasličí jeskyně Modrá ČsHPK/07 775/88/90 3.1.1988
DEBORAH Atfonpes CS Černá CsHPK/07 681/88/90 16.4.1988
DEDRA Dog-Lome Modrá CMKU/ND/15 017/98 10.3.1998
DEDVA Hvězdný luh Žlutá CsHPK/10 221/93/93 22.2.1992
DEE MAYA Hope Gentle Giant Modrá CMKU/ND/23 383/21/22 23.4.2021
DEESSE du Jardin de l'Olympe Skvrnitá LOF2DAL 70 640/12 024 18.11.2008
DEGGI z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/06 221/85/87 14.12.1985
DEISY z Kamenice CS Černá CsHPK/04 532/80/82 24.7.1982
DELA z Červených javorů CS Žlutá CsHPK/08 812/89/92 29.10.1989
DELA z Relpánů Žíhaná CsHPK/05 722/83/85 9.9.1983
DELILAH v.Lion´s Cottage Modrá VDH/DDC 094 299 28.8.1989
DELLA u Kříže CS Černá CsHPK/04 498/80 5.3.1980
DELPHINE von Wiederholz - VCh.CZ Černá CMKU/ND/17 212/03/06 4.5.2003
DELTA Uttis Černá CsHPK/11 274/92/94 20.10.1992
DENI Deneb CS Modrá CMKU/ND/13 258/95/97 23.2.1995
DENI z Ledčické Tvrze CS Skvrnitá CsHPK/04 500/80/82 13.3.1980
DENISA Majaden CS Skvrnitá CsHPK/08 695/89/91 17.8.1989
DENISA u Kříže CS Černá CsHPK/04 499/80/83 5.3.1980
DENISA z Panství Kolovrat CS Žlutá CsHPK/08 996/90/92 2.6.1990
DENISA ze Staré Cianky Černá CMKU/ND/14 480/97/98 4.1.1997
DENISA Zlatá Nella CS Černá CsHPK/06 320/85/88 8.11.1984
DENISE de Garaba - Ch.E Žlutá LOE 207849 1.1.1983
DENISE v.Haus Tiefenbach Skvrnitá CsHPK07 083/-87/85/88 VDH/DDC 088 938 25.1.1985
DENISE v.Hause Schleicher Žlutá CMKU/ND/18 821/-07/06 VDH/DDC 118 775 30.7.2006
DENIZA Zlatá Nella CS Černá CsHPK/06 051/84/88 8.11.1984
DENNIE Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/16 301/01/02 19.1.2001
DENNY Butovická hvězda CS Černá CsHPK/07 575/88/90 17.1.1988
DENNY Hvězdný luh Modrá CMKU/ND/19 220/08/10 18.4.2008
DENNY z Harckých hor Černá CsHPK/05 853/84/85 19.1.1984
DENNY z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/06 619/85/88 14.12.1985
DENY Cevelob Žlutá CsHPK/09 695/91/94
DERIKA z Červených javorů CS Žíhaná CsHPK/08 814/89/92 29.10.1989
DESDEMONA-T de la Cala del Leone - Ch.It Žíhaná LOI 03/76889 25.2.2003
DESHIRAH Margarejro - CIB, Ch.H, SK, CZ, SLO, A Modrá PKR.II-101243 5.9.2009
DESSY Furiant CS Černá CsHPK/12 244/93/96 8.12.1993
DESTINY from Valvasor's Land Skvrnitá HR 10546 28.1.2007
DEYZI Joli CS Černá CsHPK/09 301/90/91 27.3.1990
DEZA z Palečníku CS Černá CsHPK/01 030/67 15.6.1967
DHARMA Zoborské Lúky - Ch.SK , JCh.SK Černá SPKP 794 2.10.2009
DIA z Urozených psů Černá CsHPK/08 329/89/91 23.2.1989
DIANA de Garaba - Ch.E Žlutá LOE 1173707 12.1.2000
DIANA de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 38 665/6 438 27.5.1988
DIANA Dog-Lome Modrá CMKU/ND/15 019/98 10.3.1998
DIANA du Temple Sacre D'Heloise Skvrnitá LOF2DAL 70 426/11 778 2.2.2008
DIANA Hexengold Žlutá VDH/DDC 029 735 1.3.1939
DIANA Hvězdný luh - Ch.CZ Žíhaná CsHPK/09 536/91/93 22.10.1991
DIANA Severní brána CS Skvrnitá CsHPK/10 652/92/94 30.5.1992
DIANA v.d.Römer-Eiche Žlutá VDH/DDC 055 419 22.7.1968
DIANA v.Klevchen Žíhaná VDH/DDC 083 254 1.2.1982
DIANA v.Sonnenfleck Skvrnitá VDH/DDC 109 019 29.12.1999
DIANA Valský ďábel Černá CMKU/ND/14 354/96/99 26.9.1996
DIANA Vened CS Žíhaná CsHPK/06 039/84/87 9.9.1984
DIANA z Dangenu CS Černá CsHPK/00 174/76 18.5.1976
DIANA z Dolní poustevny Skvrnitá CsHPK/07 208/87/88 22.4.1987
DIANA z Ledčické Tvrze CS Skvrnitá CsHPK/04 501/80/82 13.3.1980
DIANA ze Slunné terasy Černá CsHPK/03 781/77/80 2.3.1977
DIANA ze Syhánu CS Skvrnitá CsHPK/06 993/86/88 14.12.1986
DIANA ze Zádubských lesů CS Skvrnitá CsHPK/11 339/93/95 23.2.1993
DIANA ze Zapletalova chovu CS Žíhaná CsHPK/09 697/91/93 13.7.1991
DIANE des Brumes de la Valle du Cher Černá plášťová LOF2DAL 70 264/11 791 12.10.2008
DIANKA z Fikejzova dvora CS Žlutá CsHPK/06 475/85/87 8.7.1987
DIASPORA du Mas du Galoubet Modrá LOF 038821/06345
DIBAH Cevelob Žíhaná CsHPK/09 694/91/93 2.8.1991
DIBAH Dog-Lome Žlutá CsHPK/06 293/85/87 12.5.1985
DIBAH v.Hospodar Žíhaná VDH/DDC 074 648 28.7.1977
DIBI Mysliwi Mgiel - Ch.PL, JCh.PL Černá plášťová PKR.II-122644
DILETTA del Nord Ovest - CIB, Ch,H, BU, RO, CRO, S Černá do modrých LOI 03/134349 16.1.2003
DINA Kareblan CS Černá CsHPK/07 589/88/90 19.2.1988
DINA Markova zahrada CS Skvrnitá CsHPK/04 176/79/81 28.3.1979
DINA v.d.Grester Lake Modrá VDH/DDC 094 036 29.5.1989
DINA v.d.Hummelburg Žlutá VDH/DDC 034 051 17.7.1946
DINA v.Grafweg Modrá VDH/DDC 082 775 13.10.1981
DINA ze Studáneckých lesů CS Žíhaná CsHPK/04 489/80/83 7.8.1980
DINAMITE degli Anelli di Anan Černá plášťová LOI 04/84072 16.2.2004
Dinastiya Leksa ZHDISLAVA Skvrnitá MET.Dog 1951/M/12-H 17.9.2010
DINGA v.Albatros Žlutá VDH/DDC 091 263 19.10.1986
DINNAN DORIS Jackův smích Černá CsHPK/10 564/92/94 20.3.1992
DINO of Silent Force Černá NHSB 1.977.670 12.12.1994
DIOR v.Nonius Žlutá VDH/DDC 118 385 21.4.2006
DIORELLA v.Schloss Laupheim Černá VDH/DDC 118 019 24.12.2005
DIRANA z Kolomazné pece CS Skvrnitá CsHPK/00 091/72/76 1.1.1972
DISA Stín noci CS Černá CMKU/ND/12 929/95/97 8.1.1995
DISA z Kolomazné pece Černá CsHPK/08 439/89/91 25.12.1989
DISCO Hastav Žlutá CsHPK/07 271/87
DITA Kareblan CS Černá CsHPK/07 590/88/90 19.2.1988
DITA Selský grunt CS Černá CsHPK/05 835/84/86 13.3.1984
DITA Stavir CS Žlutá CsHPK/06 874/86/88 4.4.1986
DITA z Kroftova CS Žlutá CsHPK/05 408/83/84 10.3.1983
DITA z Nové Cianky Žlutá CsHPK/07 671/88/91 12.4.1988
DIUNA Arlekinowe Imperium Černá PKR.II-70332 1.12.2001
DIVA de Obiscos Černá LOE 1018820
DIVA v.d.Hönnenquelle Modrá VDH/DDC 089 773
DIVA v.Old Bavaria Černá VDH/DDC 074 180 19.4.1977
DIVA v.Silbergroschen Černá VDH/DDC 056 739 10.5.1972
DIVA-A Il Paradisi di Bella Skvrnitá LOI 112250 1.1.1996
DIVENDRA des Talons d'Aleria Černá LOF2DAL 70 139/11 579 28.2.2008
DIVINE IDYLLE des Habits Rouges Skvrnitá LOF2DAL 71 891/11 795 25.4.2008
DIWANA des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr. Skvrnitá LOF2DAL 38 772/6 489 22.7.1988
DIXI BisDog Bohemia - Ch.CZ Žlutá CMKU/ND/19 539/09/12 17.2.2009
DIXI od Božské Árie Skvrnitá CMKU/ND/20 301/11/12 14.5.2011
DIXI Stavir CS Žíhaná CsHPK/06 857/86/87 4.4.1986
DIXI v.d.Zwei Birken Černá VDH/DDC 076 520
DIXI v.Staren Schloss Černá VDH/DDC 045 532
DIXI z Dolní poustevny CS Skvrnitá CsHPK/07 207/87/89 22.4.1987
DIXIA ze Studáneckých lesů CS Žíhaná CsHPK/04 488/80/83 7.8.1980
DIXIE de la Roche Fortune Žíhaná LOF2DAL 038450/06321
DJENNA de la Chatellerie - Ch.Fr Modrá LOF2DAL 38 184/6 276 14.1.1988
DJERKA de la Grisonniere Černá LOF2DAL 39 034/6 479 16.10.1988
DJEZABEL della Baia Azzurra Modrá LOI 12/90344 25.4.2012
DJINA du Clos Templerie Skvrnitá LOF2DAL 37 854/6 251 30.1.1988
DODINE D'ORO Liberté Skvrnitá VDH/DDC 082 399
DODINI D'ORO Liberté Skvrnitá VDH/DDC 082 399 24.7.1981
DODO des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 038913/06525 31.12.1987
DOGA z Rotštýnských lesů Skvrnitá CMKU/ND/15 912/00/01 21.1.2000
DOLCE VITA Beautiful Great Dane Skvrnitá PKR.II-93666
DOLCE VITA de Sierra Isar Skvrnitá LOE 1378251 25.1.2003
DOLCE VITA v.Haus Tiefenbach Černá CsHPK/07 082/87/85/87 VDH/DDC 088 939 25.1.1985
DOLLY Hexengold Žíhaná VDH/DDC 013 759 10.7.1927
DOLLY Hvězdný luh Žlutá CsHPK/09 538/91/93 22.10.1991
DOLLY Norach Žlutá CsHPK/08 197/89/90 6.1.1989
DOLLY Psí Tajemství Černá CsHPK/10 269/92/93 2.1.1992
DOLLY Vened CS Žlutá CsHPK/06 041/84/86 9.9.1984
DOLLY z Cianky Žlutá CsHPK/03 848/77 7.10.1977
DOLLY z Vachova dvora Černá CMKU/ND/16 780/02/03 24.1.2002
DOLOMITA z Perštýnských hradeb Černá CMKU/ND/18 467/06/11 10.6.2006
DOLORES DIDO Hyperion Žlutá PKRII II-LXVII-13539 30.11.1990
DOLORES v.d.Burg Diana Skvrnitá VDH/DDC 070 654 29.8.1975
DOLY Eval Prim Skvrnitá CsHPK/04 574/-81/80/84 YU 60243 16.6.1980
DOLY od Řeky Ondřejnice CS Modrá CsHPK/12 085/93/95 1.8.1993
DOLY Vila Blanka Žlutá CsHPK/10 376/92/93 24.1.1992
DOMENE Jackův smích Černá CsHPK/10 566/92/94 20.3.1992
DOMENIKA v.Blauen See Modrá VDH/DDC 085 308 20.2.1983
DOMINIKA Jackův smích Skvrnitá CsHPK/10 560/92/93 20.3.1992
DOMINIKA ze Syhánu CS Černá CsHPK/06 965/86/89 14.12.1986
Domino's Dog ATLANTA - Ch.RU, VDH, JCh.RU Skvrnitá RKF 2393150 1.12.2008
DONA Bolid CS Modrá CsHPK/00 033/74/76 30.6.1974
DONA Jezerní sedma CS Žíhaná CsPKP/00 603/64/67 1.1.1964
DONA Majaden CS Černá CSHPK/08 698/89/91 17.8.1989
DONA Sagan Černá CMKU/ND/13 669/95/97 25.10.1995
DONA z Ledčické Tvrze CS Černá CsHPK/04 503/80 13.3.1980
DONA z Libkova CS Modrá CsHPK/00 035/74/80 14.3.1974
DONA z Týna CS Žíhaná CsHPK/07 527/87/89 13.12.1987
DONATA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 079 920 15.3.1980
DONKA v.Borntal Modrá DDR 12 845 1.4.1985
DONKA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 089 111 9.5.1985
DONNA BELLA z Juhászovej záhrady - CIB, Ch.CZ Skvrnitá SHPK 00 161/91 26.5.1991
DONNA Pustinka CS Skvrnitá CsHPK/02 057/71/75 1.1.1971
DONNA v.Albtrauf Skvrnitá VDH/DDC 118 672 1.7.2006
DORA Hvězda Lipna CS Žlutá CsHPK/09 614/91/94 22.6.1991
DÓRA Mizsei Skvrnitá CsPKP/00 628/62/64
DORA v.d.Pellenz Skvrnitá VDH/DDC 075 277 17.10.1972
DORA v.d.Storchenwiese Žlutá ÖHZB/DD 2608
DORA v.Leininger Land Modrá VDH/DDC 098 462 20.3.1993
DORA z Harckých hor CS Černá plášťová CsHPK/05 854/84/88 19.1.1984
DORA z Rybské samoty CS Žíhaná CsHPK/03 793/77 28.5.1977
DORA z Trpasličí jeskyně Modrá CsHPK/07 776/88/90 3.1.1988
DOREEN v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 069 236 28.2.1975
DOREEN v.Haus Gerwin Černá VDH/DDC 097 290 19.5.1992
DOREEN von Frizantte Žlutá CMKU/ND/22 842/-19/19/21 SPKP 1692 14.5.2019
DORETTE v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 064 189 22.11.1972
DORIAN Bonoda Žlutá CsHPK/04 307/79/81 10.7.1979
DORIEN Jackův smích Černá CsHPK/10 562/92/93 20.3.1992
DORINE du Monbas de la Valterie Žlutá LOF2DAL 39 421/7 075 14.12.1988
DORIS de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 39 193/6 744 28.10.1988
DORIS z farmy Horecké CS Žlutá CsHPK/02 023/71/75 1.1.1971
DORISS Roi-Roan CS Žlutá CsHPK/05 754/84/85 7.3.1984
DORKA ze Slunné terasy Černá CsHPK/03 782/77/80 2.3.1977
DORNA od Kyjské skály CS Žlutá CsHPK/05 840/84/86 4.1.1984
DORNA z Týna CS Žíhaná CsHPK/07 528/87/90 13.12.1987
DOROTHE de la Foret de Kaysersberg Modrá LOF2DAL 39 567/6 437 9.12.1988
DOROTHEA HURLEY Perla Otavy Černá do modrých CMKU/ND/22 760/19 21.2.2019
DOROTKA Belanica CS Skvrnitá CsHPK/06 590/85/87 3.11.1985
DOROTKA Bennabet Černá CMKU/ND/19 359/08/10 17.8.2008
DOROTKA Bohemia Ouni Modrá CMKU/ND/16 055/00 6.5.2000
DOROTKA Cheri-Cheri Žlutá CMKU/ND/21 589/15/17 4.5.2015
DOROTKA z Vachova dvora Skvrnitá CMKU/ND/16 781/02/03 24.1.2002
DOROTY z Města slunce Černá CsHPK/07 696/88/90 5.5.1988
DÖRTHE v.Blauen See Modrá NHSB 570036 22.8.1998
DRAZETKA Czar Olbrzyma - Ch.PL, RO, JCh.PL Skvrnitá PKR.II- 6.12.2013
DREAM Ora Dynasty Černá CMKU/ND/22 806/19/21 8.5.2019
DREDA Boni Mores Černá do modrých PKR.II-136146
DREISY Železný kámen Skvrnitá CMKU/ND/16 889/02/03 23.4.2002
DRINA z Hvězdných skal CS Skvrnitá CsHPK/11 963/93/96 20.6.1993
DRINA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/00 156/76/78 21.12.1976
DRINA ze Skřivan Žíhaná CsHPK/01 522/69/71 9.10.1969
DRINA ze Slunné terasy Černá CsHPK/03 783/77 2.3.1977
DRIXI Cameron dog Czech Modrá CMKU/ND/21 293/14/18 5.5.2014
DROMY Cassiopea Dog Modrá CMKU/ND/22 940/19/21 10.12.2019
DROSSEL v.d.Flur Mecklenburg Žíhaná DDR 3 360
DRUSILLA Pretorian Dog - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ, HR Žíhaná CMKU/ND/22 241/17/19 17.7.2017
DUBAI Quincy ETC Černá CMKU/ND/18 956/07/09 21.8.2007
DUCATI BisDog Bohemia Žíhaná CMKU/ND/19 540/09/10 17.2.2009
DUCHESSA dei Monti del Keraton Skvrnitá LOI 99/193117 2.6.1999
DUGANY v.Palmental Černá do modrých VDH/DDC 104 553 12.6.1997
DUNE de L'etoile de Geiko Skvrnitá LOSH 0955676 5.5.2004
DUNJA Dog-Lome Žlutá CsHPK/06 294/85/87 12.5.1985
DUNJA Imperial Skvrnitá VDH/DDC 075 593 4.1.1978
DUNJA v.Blaupunkt Modrá DDR 08 621
DUNJA v.d.Haardburg Modrá VDH/DDC 087 384 13.5.1984
DUNJA ze Syhánu CS Černá CsHPK/06 994/86/88 14.12.1986
DUO D'ECLAT des Petites Vernieres Skvrnitá LOF2DAL 070233/11652 19.7.2008
DURGA v.d.Rubensbrück Skvrnitá VDH/DDC 086 859 3.2.1984
DUSCHA v.Mediterranne Černá LOI 042229 31.12.1987
DYNA Kleťská hvězda Černá CsHPK/04 550/80/82 3.6.1980
DYNASTIE Silva Tarok - GCh.SK, Ch.SK Černá CMKU/ND/19 020/07 SPKP 23.10.2007
DYUMNA de la Benjamin Černá LOF2DAL 70 279/11 735 19.8.2008
DZWONECZEK Moloseum - Ch.PL, JCh.PL Modrá PKR.II- 28.7.2013
EBOLY v.d.Bocksleite Černá do modrých VDH/DDC 092 643 21.1.1988
EBONY v.Meissner Land - Ch.DDC Skvrnitá VDH/DDC 118 333 26.3.2006
EBONY v.Schloss Nordkirchen Modrá VDH/DDC 107 833 10.4.1999
EBONY z Hanáckého údolí Modrá CMKU/ND/20 221/11/13 25.2.2011
ECCICA du Domaine du Bois de Choques Černá LOF2DAL 40 387/6 786 1.11.1989
ECLAT des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 70941/12047 9.6.2009
ECSTASY Libora Great Danes Modrá HR 10501 22.3.2006
ECSTASY Margarejro - Ch.BEL, UK Černá do modrých PKR.II-96113 22.4.2008
ECSTASY. Margarejro - CIB, Ch.BUL, PL, LTV, LTV, R Modrá PKR.II-104832 12.2.2010
EDAMI EDITH el Santhynor - JCh.SLO Skvrnitá MET.Dog 7848/02 12.7.2001
EDELMIRAH d'Iskandar Žíhaná LOF2DAL 71 154/11 923 4.6.2009
EDINA v.Beelen Černá VDH/DDC 087 881 6.7.1984
EDINA v.Ferndorftal Žlutá VDH/DDC 074 851 8.8.1977
EDINA v.Grenzland Žíhaná VDH/DDC 078 151 30.4.1979
EDITA Dog-Lome Žlutá CsHPK/06 641/85/87 4.12.1985
EDITA v.Hollenstein Černá VDH DDC 126 975 5.7.2013
EDITH Hvězdný luh Modrá CMKU/ND/15 560/99 20.5.1999
EDITH PIAF Moravia Tauri Černá CMKU/ND/17 536/04/06 29.1.2004
EDITH PIAF Ora Dynasty Černá CMKU/ND/22 819/19/21 13.5.2019
EDITH Robert's dog Modrá CMKU/ND/18 446/06 VDH/DDC 120 855 24.5.2006
EDITH-A del Bianello Skvrnitá LOI 10/1325 8.4.1995
EDLE v.d.Haardburg Skvrnitá VDH/DDC 077 974 25.4.1979
EDMEA de la Benjamine Černá LOF2DAL 71 677/11 989 19.10.2009
EDNIY du Monbas de la Valterie Černá LOF2DAL 40 853/6 995 23.11.1989
EFFRA v.d.Götterdämmenburg Žíhaná ÖHZB/DD 3393
EGI Vened CS Žlutá CsHPK/06 046/84/86 14.10.1984
EICKE del Castello delle Rocche - CIB, GCh.RO, H. Skvrnitá COR 2726-11/235 LOI 4.6.2010
EIDY des Terres de la Rairie - Ch.FR Skvrnitá LOF2DAL 40 545/6 647 27.11.1989
EIKA Ciav CS Žíhaná CsHPK/04 550/80/82 17.8.1980
EIKA v.Sonnenfleck Černá VDH/DDC 113 384 21.11.2002
EIKA ze Železné brány CS Žíhaná CsHPK/03 954/78 7.3.1978
EILEEN v.d.Burg Diana Černá VDH/DDC 073 657 9.2.1977
EIWEN Štěchovický poklad - GCh.CZ, Ch.CZ Modrá CMKU/ND/22836/19 3.5.2019
EJMI Vila Blanka Žlutá CMKU/ND/10 767/92/94 5.7.1992
EKWATA z Rotštýnských lesů Černá CMKU/ND/16 136/00/02 17.6.2000
EL FABIEN Cameron dog Czech Modrá CMKU/ND/21 672/15/17 18.7.2015
ELA Selana CS Skvrnitá CsHPK/11 969/93/96 23.7.1993
ELAINE Domus Skvrnitá VDH/DDC 081 053 26.9.1980
ELBA Hvězdný luh Modrá CsHPK/09 542/91/93 4.6.1991
ELBA Odeon Žlutá CsHPK/00 307/72/76 30.12.1972
ELBA Tajan CS Skvrnitá CsHPK/04 348/79/82 10.9.1979
ELBA z Červené Lhoty CS Černá CsHPK/04 317/79 16.8.1979
ELBA z Jizemu CS Žlutá CsHPK/03 913/78 28.12.1977
ELBA ze Světské hráze CS Žíhaná CsHPK/00 153/75 19.11.1975
ELBA Zlatá Nella CS Černá CsHPK/06 901/86/89 15.10.1986
ELECTRA Margarejro - CIB, GCh.BUL, RO, Ch.PL, BUL, Modrá PKR.II-97787 22.4.2008
ELECTRA Ora Dynasty Černá CMKU/ND/22 820/19/21 13.5.2019
ELEGANCE Imperial Skvrnitá LOE 0426454 VDH/DDC 094 500 15.10.1989
ELEGANCE z Jakesu CS Černá CsHPK/11 142/92/97 13.11.1992
ELEKTRA Jantarowa saga Žlutá PKR.II-101662 2.8.2009
ELEKTRA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 050 610 13.6.1965
ELEN Eval Prim Skvrnitá CsHPK/05 510/-84/81 5.5.1981
ELEN Happy Chilli Dogs Modrá CMKU/ND/23 778/22 8.8.2022
ELEN Joli CS Černá CsHPK/09 509/91/94 15.3.1991
ELEN z Červených javorů CS Žlutá CsHPK/09 709/91/93 20.6.1991
ELENA v.d.Hochwiesen Skvrnitá VDH/DDC 082 739 14.10.1981
ELEONORE d'Iskandar Černá LOF2DAL 70 563/11 979 8.2.2009
ELETTRA dei Monti del Keraton Černá ROI 0186648 13.12.2000
ELFE v.Castra Reigina Černá VDH/DDC 036 173 31.12.1948
ELFE v.Vogtlandeck Skvrnitá VDH/DDC 100 170 14.6.1994
ELFI de la Benjamine - Ch.Fr Skvrnitá LOF2DAL 40 071/6 840 26.8.1989
ELFI v.d.Shilo Ranch Černá VDH/DDC 075 887 22.2.1978
ELFI v.Glöckelsberg Černá VDH/DDC 069 605
ELFI v.Haus Gerwin Skvrnitá VDH/DDC 097 329 25.5.1992
ELIANDRE du Domaine des Hautes Plaines Černá LOF2DAL 25.4.2009
ELICE v.d.Brentjes Skvrnitá VDH/DDC 093 034 31.5.1988
ELIETTE v.Gurkenland Černá VDH/DDC 061 692 3.9.1971
ELINA v.Steinberg Žlutá VDH/DDC 116 034 8.8.2004
ELINOR Sabor CS Žlutá CsHPK/08 163/89/91 2.3.1989
ELIS Miro-Dog Skvrnitá SHPK 1632
ELIS z Dubského Švýcarska CS Skvrnitá CsHPK/03 744/77 26.4.1977
ELIS ze Skřivan Žlutá CsHPK/01 693/70/73 10.6.1970
ELISA dei Monti del Keraton - Ch.IT Modrá LOI 01/121245 16.12.2000
ELISA Ocelot CS Žlutá CsHPK/10 553/92/94 12.4.1992
ELISA v.Grossen Esch Černá VDH/Kydd U272 8.3.1992
ELISA Velan CS Žlutá CsHPK/01 990 23.6.1971
ELISABET Sluneční svit Žíhaná CsHPK/10 874/92/94 8.8.1992
ELISE-A del Bianello Skvrnitá LOI 099205 5.7.1998
ELITÉ BAVARIA Liberté Černá VDH/DDC 082 405/81/83 30.7.1981
ELITTE Hvězdný luh - Ch.CZ Modrá CsHPK/09 543/91/93 4.6.1991
ELIZ od Řeky Ondřejnice Modrá CsHPK/12 142/93/95 4.8.1993
ELIZABET Roi-Roan CS Žíhaná CsHPK/06 066/84/86 25.10.1984
ELIZABETH Framil Černá CsHPK/08 243/89/90 21.3.1989
ELIZABETH Koce Petr Žlutá CMKU/ND/16 344/01 21.3.2001
ELKA z Huttova domu Skvrnitá CsHPK/06 280/85/86 2.3.1985
ELKA z povodí Šlapánky CS Černá CsHPK/05 523/83/85 5.9.1983
ELKE v.Hirschgrund Modrá CsHPK/05 685/-84/83/85 22.6.1983
ELKE v.Romerbard Žlutá VDH/DDC 040 862
ELKE ze Staré Cianky Žíhaná CMKU/ND/14 879/97 25.9.1997
ELLA des Fauvelles Černá do modrých LOF2DAL 40 650/6 621 13.10.1989
ELLA Hvězda Lipna CS Žlutá CsHPK/10 659/92/93 9.4.1992
ELLA RATISBORA v.Ortenheim Skvrnitá VDH/DDC 01 682
ELLA v.Hennenberg Černá VDH/DDC 043 252 15.10.1957
ELLA z Májova Žlutá CsPKP/00 320/58/60 1.1.1958
ELLA ze Syhánu CS Černá CsHPK/07 132/87/89 13.3.1987
ELLE AURA DU SUCCES des Perles d'Aphrodite Skvrnitá LOF2DAL 71 421/11 945 21.10.2009
ELLE des Geants du Bocage Černá LOF2DAL 70389/11866
ELLEBORE des Petites Vernieres - Ch.FR Žlutá LOF2DAL 039853/06523 2.8.1989
ELLEFIRA QIARA Mirabilis Gemma Modrá CMKU/ND/21 893/16 6.4.2016
ELLI z Nové Cianky Žlutá CsHPK/09 964/91 2.10.1991
ELLIS od Božské Árie Černá CMKU/ND/20 829/12/14 31.12.2012
ELLIS od Hanínského lomu - Ch.CZ, JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/18 963/07/09 31.8.2007
ELLOYS Štěchovický poklad Modrá CMKU/ND/22 837/19/21 3.5.2019
ELLY-N dell'Alto Feudo Černá ROI 12/93098
ELOISE du Domaine des Lisieres Černá LOF2DAL 70 686/11 812 24.3.2009
ELORADANAENCANTADORA-N Černá do modrých LOI
Eloszoor ARNY Černá CsHPK/S/00 335/79/82 1.1.1979
ELSA de Paradi's Parc Modrá LOF2DAL 40 023/0 LOI 069512 13.5.1989
ELSA Hvězda Lipna CS Žlutá CsHPK/10 657/92/94 9.4.1992
ELSA Hvězdný luh Modrá CsHPK/09 544/91/93 4.6.1991
ELSA Markova zahrada CS Skvrnitá CsHPK/04 333/79/81 13.10.1979
ELSA od Kyjské skály CS Žlutá CsHPK/06 260/85/87 5.2.1985
ELSA Pavas CS Skvrnitá CsHPK/09 348/90/93 10.11.1990
ELSA Peichlův ranč Modrá CsHPK/10 318/92/93 7.1.1992
ELSA Tektit CS Černá CsHPK/00 024/74/77 5.2.1974
ELSA v.Buchenwald Žlutá CsHPK/07 236/87/86/90 VDH/DDC 013 226 29.7.1986
ELSA v.Vogtlandeck Žlutá DDR 9 803 28.3.1980
ELSA z Bohdanských sadů Žíhaná CsHPK/00 182/74/78 6.5.1974
ELSA z Červené lhoty CS Skvrnitá CsHPK/04 316/79 16.8.1979
ELSA z Dubského Švýcarska CS Skvrnitá CsHPK/03 745/77 26.4.1977
ELSA z Hvězdných skal CS Žíhaná CsHPK/04 059/78/80 31.7.1978
ELSA z Jiřinkové CS Skvrnitá CsHPK/07 583/88/89 12.2.1988
ELSA z Kateřinské osady CS Žlutá CsHPK/07 126/87/88 11.3.1987
ELSA z města kata Mydláře Žlutá CsHPK/04 565/80/83 25.9.1980
ELSA z Petroltiského dvora CS Skvrnitá CsHPK/04 630/80/82 15.10.1980
ELSA z Týna CS Žíhaná CsHPK/08 003/88/90 19.7.1988
ELVA na Žentouru Černá CMKU/ND/14 599/97/99 17.2.1997
ELVÍRA Antree Bohemia Černá CMKU/ND/17 950/05 8.2.2005
ELVÍRA od Božské Árie Černá CMKU/ND/20 830/12/16 31.12.2012
ELVÍRA z Jirátova dvora CS Černá CsHPK/04 360/79/82 20.11.1979
ELVÍRA z Urozených Černá CsHPK/11 669/93/94 8.5.1993
ELZA Angels-Valley Skvrnitá SPKP 925 20.8.2011
ELZA Stavir CS Žlutá CsHPK/09 201/90/92 13.7.1990
ELZA Vladog CS Černá CsHPK/11 048/92/94 23.7.1992
ELZA z Morušového sadu CS Černá CsHPK/07 849/86/88 1.12.1986
ELZA z Panství Trčků CS Žlutá CsHPK/10 577/92/94 27.3.1992
ELZA z Pardubické Dukly CS Černá CsHPK/04 581/80/82 10.10.1980
EMA DESTIN Robert's dog Modrá CMKU/ND/18 448/06/08 24.5.2006
EMANUELA Ungaro FCI Žlutá PKR.II-72457 11.6.2001
EMBLA du Cerbere d'Eyjeaux Černá LOF2DAL 71 940/12 166 21.11.2009
EMBLEME des Terres de la Rairie Černá do modrých LOF 71 376 LOE 1949344 6.11.2009
EMI del Castello delle Rocche Černá LOI 10/64748 31.1.2010
EMI Hvězdný luh - CIB, Ch.CZ Modrá CsHPK/09 545/91/93 4.6.1991
EMILIA v.d.Fahner Höhe Skvrnitá VDH/DDC 118 631 5.7.2006
EMILLY Bohemia Abrus Skvrnitá CMKU/ND/19 062/08/09 11.1.2008
EMILLY Dog-Lome Modrá CMKU/ND/18 050/05/07 18.3.2005
EMILOU d'Iskandar Skvrnitá šedý tygr LOF2DAL 71 051/11 863 3.5.2009
EMILY . Černá plášťová LOI
EMILY Hvězdný luh Modrá CMKU/ND/15 564/99 20.5.1999
EMILY z Harckých hor Černá CMKU/ND/14 221/96/98 15.5.1996
EMMA Bonoda Skvrnitá CMKU/ND/18 322/06/07 13.3.2006
EMMA DANA v.Schloss Nordkirchen Černá do modrých CMKU/ND/16 213/-00/99/01 VDH/DDC 107 827 14.4.1999
EMMA des Petites Vernieres Žlutá LOF2DAL 39 852/6 620 2.8.1989
EMMA Koce Petr Žlutá CMKU/ND/16 345/01/03 21.3.2001
EMMA v.d.Wolfshöhle Modrá VDH/DDC 113 925 25.3.2003
EMMELEINE von Mraque Modrá CMKU/ND/20 568/12 23.2.2012
EMONA v.Philosophen Wald Skvrnitá VDH/DDC 045 119 12.5.1960
EMPIRE Cassiopea Dog - JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/23 205/20 27.11.2020
ENA Queen Harlekýn - Ch.CZ Černá CMKU/ND/20 185/11/12 3.1.2011
ENDARA SPRING Moravia Tauri Černá CMKU/ND/17 540/04/06 29.1.2004
ENEJA VALVASOR Malý Smok Černá PKR.II-100951 2.8.2009
ENJOY THE SILENCE della Rupe del Basso Žíhaná LOI 08/141497 19.1.2008
ENKARA EUTALLA Ungaro FCI Žíhaná PKR.II-35321 15.3.1994
ENN z Kolomazné pece Černá CsHPK/08 884/90/92 21.7.1990
ENNIA Dog-Lome Modrá CMKU/ND/18 051/05/08 18.3.2005
ENNY Hvězdný luh Skvrnitá CMKU/ND/19 232/08/10 22.4.2008
ENNY Onder CS Černá CsHPK/07 910/88/91 28.5.1988
ENTHEA de la Benjamine Černá do modrých LOF2DAL 39 795/6 516 22.5.1989
ENTHEA dei Monti del Keraton - Ch.It Černá ROI 13.12.2000
ENYA du Cerbere d'Eyjeaux Skvrnitá LOF 25.11.2009
EOLE di San Biagio della Cima Skvrnitá LOF2DAL 39 518/6 514 3.3.1989
EPONINE von Mraque Modrá CMKU/ND/20 570/12/13 23.2.2012
ERA Chvalčovický luh Modrá CMKU/ND/15 618/99/01 3.6.1999
ERA z Doškovy chalupy CS Černá CsHPK/03 893/77/80 20.10.1977
ERA z Mlhoviště CS Modrá CsHPK/07 707/88/89 29.2.1988
ERASINA Pretorian Dog - GCh.CZ, Ch..CMKU, CZ, JCh. Žlutá CMKU/ND/22 469/18/21 23.4.2018
ERATA Selský grunt CS Skvrnitá CsHPK/06 315/85/87 24.3.1985
ERČI z Libkova CS Modrá CsHPK/00 107/75 26.6.1975
ERIKA de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAl 40 376/6 548 30.7.1989
ERIKA Indios dell'Armida Skvrnitá LOI 046119 21.4.1982
ERIKA z farmy Horecké CS Žíhaná CsHPK/00 024/75 25.2.1975
ERIS Modrý vítr Modrá CMKU/ND/13 325/95/97 23.4.1995
ERIS z Jizemu CS Žíhaná CsHPK/03 914/77 28.12.1977
ERITA Kasuh Černá CsHPK/01 729
ERIX Framil CS Černá CsHPK/08 245/89/91 21.3.1989
ERLE v.Erhartshausen Skvrnitá ÖHZB DD 3724
ERMENEGARDA dei Monti del Keraton Skvrnitá LOI 05/57193 9.10.2004
ERMIONE des Terres de la Rairie - Ch.BE Modrá LOF2DAL 71 338/ BE/RSH 9128134 22.9.2009
ERNA Selský grunt CS Skvrnitá CsHPK/06 316/85/88 24.3.1985
ERNA z Palečníku CS Skvrnitá CsHPK/01 183/68/70 30.5.1968
ERNA z Týna CS Žíhaná CsHPK/08 004/88/90 19.7.1988
ERNESTINE von Mraque Modrá CMKU/ND/20 571/12/13 23.2.2012
ERONA Ciav CS Žíhaná CsHPK/04 552/80/82 17.8.1980
ERRA z Kolomazné pece Černá CsHPK/08 885/90/92 21.7.1990
ERRIET Norach Žíhaná CsHPK/08 398/89/91 8.5.1989
ERSA z Jizemu CS Žíhaná CsHPK/03 915/77/82 28.12.1977
ESCHE v.Hohendorf Witzleben Skvrnitá šedý tygr VDH/DDC 034 884
ESDA v.d.Eddingsbug Žlutá DDR 09 346
ESHA de la Benjamine Černá do modrých LOF2DAL 1.2.2009
ESHANA du Cerbere d'Eyjeaux Žíhaná LOF2DAL 071150 25.4.2009
ESIE z Kamenice CS Skvrnitá CsHPK/04 646/81/83 20.1.1981
ESPANIA Saria Žlutá PKR.II-91668 29.12.2006
ESPERA Miréz Černá CsHPK/10 785/92/94 22.6.1992
ESPERANZA Říčanská hvězda Skvrnitá CMKU/ND/17 489/03/06 31.12.2003
ESPERIA z Rotštýnských lesů Černá CMKU/ND/16 138/00/04 17.6.2000
ESPRIT della Rupe del Basso Žlutá LOI 08/141499 19.2.2008
ESTA z Meziodří CS Modrá CsHPK/02 154/71/75 26.6.1971
ESTA z Pardubické Dukly CS Skvrnitá CsHPK/04 577/80/82 10.10.1980
ESTELA del Forjador Černá LOE 1426510 15.10.2003
ESTELLE des Chevaliers Cathares Žíhaná LOF2DAL 39 676/6 474
ESTELLE od Řeky Ondřejnice Modrá CMKU/ND/23 418/21/23 16.5.2021
ESTELLE Testarosa Musica Skvrnitá VDH/DDC 106 009 29.1.1998
ESTER della Rupe del Basso Žíhaná LOI 19.2.2008
ESTER Dominik CS Skvrnitá CsHPK/04 505/80/83 14.5.1980
ESTER Hvězdný luh Modrá CsHPK/09 547/91/93 4.6.1991
ESTER v.d.Arche Noah Modrá VDH/DDC 049 320
ESTER z Dangenu CS Skvrnitá CsHPK/03 872/77/79 22.10.1977
ESTER z farmy Horecké CS Žíhaná CsHPK/00 025/75/77 25.2.1975
ESTER z města kata Mydláře Žlutá CsHPK/04 564/81/82 25.9.1980
ESTER z Pardubické Dukly CS Černá CsHPK/04 578/80/82 10.10.1980
ESTER z Pyšelky CS Skvrnitá CsHPK/04 995/82/84 19.1.1982
ESTER-A Skvrnitá ROI 08/97223
ESTER-B della Zaida Nera Modrá LOI 367732 1.1.2013
ESTERA FELIX nuo Grazuciu Žíhaná LSVK DD 1252/12 20.6.2012
ESTHER Paladin Žlutá VDH/DDC 049 972 30.9.1964
ESTHER v.Fürst Bismarc Černá VDH/DDC 046 312
ESTHER v.Münsterland Skvrnitá VDH/DDC 086 223 21.8.1983
ESTONE Jackův smích Černá CsHPK/12 293/93/94 25.4.1993
ESTRA ESTATUS Draconis Žíhaná PKR 59937 26.5.1999
ET HOP du Mont Toise Modrá LOF2DAL 70 827/11 830 20.5.2009
ETA Jezerní sedma CS Žíhaná CsPKP/00 718/65/67 1.1.1965
ETA Přímostí Žíhaná CsPKP/00 774/65/69 1.1.1965
ETA Punkevní údolí CS Černá CsHPK/00 219/72 1.1.1972
ETA ze Světské hráze CS Žíhaná CsHPK/00 155/75 19.11.1975
ETEA z Jirátova dvora CS Černá CsHPK/04 361/79 20.11.1979
ETELKA Orlická smečka CS Modrá CsHPK/13 178/98/97 7.2.1995
ETELKA z Mlhoviště CS Modrá CsHPK/07 706/88/93 29.2.1988
ETFA v.d.Saalburg Žlutá VDH/DDC
ETNA Odeon Žlutá CsHPK 30.12.1972
ETNA Tedog CS Žlutá CMKU/ND/15 605/99 28.4.1999
ETOILE de la Grisonniere Skvrnitá LOF2DAL 40 014/6 596 25.3.1989
ETTA Abrus Černá CsHPK/10 375/92/94 20.3.1992
ETTA v.'T Oenselerheem Modrá LOSH 0972374
ETTA v.Schilfkolben Skvrnitá VDH/DDC 034 720 18.8.1947
EULALIA z Marcyporeby Žlutá PKR.II-87596 6.2.2006
EURECA Jackův smích Černá CsHPK/12 292/93/94 25.4.1993
EUROPE Aranka z Daizy Černá CMKU/ND/22 780/19/21 13.4.2019
EUROPE Catley Ranch Skvrnitá CMKU/ND/19 679/09/11 6.7.2009
EURYDICE des Perles d'Aphrodite Černá LOF2DAL 71 419/11 946 21.10.2009
EURYDICE du Domaine de Sultan Skvrnitá LOF 070650 15.2.2009
EVA-A Skvrnitá ROI 08/97218 6.10.2007
EVALOTTE von Mraque Modrá CMKU/ND/20 572/12/13 23.2.2012
EVE Queen Harlekýn - Ch.SK Černá CMKU/ND/20 189/11/13 3.1.2011
EVELIN Roi-Roan CS Žlutá CsHPK/06 067/84/86 25.10.1984
EVELINA v.d.Schlehhecke Černá do modrých VDH/DDC 111 967 21.12.2001
EVELINE od Řeky Ondřejnice Modrá CMKU/ND/23 419/21/23 16.5.2021
EVELYNE Estrella Bohemica Skvrnitá CMKU/ND/20 434/11/12 4.4.2011
EVEN de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 39 843/ 10.5.1989
EVITA Hastav Žlutá CMKU/ND/15 040/98/99 5.3.1998
EVITA Koce Petr Žíhaná CMKU/ND/16 347/01/03 21.3.2001
EVITA PERON des Habits Rouges Skvrnitá ROI 12/144185
EVITA v.d.Feldblume Skvrnitá NHSB 1.839.538
EVORA della Baia Azzurra Černá do modrých ROI 13/108657
EVORA du Val Antique Skvrnitá LOF2DAL 39 512/6 433 26.1.1989
EWA Beautiful Blue Ballerines Modrá CMKU/ND/22 588/-18/18 /20 SPKP 1562 25.4.2018
EWOLETT Norach Žíhaná CMKU/ND/22 444/18/21 24.3.2018
EXA Odeon Žlutá CsHPK/00 310/72 30.12.1972
EXA z Cianky Žlutá CsHPK/04 559/80/82 17.9.1980
EXCELENCE Bolid CS Žlutá CsHPK/00 249/75 3.8.1975
EXTREMELY PRETTY JABAR Ego Skvrnitá PKR.II- 19.10.2010
EYSHA v.Harlekin Černá VDH/DDC 050 611 13.6.1965
F'CHEITANEF du Domaine de Froimont Skvrnitá LOSH 10.9.2006
F-LADY v.Schlesien Skvrnitá VDH/Kydd AQ 3855 11.3.2008
FABELLA Testarosa Musica Skvrnitá VDH/DDC 106 649 12.6.1998
FABIA Norach Žlutá CsHPK/09 188/90/92 21.8.1990
FABIANA Queen Harlekýn - GCh.SK, Ch.SK, PL Černá CMKU/ND/20 191/11/13 3.1.2011
FABIENNE v.d.Garde du Corps Černá VDH/DDC 082 290 17.6.1981
FABIOLA v.d.Erle Žlutá VDH/DDC 079 258 29.11.1979
FABIOLA v.Schlagenhaus Černá do modrých CsHPK/08 987/89/92 25.11.1989
FABLE Edmont's Angelic Eyes Černá CMKU/ND/22 847/19/21 9.6.2019
FABRICIA Queen Harlekýn - JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/20 192/11/13 3.1.2011
FAIR LADY v.Beelen Žlutá VDH/DDC 087 885 21.7.1984
FAIROUZ d'Iskandar - CIB, Ch.Lux, JCh.Slo Žíhaná LOF2DAL 72341/12155 11.6.2010
FAIRRAY Norach Žlutá CsHPK/09 187/90/94 21.8.1990
FAITH Bářin sen - Ch.CZ, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/23 397/21 17.5.2021
FALANDA Joli CS Černá CMKU/ND/10 307/91/93 26.12.1991
FALATKA Jackův smích Černá CsHPK/11 781/93/95 30.6.1993
FALCK-N dell'Aprusa Černá LOI AG 074206
FALK z Urozených Skvrnitá CsHPK/04 981/82/83 16.2.1982
FALONNE de Paradi's Parc Černá LOF2DAL 41 954/0 15.4.1990
FAMA v.d.Hünnenurg Modrá DDR 1578
FAMA v.Klevchen Žlutá VDH/DDC 084 412 23.9.1982
FAME de la Chatellerie Modrá LOF 040987 9.3.1990
FAMINA v.d.Colberger Heyde Skvrnitá VDH/DDC 100 258 10.7.1994
FANCY z Mlhoviště CS Modrá CsHPK/08 273/89/91 28.3.1989
Fanfare for BENAVVENTURA Modrá NHSB 1.319.521
Fanfare for RHAPSODY Modrá NHSB 1.067.389 27.7.1981
FANNI v.d.Albersloher Höhe Skvrnitá VDH/DDC 041 958
FANNIE Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/16 704/02/04 18.1.2002
FANNY Dog-Lome Modrá CMKU/ND/15 550/99 10.5.1999
FANNY Tigris Skvrnitá SPKP 805/95
FANNY v.d.Albersloeher Hoehe Skvrnitá VDH/DDC 041 958
FANNY v.Rieseneck Černá do modrých VDH/DDC 109 748 29.5.2000
FANNY z Šumova sadu - GCh.SK, Ch.SK, A, CZ, JCh.SK Černá do modrých CMKU/ND/21 826/16/18 30.1.2016
FANNY-A del Castello delle Rocche Skvrnitá ROI 11/142817 15.8.2011
FANTASY FIESTA Volarius Žlutá MET.Dog 1084/4/93 10.11.1992
FANTAZJA Korona Borealis Žíhaná PKR.II-69021 9.6.2001
FANTY od Řeky Ondřejnice Modrá CsHPK/12 844/94/96 13.7.1994
FARAH de L'oree des Bois d'Astros Černá LOF2DAL 72 807/12 128 8.11.2010
FARAH du Haut Marais Skvrnitá LOF 041829/06856 1.1.1990
FARAH v.Hochstein Skvrnitá VDH/DDC 058 944 21.8.1970
FARAH z Černého ostrova CS Černá CsHPK/06 168/84/87 24.11.1984
FARAMUSZKA z Kužni Napoleoňskiej - CIB, Ch.PL Žlutá PKR/.II-106085 30.1.2011
FARAWEN des Ombelles Černá LOF2DAL 72 974/12 153 18.12.2010
FARGA z Hvězdných skal CS Žlutá CsHPK/04 322/79/82 7.7.1979
FARIDA z Jizemu Žíhaná CsHPK/04 133/79 11.2.1979
FARINA Salome CS Černá plášťová CsHPK/05 383/83/84 4.4.1983
FARINA v.Björndal Skvrnitá VDH/DDC 094 854 19.5.1992
FARINA v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 077 216 21.10.1978
FASHION du Temple Sacré d'Héloise Skvrnitá LOF2DAL 72 239/12 167 18.3.2010
FATIMA Bouřidlo CS Černá CsHPK/07 023/86/88 23.12.1986
FATIMA Eval Prim Černá CsHPK/06 113/-85/83/86 11.11.1983
FATIMA od Bibiky Žíhaná SHPK 01 419/98 12.7.1995
FATIMA od Jičínské brány CS Skvrnitá CsHPK/05 372/83/84 6.3.1983
FATIMA Říčanská hvězda - CIB, Ch.SR, H, A, SLO, BI Černá CMKU/ND/17 590/04 ÖHZB/DD 1.3.2004
FATIMA u Kříže CS Skvrnitá CsHPK/05 029/82/84 28.2.1982
FATIMA v.Hollenstein Skvrnitá VDH/DDC 098 793 17.5.1993
FATIMA z Černého ostrova CS Skvrnitá CsHPK/06 169/84/87 24.11.1984
FATIMA z Huttova domu Černá CsHPK/06 932/86/88 9.10.1986
FATIMA z Urozených Černá CsHPK/04 983/82/84 16.2.1982
FATMA ze Švédských valů CS Skvrnitá CsPKP/00 288/57/61 1.1.1957
FATMÉ Tajan CS Skvrnitá CsHPK/04 454/80/82 8.6.1980
FATTY Bessen Žíhaná CsHPK/07 992/88/90 5.5.1988
FATTY Dog-Lome Modrá CMKU/ND/15 551/99 10.5.1999
FATY z Pyšelky CS Skvrnitá CsHPK/05 503/83/85 7.7.1983
FAUNA Malý Rohozec Černá CsHPK/08 996/90/92 24.5.1990
FAUNA Moguntia Žíhaná VDH/DDC 003 516 25.11.1919
FAUNA v.d.Saarhuttenstadt Žíhaná VDH/DDC 032 824
FAVOLA dei Giganti del Sud Žlutá VDH/DDC 110 653 LOI 99/167775 1.3.1999
FAYRILAND des Terres de la Rairie Černá LOI 079539 3.8.1990
FÉBÉ Hastav Žlutá CMKU/ND/15 526/99 1.4.1999
FEE a.d.Rinner Köpfchen Žíhaná VDH/DDC 086 486 25.9.1983
FEE Heideparadies Skvrnitá VDH/DDC 045 498 DOB9/14/60
FEE Imperial Skvrnitá VDH/DDC 057 580 8.10.1969
FEE v.Beelen Žlutá VDH/DDC 087 886 21.7.1984
FEE v.d.Kevelaer Heide Žíhaná VDH/DDC 058 844
FEE v.d.Reckenburg Skvrnitá VDH/DDC 033 662 1.4.1946
FEE v.Heideparadies Skvrnitá VDH/DDC 045 498 14.9.1960
FEE z Cianky Žlutá CsHPK/04 715/81/83 10.4.1981
FEGA v.d.Puttstadt Černá VDH/DDC 052 171
FEIVE z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/07 316/87/89 29.6.1987
FELA z Mlhoviště CS Modrá CsHPK/08 275/89/91 28.3.1989
FELEENDRA de la Benjamine Modrá LOF2DAL 71899/12029 25.3.2010
FELICIA dei Monti del Keraton Modrá LOI 01/108429 3.2.2001
FELICIA z Nouzova Žlutá CsHPK/10 541/92/93 7.4.1992
FELICITA Moloseum Černá PKR.II- 9.1.2007
FELICITAS Imperial Skvrnitá VDH/DDC 076 895 6.8.1978
FELINA a.d.Eldorado Žlutá VDH/DDC 062 342 27.2.1972
FELINA Roi-Roan CS Skvrnitá CsHPK/06 716/86/87 9.3.1986
FELINA v.Schönbuch Černá VDH/DDC 100 653 6.10.1994
FELINE v.Helmhof Žlutá VDH/DDC 112 104 22.1.2002
FELIS TIGRE v.Fürst Bismarc Skvrnitá VDH/DDC 053 011 18.1.1967
FELLICITA od Bibiky Skvrnitá SPKP 465 14.8.2003
FELO z Kateřinské osady CS Žíhaná CsHPK/08 052/88/90 8.11.1988
FELOUKA v.Maverick Skvrnitá VDH/DDC 096 340 31.7.1991
FEMINA Velan CS Žlutá CsHPK/00 316/72/76 24.12.1972
FEMME de Casalbero Černá LOE 1527782 12.4.2005
FEMME FATALE from Valvasor's Land Skvrnitá SLR/ND 1495 20.8.2007
FEMME FATALE v.Haus Tiefenbach Černá do modrých VDH/DDC 117 991 22.12.2005
FENDER Catley Ranch - Ch.SK Černá CMKU/ND/19 966/10/12 17.5.2010
FENDI del Bianello Černá LOI 07/56002
FENJA v.Bderbachta Žíhaná VDH/DDC 080 820
FENJA v.Zillion Žíhaná VDH/DDC 119 927 15.2.2006
FEOUDA de la Benjamine Černá LOF 27.11.2010
FERGIE Brixen Modrá CMKU/ND/21 691/15/17 13.8.2015
FERGIE v.d.Auguren Modrá VDH/DDC 112 407 20.3.2002
FERIA FANTASTIQUE Pangea Žlutá PKR.II-86050 25.6.2005
FERRA z Hvězdných skal CS Žíhaná CsHPK/04 325/79 7.7.1979
FERRA z Urozených CS Černá CsHPK/12 389/94/96 8.2.1994
FERRARI v.d.Schlehhecke Modrá VDH/DDC 112 133 11.1.2001
FESTA Abrus - Ch.CZ Skvrnitá CsHPK/10 708/92/94 15.8.1992
FESTA Butovická hvězda CS Černá CsHPK/08 022/88/90 19.8.1988
FESTA Eval Prim Skvrnitá CsHPK/06 123/-85/83/85 11.11.1983
FESTA z Nové Cianky Žlutá CsHPK/10 556/92/94 20.4.1992
FESTA z Šumova sadu - Ch.SK, H, CZ, JCh.CZ, SK, H, Modrá CMKU/ND/21 828/16/17 30.1.2016
FETY Kasuh CS Černá CsHPK/00 074/74/76 12.4.1974
FEY v.d.Ofnethöhle Skvrnitá VDH/DDC 114 268 27.6.2003
FHARADIBA del Castel Levante Žlutá ROI 3.8.2003
FIA ze Včelí zahrady CS - Ch.CSSR 64 Skvrnitá CsHPK/00 438/62/67 1.1.1962
FIAMMA Modrý efekt Modrá PKR.II-93218 1.2.2007
FIDJI de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 41 283 15.4.1990
FIESTA Dogen-Sport Žlutá CMKU/ND/19 266/08/09 20.5.2008
FIESTA Modrý jasmín CS Modrá CMKU/ND/14 049/96/99 22.4.1996
FIFIANNE FROM BRIN Elizabeth's Meadows - JCh.SK Žíhaná SPKP 1841 28.8.2020
FIGA Černá PKR.O-XIX-5663
FILA des Petites Vernieres Skvrnitá šedý tygr LOF2DAL 72 557/12 381 12.7.2010
FILA Odeon Žlutá CsHPK/00 137/73 14.11.1973
FILADELFIA FETA Volarius Žlutá PKR.II-26487 10.10.1992
FILIA v.d.Georgsmühle Žíhaná VDH/DDC 107 650 23.2.1999
FILIND de Garaba Žlutá LOE 765218 4.6.1995
FILIPA Quincy ETC - Ch.CZ, JCh.CZ Černá CMKU/ND/19 282/08/10 5.6.2008
FILIPINKA Ungaro FCI Žlutá PKR.ll-73533 27.12.2001
FILKA Markova zahrada CS Černá CsHPK/04 641/81/83 11.1.1981
FILOMENA dei Cinegeti - Ch.SK Žlutá ÖHZB/DD 5227 2.11.2011
FILOU v.Beelen Žíhaná VDH/DDC 080 645 27.8.1980
FINA od Šalského Váhu CS Černá CsHPK/S 586
FINDELKIND v.Haus Fresena Modrá VDH/DDC 092 658 22.1.1987
FINESS v.d.Ofnethöhle Žíhaná VDH/DDC 095 493 22.9.1990
FINESS v.Nordstern Černá VDH/DDC 119 152 30.11.2006
FINESS v.Rothebach Černá VDH/DDC 075 480 19.11.1977
FINESSE v.d.Osterau Modrá VDH/DDC 099 444 20.11.1993
FINETA Rendog Žíhaná CMKU/ND/18 347/06/08 5.4.2006
FINETT v.d.Fürstenhöhe Skvrnitá VDH/DDC 094 756 7.3.1990
FINEZJA FILIA Saxifraga Skvrnitá PKR.II-75317 4.4.2003
FINEZJA Oregon Skvrnitá PKR.II-
FINJA v.Dünner Land Černá VDH/DDC 115 003 10.12.2003
FIOLA v.Kloster Wiblingen Skvrnitá VDH/DDC 089 653 10.9.1985
FIONA . del Castello delle Rocche Černá LOE 2044674 28.1.2011
FIONA da Casa do Torrao Žíhaná LOP 322633 20.3.2004
FIONA del Castel Levante Žíhaná ROI 3.8.2003
FIONA del Castello delle Rocche Černá LOI 104450
FIONA des Joyaux d'Allythelia Skvrnitá šedý tygr LOF2DAL 72 529/12 642 22.8.2010
FIONA FRISKA Volarius Žíhaná PKR.II- 10.11.1992
FIONA Perasperaadastra Černá do modrých NHSB 338 852 3.7.1981
FIONA v.d.alten Domstadt Regensburg Žíhaná VDH/DDC 070 777 8.1.1978
FIONA v.d.Bocksleite Žíhaná VDH/DDC 108 619 19.9.1999
FIONA v.d.Rauhen Alb Modrá VDH/DDC 115 788 15.6.2004
FIONA z Gardeminki Modrá PKR.II-86195 23.9.2005
FIONA z Vachova dvora Skvrnitá CMKU/ND/17 903/04/06 1.11.2004
FIRENZE LA BELLE des Habits Rouges Skvrnitá LOI 11/37448 14.6.2010
FIRST LADY des Templiers d'Altaïr Černá SHSB 659146 18.2.2007
FISZKA Saxifraga Skvrnitá PKR.II-77000 8.4.2003
FITTA Valský ďábel Černá CMKU/ND/14 959/96/99 27.11.1997
FLABIA de Can Duran - Ch.Esp Černá LOE 1583599 18.10.2005
FLACH de Can Duran Skvrnitá LOE 106314 24.7.1999
FLAIR v.Beelen Žlutá VDH/DDC 087 888 21.7.1984
FLAIR v.d.Hönnequelle Černá VDH/DDC 090 548 5.5.1986
FLAME Vladog CS Modrá CsHPK/11 383/92/95 20.12.1992
FLAMENCA v.d.Alten Liebe Černá VDH/DDC 107 440 13.1.1999
FLAMENN Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/16 707/02/04 18.1.2002
FLAMME du Domaine de Sultan Žlutá LOF2DAL 72 473/12 180 9.8.2010
FLAMME Eval Prim Černá CsHPK/06 124/83/85 11.11.1983
FLAMME z Cianky Žlutá CsHPK04 716/81/83 10.4.1981
FLAVA Vladog CS Modrá CsHPK/11 384/92/94 20.12.1992
FLAVELA od Bibiky Skvrnitá CMKU/ND/17 436/-03/03/05 SPKP 468 14.8.2003
FLAVIA Allav Žíhaná CsHPK/13 450/95/97 10.7.1995
FLAVIOLA Quincy ETC - Ch.CZ Skvrnitá CMKU/ND/19 283/08/10 5.6.2008
FLER Bouřidlo CS Skvrnitá CsHPK/07 025/86/88 23.12.1986
FLER Brixen Modrá CMKU/ND/21 693/15/17 13.8.2015
FLÉR Miréz Skvrnitá CsHPK/11 720/93/95 18.6.1993
FLÉR Rendog Žlutá CMKU/ND/18 349/06/08 5.4.2006
FLÉR Valský ďábel Skvrnitá 14 960/97/99 27.11.1997
FLÉR z Červené lhoty CS Skvrnitá CsHPK/05 937/84/86 16.6.1984
FLÉR z Trpasličí jeskyně CS Černá do modrých CsHPK/09 267/90/94 1.1.1990
FLER ze Staré Cianky Černá CMKU/ND/14 953/98/99 5.1.1998
FLEUR Ciav CS Žlutá CsHPK/04 711/81/83 5.4.1981
FLEUR Eval Prim Skvrnitá CsHPK/06 114/-85/83/86 11.11.1983
FLEUR Royal - CIB, BS 65, 66, WS 65 Modrá VDH/DDC 048 976 21.1.1964
FLEUR v.d.Burg Diana Černá VDH/DDC 077 503 24.12.1978
FLEUR z Dagenu CS Černá CsHPK/04 011/78/80 1.6.1978
FLEUR z Juhászovej záhrady Skvrnitá SHPK 00 181/91 17.6.1991
FLEXA v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 064 192 24.12.1972
FLEXI v.Azuro Skvrnitá VDH/DDC 081 815 13.4.1981
FLIRT Říčanská hvězda - Ch.CZ Černá CMKU/ND/17 595/04/06 1.3.2004
FLO JO from Valvasor's Land - CIB, Ch.SLO, H, SK Skvrnitá SLR ND 001049 26.10.2000
FLÖR v.d.Silberquelle - Ch.H Skvrnitá MET.Dog 9416/05
FLORA Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/16 708/02/04 18.1.2002
FLORA Dolanský dvůr - VCh.CZ, Ch.RO, CZ, SK, JCh.C Modrá CMKU/ND/20 933/13/15 10.4.2013
FLORA Malý Rohozec Černá CsHPK/08 987/90/92 24.5.1990
FLORA z Hrádku Kunratic Žíhaná CsHPK//00 103/74/79 26.1.1974
FLORA z Rádské zahrady CS Žíhaná CsHPK/06 223/85/88 10.1.1985
FLORA z Vachova dvora Skvrnitá CMKU/ND/17 904/04/07 1.11.2004
FLORÁNC Cassiopea Dog - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ Černá do modrých CMKU/ND/23 443/21 23.6.2021
FLORENCE v.Münsterland Skvrnitá ÖHZB/DD 4553 25.1.2000
FLORENTINA Pretorian Dog - Ch.CZ Žlutá CMKU/ND/22 574/18/21 23.7.2018
FLORIANA Pretorian Dog Žíhaná CMKU/ND/22 575/18/20 23.7.2018
FLORIANE des Fauvelles - CIB Žlutá LOF2DAL 41 844/7 104 14.9.1990
FLORIDA v.Prenton Lane Žlutá SHSB 494929
FLOWER des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 40833/6724 25.2.1990
Folton Folt ORIGAMI Černá MET.Dog 10200/06 28.8.2006
FONGA Dargán CS Černá CsHPK/00 034/76 19.3.1976
FORNETTI na Szlaku Kormorana Modrá PKR.II- 29.3.2016
FORTUNA de L'oree des Bois d'Astros Skvrnitá LOF2DAL 72 868/12 129 8.11.2010
FORTUNA v.Hause Wagner - Ch.D, VDH, It Modrá VDH/Kydd N01710 9.4.2002
FORTUNA-FELIS v.Fürst Bismarck Skvrnitá VDH/DDC 071 458
FOSCA-N Černá ROI 09/101926
FOXY Štěchovický poklad Modrá CMKU/ND/23 320/21 23.3.2021
FRAGRANCE des Petites Vernieres Žlutá LOF2DAL 72 180/12 071 4.3.2010
FRAGRANCE du Temple Sacre d´Heloise - Ch.Fr, Lux Černá do modrých LOF
FRANCA v.Hause Wagner - CIB, Ch.DDC, VDH Modrá VDH/Kydd 01 711 9.4.2002
FRANCESKA Hyperion Skvrnitá PKR II-47972
FRANCIS Bystřická de Oran Žlutá CMKU/ND/18 873/07/09 20.5.2007
FRANCISCA v.Herstallturm Černá LOE1967337 15.5.2010
FRANKA v.Hochstein Modrá VDH/DDC 076 696
FRANKA v.Meissner Land Černá VDH/DDC 121 238 12.5.2008
FRANZISKA-B del Regno di Fantasia Modrá LOI 02/115389
FRAU de Ulmer Žíhaná LOE 1256812 7.3.2000
FREA z Dolní poustevny Skvrnitá CsHPK/06 931/86/89 9.10.1986
FREA z Doškovy chalupy CS Skvrnitá CsHPK/03 979/78/81 15.9.1978
FREA z Hvězdných skal CS Žíhaná CsHPK/04 326/79/81 7.7.1979
FREE HOPE Bářin sen - Ch.CMKU, Ch.CZ, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/23 398/21 17.5.2021
FREN Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/20 917/13/17 4.4.2013
FRENCH KISS de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 41 524/7 068 15.6.1990
FRENKYE Allav - JCh.CZ Žíhaná CsHPK/13 449/95/97 10.7.1995
FRENY Jižní pláň Skvrnitá CMKU/ND/15 862/99/01 1.10.1999
FREYA Crusader of Apokalipsa - GCh.PL, Ch.PL, JCh Žlutá PKR.II-128474 11.12.2016
FREYA the Great of Persia Skvrnitá PK 4.3.2016
FREYA v.Kloster Wiblingen Černá CsHPK/01 307/66/69 VDH/DDC 052 217 3.7.1966
FREYA v.Rieseneck Černá do modrých VDH/DDC 109 750 29.5.2000
FRÍDA Bonoda Žlutá CMKU/ND/18 627/06 30.8.2006
FRIDA v.d.Assmada Žlutá VDH/DDC 113 891 19.3.2003
FRIEDA v.d.Schlehhecke Skvrnitá VDH/DDC 086 213 23.7.1983
FRIGGA v.Dietrichseck Modrá DDR 2127
FROLINNE de la Foret de Kaysersberg Skvrnitá LOF2DAL 42 153/6 881 10.11.1990
FRONA Kasuh Skvrnitá CsHPK/00 077/74/76 1.1.1974
FRONA z Hvězdných skal CS Žíhaná CsHPK/04 327/79/81 7.7.1979
FRONY z farmy Horecké CS Žlutá CsHPK/00 217/76 3.9.1976
FUJI Vladog CS Modrá CsHPK/11 387/93/95 20.12.1992
FUJI z Kolomazné pece CS Černá CsHPK/09 081/90/92 14.10.1990
FUJIKO-B dei Monti del Keraton Modrá ROI 02/47426 20.11.2001
FUJIYAMA de Misandre Černá LOF2DAL 72 212/12 114 22.4.2010
FULLA de Can Duran Skvrnitá LOE 1997007 25.10.2010
FUMEE de la Chatellerie Modrá LOF2DAL 040985 9.3.1990
FUNNY v.Straufhainblick Modrá CMKU/ND/18 622/05/-07/07 VDH/DDC 114 377 15.6.2003
FURIE Uttis CS Skvrnitá CsHPK/11 532/93/95 24.6.1993
FUSSEL v.Blue Ground Modrá VDH/Kydd BQ1790 15.6.2002
G'HERMINE de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 43 142/0 18.9.1991
G-BELLA Apollo Dog Modrá CMKU/ND/19 660/09/12 29.7.2009
GÁBI Bouřidlo CS Černá CsHPK/07 278/87/89 14.7.1987
GABI z Blovické samoty Černá CsHPK/01 189/68 17.4.1968
GABI z Kateřinské osady CS Žlutá CsHPK/08 511/89/91 10.6.1989
GABRIELA Hvězdný luh Skvrnitá CMKU/ND/15 760/99 7.8.1999
GABRIELA od Řeky Ondřejnice - JCh.CZ Modrá CMKU/ND/14 981/98 1.1.1998
GABY Dog-Lome Černá CsHPK/07 483/87/89 25.11.1987
GABY z Meziodří CS Modrá CsHPK/0 292/72/76 1.1.1972
GAIA Tajan CS Černá CsHPK/04 606/80/83 30.11.1980
GAIL v.'T Oenselerheem Černá NHSB 1.922.166 31.12.1994
GAILY LASS Říčanská hvězda - Ch.CZ Skvrnitá CMKU/ND/18 169/05/07 30.6.2005
GAITA Ocelot CS Modrá CsHPK/11 406/93/94 10.2.1993
GÁJA z Pardubické Dukly CS Černá plášťová CsHPK/06 001/84/86 9.5.1984
GÁJA ze Zbořeniště CS Černá CsHPK/09 607/91/93 26.4.1991
GAJÁTRÍ z Akyty CS Modrá CsHPK/09 391/90/92 31.8.1990
GALA de Can Duran Černá LOE 1610958 20.1.2006
GALA de la Grande Vigie Černá plášťová LOF2DAL 43 172/7 091 21.10.1991
GALA Dog-Lome Skvrnitá CMKU/ND/15 583/99 16.5.1999
GALA Odeon Žlutá CsHPK/00 212/74 4.6.1974
GALA z pod Trenčína CS Žíhaná CsHPK/S 079/72/75 1.1.1972
GALANORE de l'Etoile de Geiko Černá LOF2DAL
Galbács COLA Skvrnitá MET.Dog.
Galbács GAIA Černá MET.Dog.
Galbács GINA Skvrnitá MET.Dog. 1162/86
Galbács MARYLIN Skvrnitá MET.Dog. 5207/99
Galbács NANA Černá MET.Dog.
Galbács RAINBOW Skvrnitá MET.Dog 6587/01
GALI z Nové Cianky Žlutá CsHPK/11 459/93/95 19.4.1993
GALIZIA Modrý efekt - Ch.PL Černá do modrých PKR.II-91229 31.1.2007
GALLIA des Terres de la Rairie Žíhaná LOF2DAL 042354/07035 5.4.1991
GALLIA GONNIE Pretorian Dog - JCh.CZ Žíhaná CMKU/ND/23 308/21/23 9.3.2021
GALOME z Trpasličí jeskyně Modrá CsHPK/09 893/91/93 26.7.1991
GAMA Bohemia Podlipan CS Žíhaná CsHPK/03 887/77 28.7.1977
GAMA z Dubského Švýcarska CS Černá CsHPK/04 312/79/81 7.8.1979
GAMBA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 085 544 19.3.1983
GANDHARA des Terres de Brandon Černá LOF2DAL 74 032/12 304 18.11.2011
GAPPA von Wiederholz Skvrnitá CMKU/ND/19 547/09/11 25.2.2009
GARA Kasuh Skvrnitá CsPK/00 071/74 20.4.1974
GARANCE du Monbas de la Valterie Skvrnitá LOF2DAL 43 719/7 190 12.9.1991
GARBO Velan CS Skvrnitá CsHPK/00 012/73/76 5.1.1973
GARDA v.d.Nürburg Skvrnitá VDH/DDC 070 793 25.8.1975
GARGAMELLE Balao Černá do modrých PKR.II-114340 27.7.2011
Garmonya Severa ZOLUSHKA - GCh.RU, Ch.RU, RKF, RFL Černá RKF 17.11.2004
GARNET z Martínkova chovu CS Černá CsHPK/05 293/83/85 19.1.1983
GATTY z Nouzova Žlutá CsHPK/10 546/92/94 19.4.1992
GATTY z Nouzova Žlutá CsHPK/10 546/92 1.1.1992
GAYLIN Karann Skvrnitá CMKU/ND/13 703/95/97 7.12.1995
GAYNOR from Valvasor's Land Skvrnitá SLR/ND 1548 30.1.2008
GEA z Mirotýna Skvrnitá CsPKP/00 402/62/64 1.1.1962
GEISHA Alecrodod Žlutá CMKU/ND/16 723/02/06 26.1.2002
GEISHA v.d.Auguren Žíhaná VDH/DDC 100 614 25.9.1994
GEISHA v.d.Mainschleife Žlutá VDH/DDC 092 588
GEISHA v.d.Ofnethöhle Černá VDH/DDC 074 230 5.5.1977
GEISHA z Mlhoviště CS Černá do modrých CsHPK/09 319/89/91 23.10.1989
GEIZZY z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/08 156/89/91 18.1.1989
GEJŠA z Kopecké výšiny Skvrnitá CsHPK/01 875/71/73 1.1.1971
GELLA Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/16 793/02/05 4.3.2002
GEMINI Joli CS Černá CsHPK/11 053/92/94 5.6.1992
GEMMA dei Monti del Keraton Modrá LOI 02/130146 24.5.2002
GENEVIEV Allav Žlutá CMKU/ND/14 571/97/99 26.2.1997
GENIA v.Hospodar - CIB, Ch.DDC Žlutá VDH/DDC 079 333 11.12.1979
GENIALE des Terres de la Rairie Černá LOF2DAL.42 768/7 364 1.8.1991
GENNY del Calvalino Černá LOF2DAL 42 947/7 095 5.8.1991
GENNY del Castello delle Rocche Skvrnitá LOI 103902
GEORGIA GLÖCKCHEN v.d.Fahner Höhe Skvrnitá VDH/DDC 122 461 20.5.2009
GERA z Doškovy chalupy CS Skvrnitá CsHPK/04 206/79/82 26.4.1979
GÉRA z Palečníku CS Skvrnitá CsHPK/00 543/63/65 1.1.1963
GERBERA z Trpasličí jeskyně Modrá CsHPK/09 890/91/93 26.7.1991
GERDA Myszatka - CIB, Ch.PL, JCh.PL Modrá PKR II 57333 22.6.1998
GERRA Malý Rohozec Černá CsHPK/09 649/91/93 5.6.1991
GERTRUDA Uttis CS Černá CsHPK/12 467/93/96 27.12.1993
GESSI Cameron dog Czech - Ch.PL Modrá CMKU/ND/22 311/17/19 10.11.2017
GESSI GISELLE Brixen - Ch.CZ Modrá CMKU/ND/22 057/16/21 14.12.2016
GESSICA de Paradi's Parc Modrá LOF2DAL 43 467/0 21.11.1991
GHAZEL d'Iskandar Černá LOF2DAL 74 149/12 494 18.11.2011
GHEZA de la Chatellerie - Ch.FR Modrá LOF2DAL 42 895 28.4.1991
GIAMAICA del Castello delle Rocche Černá plášťová LOI 103900
GIAT z ostrova Adamitů Žíhaná CsHPK/02 102/71/75 1.1.1971
GIBSY v.Vogtlandeck Černá VDH/DDC 101 812 17.5.1995
GIGA z Jaškowej Doliny Žlutá PKR.II-75816 15.5.2003
GILDA della Baia Azzurra - Ch.It. Modrá LOI 94/093278 1.4.1994
GILDA Tajan CS Skvrnitá CsHPK/04 608/80/82 30.11.1980
GILDA v.d.Hochwiesen Skvrnitá VDH/DDC 084 222 1.9.1982
GILDA v.d.Ratsmühle Skvrnitá VDH/DDC 056 540 30.4.1969
GILDA ze Syhánu CS Černá CsHPK/07 755/88/90 22.4.1988
GILLI z Janveru Žlutá CMKU/ND/13 959/96/97 13.3.1996
GIN Salome CS Žíhaná CsHPK/05 766/84/87 19.4.1984
GINA Joli CS Černá CsHPK/11 054/92/94 5.6.1992
GINA Kleťská hvězda Skvrnitá CsHPK/04 940/81/83 29.7.1981
GINA od Šalského Váhu CS Černá CsHPK/06 039/86/89 SHPK 13.3.1986
GINA Roi-Roan CS Žlutá CsHPK/06 720/86/89 13.3.1986
GINA Selský grunt CS Černá CsHPK/07 334/87/89 6.8.1987
GINA Tektit CS Skvrnitá CsHPK/00 136/72/74 1.1.1972
GINA v.d.P. Altenburger Skvrnitá MET.Dog 8713/03
GINA v.d.Romantischen Strasse Černá VDH/DDC 103 207 25.4.1996
GINA v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 064 197 10.1.1973
GINA v.Vogtlandeck Skvrnitá VDH/DDC 101 813 17.5.1995
GINA Vila Blanka Žlutá CsHPK/12 801/94/96 7.8.1994
GINA z Radčických hvozdů Černá CMKU/ND/18 800/07/10 10.4.2007
GINA Zdeg CS Žlutá CsHPK/07 979/88/90 8.9.1988
GINGER of Blue Diablo Modrá MET.Dog. 3.4.2012
GINGER v.Haus Tiefenbach Černá VDH/DDC 089 647 21.8.1985
GIPSY od Řeky Ondřejnice - CIB, Ch.CZ Modrá CMKU/ND/14 982/98/00 1.1.1998
GIRL v.Münsterland Skvrnitá VDH/DDC 092 738 1.4.1988
GIS Salome CS Žlutá CsHPK/05 767/84/85 19.4.1984
GISA z Dolní poustevny Černá CsHPK/08 235/89/91 11.3.1989
GISDA z Dolní poustevny Černá CsHPK/
GITA Alecrodod Žlutá CMKU/ND/16 725/02/04 26.1.2002
GITA Velan CS Černá CsHPK/00 013/73/77 5.1.1973
GITA z Hrádku Kunratic Žíhaná CsHPK/00 109/74/77 3.5.1974
GITA z Ostrova Adamitů Žíhaná CsHPK/02 102/71/75 1.1.1971
GITANA v.Albuch Černá plášťová VDH/DDC 113 638 1.2.2003
GITTA v.Kochertal Skvrnitá VDH/DDC 041 551 15.10.1954
GITTA Valský ďábel Černá CMKU/ND/15 072/98 8.3.1998
GLADIS z Tuliho dvora Černá CMKU/ND/21 492/-15/13/15 SPKP 1106 17.9.2013
GLAMOUR de Garaba Žlutá LOE 765270
GLAMOUR v.Harlekin Žíhaná VDH/DDC 051 036 10.9.1965
GLINYS de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 43 140/7 125 18.9.1991
GLORIA v.Klevchen Žlutá VDH/DDC 084 418 25.9.1982
GLORIA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK Skvrnitá SPKP 1107 17.9.2013
GLORIE Kleťská hvězda Skvrnitá CsHPK/04 941/81/85 29.7.1981
GLORIE z Nouzova Žíhaná CsHPK/10 549/92/94 19.4.1992
GLOWING STAR Říčanská hvězda - Ch.CZ Skvrnitá CMKU/ND/18 170/05/07 30.6.2005
GLYNCKA des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 42 353/7 194 5.4.1991
GO ON des Petites Vernieres Žlutá LOE 0604006 1.1.1991
GOLDA v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 064 198 10.1.1973
Goldene Bienenstock OLIMPIA Černá do modrých CMKU/ND/22 244/-17/17/19 RKF.4902112 25.6.2017
GOLDSCHATZ v.Haus Fresena Skvrnitá VDH/DDC 075 215 22.9.1977
GORA od Milunky CS Žlutá CsHPK/05 027/82/84 22.3.1982
GORA Selský grunt CS Černá CsHPK/05 288/82/85 16.11.1982
GOTHA des Terres de la Rairie Černá LOF2DAL 42 767/7 245 1.8.1991
GOUCHKA de la Templerie de Gourdole Skvrnitá LOF2DAL 042294/07071 31.12.1991
GOYA des Terres Andalouses Skvrnitá LOF2DAL 74 055/12 321 14.11.2011
GRACE v.Fürst Bismarc Žíhaná VDH/DDC 060 711 2.4.1971
GRACE v.Vogtlandeck Skvrnitá VDH/DDC 101 814 17.5.1995
GRACIE Bolid CS Žlutá CsHPK/00 258/75 11.9.1975
GRACIELLA EXA Mirabilis Gemma Modrá CMKU/ND/22 147/17/18 18.4.2017
GRACIELLA v.'t Buitengebeuren Modrá NHSB 1.067.372 29.4.1979
GRACY z Meziodří CS Černá CsHPK/00 294/72/75 1.1.1972
GRANADA-T del Regno di Fantasia Žíhaná LOI
GRANDE DAME D'AVALLON des Terres de la Rairie Skvrnitá LOF2DAL 42 772/7 121 8.9.1991
GRATIA z Blovické samoty Skvrnitá CsHPK/01 191/68 17.4.1968
GRAZIA v.Sankt Afra Žlutá CsHPK/04 439/-80/79/81 11.11.1979
GREA z Dolní poustevny CS Černá CsHPK/08 237/89/91 11.3.1989
GREENVILLE Little Fairy Modrá SPKP 510/06 13.6.2004
GREISY GOLD iz Staira - Ch.UA Skvrnitá UKU.0056295 6.1.2010
GRENA Namif CS Černá plášťová CsHPK/05 843/84/86 6.3.1984
GRETA Abrus - CIB, Ch.CZ, SK, PL Skvrnitá CsHPK/11 262/93/95 27.2.1993
GRETA Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/22 324/17/20 22.12.2017
GRÉTA Dog-Lome Skvrnitá CsHPK/07 485/87/89 25.11.1987
GRETA Dominik CS Skvrnitá CsHPK/04 672/81/83 19.1.1981
GRETA Hvězdný luh Modrá CsHPK/10 212/92/93 12.2.1992
GRETA od Pramene Sprévy CS Žlutá CsHPK/05 519/83/85 25.7.1983
GRETA v.Machurius - CIB, Ch.DDC, VDH, Lux, NL, Est Žlutá VDH/DDC 103 686 7.9.1996
GRETA Velan CS Skvrnitá CsHPK/00 014/73/76 5.1.1973
GRETA Vened CS Žlutá CsHPK/06 698/86/88 12.3.1986
GRETA z Doškovy chalupy CS Černá CsHPK/04 207/79/82 26.4.1979
GRÉTA z města kata Mydláře Žlutá CsHPK/04 555/80/86 11.11.1983
GRETA ze Staré Cianky Žlutá CMKU/ND/15 726/99 11.8.1999
GRETEL des Petites Vernieres - Ch.Fr. Žíhaná LOF2DAL 042593/06979 25.4.1991
GREY z Kateřinské osady CS Žíhaná CsHPK/08 513/89/91 10.6.1989
GRIA Dargán CS Černá CsHPK/00 181/76 23.9.1976
GRIA z Palečníku CS Skvrnitá CsHPK/01 337/68/71 28.10.1968
GRIFFE D'AUTORE delle Cinquanta Nereidi Černá plášťová LOI
GRISETTE Imperial Černá VDH/DDC 088 670 13.1.1985
GRIT v.d.Schlehhecke Černá do modrých VDH/DDC 097 259 14.7.1999
GUANABANA z Kužni Napoleoňskiej - Ch.PL Žlutá PKR.II-111039 23.7.2011
GUDRUN des Petites Vernieres Žlutá LOF2DAL 43 223/7 110 12.9.1991
GUILIA v.Hospodar Žíhaná VDH/DDC 112 141 4.2.2002
GUILIA vom Hospodar Žíhaná VDH/DDC 112141 4.12.2006
GUILIETTA di Vendra Nera Skvrnitá LOF2DAL 74313/12309 18.12.2011
GUNDI v.Old Bavaria Žíhaná VDH/DDC 075 760 8.1.1978
GUNDULA d'Iskandar Skvrnitá LOF2DAL 73 418/12 240 24.2.2011
GUSSY z Nouzova Žíhaná CsHPK/10 550/92/94 19.4.1992
GVENDA z Kateřinské osady CS Žíhaná CsHPK/08 514/89/91 10.6.1989
GWYNET ze Staré Cianky - Ch.CZ Žlutá CMKU/ND/15 727/99/01 11.8.1999
GYNA z Údolí sv.Jiří Černá ČKP 26 121/50 1.1.1950
GYRRA della Baia Azzurra - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, SK, Žlutá CMKU/ND/22 052/-17/15/17 ROI 15/96717 5.3.2015
H'AUSRA des Perles d'Aphrodite Skvrnitá LOF 75499 2.12.2013
H'INAASAHAN de la Benjamine Žlutá LOF2DAL 74579/12438 17.3.2012
H'INATAINA de L'Outsaina Modrá LOF2DAL 74863/12704
HAIDE Bouřidlo CS Skvrnitá CsHPK/07 854/88/90 5.7.1988
HAIDE od Jičínské brány CS Skvrnitá CsHPK/08 981/90/91 14.1.1990
HAIDÉ Tajan CS Skvrnitá CsHPK/04 784/81/83 6.6.1981
HAIDÉ z Martínkova chovu CS Černá CsHPK/05 325/83/84 19.1.1983
HAIDI Joli CS Skvrnitá CsHPK/11 554/92/94 24.7.1992
HAIDY Hvězdný luh Žíhaná CsHPK/10 218/93/95 22.2.1992
HAIDY z Kateřinské osady CS Žlutá CsHPK/08 517/89/92 13.6.1989
HAITA Abrus Černá CsHPK/11 344/93/95 9.3.1993
HAJDA z Palečníku CS Černá CsPKP/00 578/64/66 1.1.1964
HAJMA-D Jag-Sza - Ch.PL, JCh.PL Modrá PKR/.II-110440 30.1.2012
HAKY Bohemica Hastav Žlutá CMKU/ND/16 175/00/01 3.9.2000
HALIENE de Fortuna Majeur Černá LOF2DAL 44 107/7 298 24.8.1992
HALINA Joli CS Skvrnitá CsHPK/11 555/92/94 24.7.1992
HALKA z Hvězdných skal CS Žlutá CsHPK/04 952/81/83 13.12.1981
HALLA-A del Bianello Skvrnitá LOI AG 044714 31.12.1978
HALLE de Ayalga - Ch.E Žíhaná LOE 1356695 12.9.2002
HALMA v.Herzogtum Coburg Černá VDH/DDC 116 616 22.1.2005
HALUCYNACJA Korona Borealis Žlutá PKR.II-82368 13.10.2004
HANIKA Bystřická de Oran Žíhaná CMKU/ND/20 726/12/14 21.6.2012
HANKA v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 078 080 7.4.1979
HANNA SCHYGULLA v.Kaleidoskop Skvrnitá VDH/DDC 084 522 1.9.1982
HANNA v.Björndal Černá VDH/DDC 110 772
HANNA-A Indios dell Armida Skvrnitá LOI. 052814
HANNAH Dolanský dvůr Modrá CMKU/ND/21 218/14/16 3.2.2014
HANNE de Garaba Žlutá LOE 285565 20.10.1985
HANNI v.d.Ofnethöhle Žíhaná VDH/DDC 080 993 17.10.1980
HANNI v.d.Roten Brande Černá VDH/DDC 079 203 29.8.1979
HANNY Hvězdný luh Žíhaná CsHPK/10 217/92/94 22.2.1992
HANNY Selský grunt CS Černá CsHPK/07 842/88/90 25.4.1988
HANNY v.Schloss Dellwig Skvrnitá VDH/DDC 053 623
HANNY z Hvězdných skal CS Žíhaná CsHPK/04 953/80/83 13.12.1981
HANNY z Rotštýnských lesů Skvrnitá CsHPK/08 403/89/91 15.5.1989
HANTA v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 089 387 31.7.1985
HANTHEA du Domaine du Bois de Choques - Ch.Fr, Lux Žíhaná LOF2DAL 044337/07306 1.1.1992
HANY Bonoda Žlutá CsHPK/07 885/88/90 7.5.1988
HANY u Kříže CS Černá CsHPK/05 419/83/85 27.3.1983
HANY z Kateřinské osady CS Žlutá CsHPK/08 518/89/91 13.6.1989
HANYKA Hvězdný luh Modrá CMKU/ND/15 963/00/04 21.2.2000
HANYKA Norach - CIB, Ch.CZ, SK Žlutá CsHPK/11 086/92/94 25.8.1992
HAPPY DAY Říčanská hvězda Skvrnitá CMKU/ND/18 521/06/10 VDH/DDC 120 547 7.7.2006
HAPPY DOG Cevelob - Ch.CZ Modrá CMKU/ND/15 388/98/02 12.12.1998
HAPPY Najdica Žíhaná CMKU/ND/15 683/99 27.5.1999
HAPPY Severní brána CS Černá CsHPK/12 886/94/96 5.9.1994
HARGHITA-B della Baia Azzurra Modrá LOI AG 099957 11.4.1994
HARIETA Onder CS Černá CsHPK/11 590/92/94 5.10.1992
HARLEY Allav Žlutá CMKU/ND/15 034/98 6.1.1998
HARLEY QUIN Edmont's Angelic Eyes Černá CMKU/ND/23 072/20 8.5.2020
HARMONIA Queen Harlekýn Skvrnitá CMKU/ND/20 539/12/15 1.1.2012
HARMONIE Imperial Skvrnitá VDH/Kydd D44 1.6.1990
HARWY od Hanínského lomu Černá CMKU/ND/20 712/12/14 12.6.2012
HASHIMA Margarejro - CIB, GCh.ROM, Ch.ROM, UK, PL, Černá do modrých PKR.II-92237 26.10.2006
HASSI Bessen Modrá CsHPK/08 561/89/91 17.9.1989
HASSIA Indios dell Armida Černá LOI 051716 1.1.1982
HASSUNTA v.d.Burg Diana Černá VDH/DDC 079 948 6.5.1980
HAVANA Bonoda Žlutá CsHPK/07 886/88/92 7.5.1988
HAVANA des Fauvelles Černá LOF2DAL 44 463/7 540 15.9.1992
HAWANKA v.Hospodar Žíhaná VDH/DDC 080 561 3.8.1980
HAYDA ze Švédských valů Černá CsPKP/00 380/60/63 1.1.1960
HAYDY z Huttova domu Černá CsHPK/07 599/88/90 12.3.1988
HAZEL Boulder View's Skvrnitá AKC WS43078606 23.12.2012
HAZEL Imperial Skvrnitá VDH/Kydd D45 1.6.1990
HEDA od Hanínského lomu Černá CMKU/ND/20 714/12/14 12.6.2012
HEDA z Cianky Žíhaná CsHPK/05 458/83/85 22.5.1983
HEDA z Ledčické Tvrze CS Černá CsHPK/06 254/85/87 20.1.1985
HEDA z Nové Cianky Žlutá CsHPK/12 444/94/96 2.4.1994
HEDA z Pyšelky CS Černá CsHPK/06 989/86/88 8.12.1986
HEDA z Rádské zahrady Černá CsHPK/07 984/88/90 21.9.1988
HEDDA v.Albuch Černá VDH/DDC 115 431 16.3.2004
HEDI v.Harlekin Černá VDH/DDC 064 365 13.1.1973
HEDVA Hvězdný luh Žlutá CsHPK/10 221/92 22.2.1992
HEERA Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/17 154/03/04 27.2.2003
HEIDI u Kříže CS Skvrnitá CsHPK/05 420/83/85 27.3.1983
HEIDRUN v.d.Förde Modrá VDH/DDC 037 236 1.2.1950
HEIDY z Pardubické Dukly CS Černá CsHPK/07 038/86/88 8.12.1986
HEIDY Zdeg CS Černá CsHPK/08 847/89/92 23.1.1989
HEILIGE v.Haus Fresena Skvrnitá VDH/DDC 093 519 7.11.1988
HEISCHE z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/08 402/89/91 15.5.1989
HEKATE Hexengold Žlutá VDH/DDC 030 789 14.2.1941
HELA u Kříže CS Černá CsHPK/05 421/83/85 27.3.1983
HELEN Malý Rohozec Černá CsHPK/10 383/92 1.1.1992
HELENA v.Haus Gerwin Skvrnitá VDH/DDC 098 754 7.5.1993
HELENA v.Münsterland Skvrnitá VDH/DDC 086 449 19.10.1983
HELENCATOU v.Dünner Land Černá VDH/DDC 096 545 23.9.1991
HELENNA BLU du Castel de la Roche aux Fees Modrá LOF2DAL 44 478/7 313 10.12.1992
HELGA Bonoda Žlutá CsHPK/07 888/88/90 7.5.1988
HELGA ze Syhánu CS Černá CsHPK/07 901/88/90 17.7.1988
HELHISAÏ de la Benjamine Černá LOF2DAL 75 235/12 694 7.8.2012
HELIANTHA des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 44 194/7 275 15.8.1992
HELISAN Miréz Černá CMKU/ND/12 965/94/96 15.11.1994
HELIX v.Hause Wagner Modrá VDH/Kydd 3534 18.5.2007
HELKE v.Kuerenberg Žíhaná OHZB 2247
HELLA v.d.Ofnethöhle Černá plášťová VDH/DDC 064 294 5.1.1973
HELLA v.Hermannsland - CIB, Ch.DDC Žíhaná VDH/DDC 067 927 4.8.1974
HELLA z Huttova domu Černá CsHPK/07 600/88/90 12.3.1988
HELLEN v.Möhrntal Černá CsHPK/07 502/-86/86/88 22.3.1986
HELODIE du Val de l'Amitie Černá do modrých LOF2DAL 43 626/7 425
HÉLOÏSE Černá LOF2DAL 46 580/7 445 31.10.1992
HENA Siux Černá SHPK 00 100/91 23.1.1991
HENA z Dolní poustevny Černá CsHPK/08 240/89/90 14.3.1989
HENNA Bessen Modrá CsHPK/08 558/89/91 17.9.1989
HENNESSY von Mraque Modrá CMKU/ND/21 350/14/16 10.8.2014
HENNY BOLADEACRE Salome CS Černá CsHPK/06 705/85/87 4.1.1986
HENNY Hvězdný luh Žlutá CsHPK/10 220/92/93 22.2.1992
HENNY Onder CS Černá CsHPK/11 591/92/96 5.10.1992
HENNY Velan CS Žíhaná CsHPK/00 105/73/76 9.7.1973
HENNY z Meziorličí CS Modrá CsHPK/04 077/78 26.12.1978
HENNY ze Staré Cianky Modrá CMKU/ND/16 117/00 2.7.2000
HENRIETA z Kolomazné pece Černá CsHPK/09 583/91/93 10.6.1991
HENRIETTE v.d.Hugenottenstadt Černá VDH/DDC 080 990 16.10.1980
HENRYETTA od Božské Arie Skvrnitá CMKU/ND/21 896A/16/17 14.8.2016
HERA Bouřidlo CS Skvrnitá CsHPK/07 856/88/92 5.7.1988
HERA v.d.Ofnethöhle Skvrnitá VDH/DDC 064 295 5.1.1973
HERA v.Doggenadel Skvrnitá VDH/DDC 080 624 21.8.1980
HERA v.Harlekin Černá VDH/DDC 064 366 13.1.1973
HERA v.Harlekin (2) Žlutá VDH/DDC 095 834 13.2.1991
HERA v.Klevchen Modrá VDH/DDC 059 262 25.9.1970
HERA Vened CS Žlutá CsHPK/06 700/86/88 15.3.1986
HERA z Nad kašny Černá CsHPK/05 171/82/84 22.4.1982
HERA Zidog CS Žlutá CsHPK/05 912/84/87 6.7.1984
HERIET Big Lord Žlutá SPKP 526 1.10.2004
HERMINE von Doggen Kaiser Skvrnitá LOF2DAL 74906/12499 19.5.2012
HERMOSA-B della Baia Azzurra Modrá ROI 13.5.2016
HERRA v.d.Shilo Ranch Černá VDH/DDC 085 748 19.5.1983
HERSÉ z Javisu CS Černá CsHPK/02 051/71/74 1.1.1971
HERTA z Kolomazné pece Černá CsHPK/09 584/91/93 10.6.1991
HESI z Urozených Černá CsHPK/05 344/83/84 26.2.1983
HESSI Bohemia Ouni Modrá CMKU/ND/16 819/02/03 23.2.2002
HESSI SHELDOG Salome CS Černá CsHPK/06 707/86/90 4.1.1986
HESSY Chehír CS Žlutá CsHPK/10 917/92 5.3.1992
HESSY od Šalského Váhu CS Skvrnitá S 668/86/88 26.5.1986
HESSY Velan CS Žíhaná CsHPK/00 102/73 9.7.1973
HESSY z Nad kašny Černá CsHPK/05 172/82/84 22.4.1982
HESTER z Hvězdných skal CS Žíhaná CsHPK/04 955/81/83 13.12.1981
HETTY Bessen - Ch.CZ Modrá CsHPK/08 560/89/91 17.9.1989
HEURE EXQUISE des Petites Verniéres Skvrnitá LOF2DAL 74 645/9 778 6.3.2012
HEURÉKA Malý Rohozec Černá CsHPK/10 385/92/94 11.2.1992
HEUROPE des Terres Royales Modrá LOF2DAL 44 557/7 384 27.12.1992
HEUTE EQUISE des Petites Vernieres Skvrnitá LOF2DAL 6.3.2012
HEVA Il Paradisi di Bella Skvrnitá LOI 98/31474 31.12.1995
HEXA Bohemica Hastav Žlutá CMKU/ND/16 178/00/01 3.9.2000
HEXA Dogen-Sport - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/19 613/09/11 22.5.2009
HEXA z Nové Cianky Žlutá CMKU/ND/12 446/94/95 2.4.1994
HEXE v.Meyerhof Černá VDH/DDC 052 268
HEXE v.Vogtlandeck Černá VDH/DDC 104 039 19.11.1996
HEXE-LILLY v.Schlesien Skvrnitá šedý tygr VDH/Kydd Aq4729 19.8.2010
HEY JUDE du Mont Toise - CIB, Ch.Fr Modrá LOF2DAL 74 948/12 441 20.6.2012
HIATAL des Geants du Bocage Černá plášťová LOF 75258 18.7.2012
HIDDY Bessen Modrá CsHPK/08 562/89/91 17.9.1989
HIKARY OF HEAVEN Quo Vadis Žíhaná VDH/DDC 115 619 6.5.2004
HILARY from Valvasor's Land Skvrnitá SLR/ND 1014 1.2.2003
HILDA z Kateřinské osady CS Žlutá CsHPK/08 519/89/93 13.6.1989
HILDAR d'Iskandar Skvrnitá LOF2DAL 43 430/7 210 28.2.1992
HILDEGARDA Uttis Skvrnitá CsHPK/12 769/94/96 12.6.1994
HILLARY Dajhar - dog Černá CMKU/ND/17 156/03/06 27.2.2003
HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It Skvrnitá LOI 114692 14.1.1997
HIRA Jižní pláň Skvrnitá CMKU/ND/16 618/01 LOI 20.9.2001
HIRAYA v.Schloss Laupheim Černá VDH/DDC 121 054 31.3.2008
HIRIA Chehír CS Žlutá CsHPK/10 920/92/94 5.3.1992
HIRIA od Pramene Sprévy CS Skvrnitá CsHPK/05 932/84/86 29.6.1984
HIROSHIMA Apollo Dog Černá do modrých CMKU/ND/23 539/21 9.10.2021
HIROSHIMA de la Benjamine - Ch.Fr. Černá LOF2DAL 44 051/7 288 3.8.1992
HISKA v.Schloss Laupheim Černá CsHPK/08 432/90/87/88 VDH/DDC 091 700 23.3.1987
HISTOIRE des Petites Vernieres Žíhaná LOF2DAL 74 771/12 531 22.2.2012
HODEIDA d'Iskandar Skvrnitá LOF2DAL 43 958/7 628 30.6.1992
HOKINAWA du Paradis des Géants - Ch.Fr. Černá LOF2DAL 75 148/12 459 2.8.2012
HOLLY Alecrodod Modrá CMKU/ND/17 135/03/05 12.2.2003
HOLLY Bystřická de Oran Žíhaná CMKU/ND/20 730/12/14 21.6.2012
HOLLY v.d.Fröhlichen Pfalz Modrá VDH/DDC 108 871
HOLLY v.Kuerenberg Žlutá ÖHZB/DD 2248
HONDA v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 081 003 9.10.1980
HONEY Cameron dog Czech - GCh.CZ, Ch. CZ, CMKU Černá do modrých CMKU/ND/22 896/19 20.9.2019
HONEY DREAM Bohemia Ester Žlutá CMKU/ND/17 615/04/06 10.3.2004
HONEY HEART Brixen - Ch.CZ, JCh.CZ Modrá CMKU/ND/22 570/18 15.7.2018
HONEY MOON du Domaine de Valdemar Skvrnitá LOF2DAL 44 382/7 547 27.10.1992
HONNEUR des Terres de la Rairie Žlutá CsHPK/11 257/-93/92/94 LOF 043384 1.2.1992
HOPE v.d.Giestelbeek Žlutá LOSH 495713
HOPE v.Dorndiel Černá VDH/DDC 106 159 5.4.1998
HOPE v.Rieseneck Černá do modrých VDH/DDC 111 243 20.6.2001
HORLA de la Templerie de Gourdole Modrá LOF2DAL 43 800/07 758 5.3.1992
HORPYNA Jantarowa saga Žíhaná CMKU/ND/20 544/-12/11/13 PKR.II- 30.7.2011
HORSA Trutz und Treue Žíhaná VDH/DDC 043 346 15.12.1957
HORSÉ AL ALONG Salome CS Černá CsHPK/06 706/86/87 4.1.1986
HORTENSIA d'Equipe Royale Skvrnitá ROI 5.8.2013
HOSANNA de Paradi's Parc Černá LOF2DAL 43 596/7 208 5.1.1992
HOSTESS Imperial Skvrnitá VDH/DDC 088 673 14.1.1985
HOSTESS v.Schloss Laupheim Skvrnitá VDH/DDC 105 111 5.7.1997
HOTLIPS from Valvasor's Land Skvrnitá SLR/ND 1125 1.2.2003
HYDRA Bohemia Ouni Modrá CMKU/ND/16 821/02/03 23.3.2002
HYSIS du Domaine de Froimont Černá LOSH 1.049.318
HYSTERIE Uttis Černá CsHPK/12 770/94/96 12.6.1994
I-HEERA Apollo Dog Modrá CMKU/ND/20 023/10/12 27.6.2010
IALTA des Petites Vernieres Černá LOF2DAL 76214/12753 15.7.2013
IAMBÉ z Javisu CS Černá CsHPK/00 100/76/80 22.8.1976
IARAMOUCHE v.d.Burg Diana Skvrnitá VDH/DDC 083 317 30.1.1982
IBERIAWHITE dei Margravi Skvrnitá LOI AG 046102 30.11.1982
ICA v.Königsland Skvrnitá LŠVK DD0990/05, VDH/DDC 115 883 3.7.2004
ICH BIN des Petites Vernieres - CIB, Ch.Fr. Žlutá LOI AG 089539 23.2.1993
ICHITA od Řeky Ondřejnice Modrá CMKU/ND/16 758/02/03 20.1.2002
ICI Imperial Skvrnitá VDH/DDC 079 189 21.11.1979
ICONA Rendog Žlutá CMKU/ND/19 346/08/10 9.8.2008
IDA de Fortuna Majeur Skvrnitá LOF2DAL 44 970/7 703 26.4.1993
IDA Juni Melor Žíhaná CMKU/ND/15 773/00 SPKP 209 17.5.2000
IDA v.Westfalenweg Černá VDH/DDC 087 118 28.3.1984
IDA Vila Blanka Žlutá CMKU/ND/14 674/97 16.4.1997
IDA z města kata Mydláře Žíhaná CsHPK/06 104/84/86 22.12.1984
IDA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/04 233/79/82 27.6.1979
IDDA Joli CS Skvrnitá CsHPK/11 392/93/94 2.1.1993
IDEA Obrowska Tradycja FCI - Ch.PL, JCh.PL Černá PKR.II- 21.9.2009
IDEA z Trpasličí jeskyně CS Modrá CsHPK/11 092/92/94 30.6.1992
IDESSE de la Vallee du Preiure Žíhaná LOF2DAL 045819/07578 9.11.1993
IDOLE de Bosonisvilla Skvrnitá LOF2DAL 9 432/1 155 26.5.1973
IDUNA v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 075 819 20.1.1978
IEARLING de Fortuna Majeur - CIB, Fr Skvrnitá LOF2DAL 45 609/7 558 2.11.1993
IELTA del Calvalino Černá do modrých LOF2DAL 45 105/7 562 22.4.1993
IENA . Černá LOF2DAL
IGARHA de Obiscos Skvrnitá LOE
IGNY d'Ericeira Fci Černá LOF2DAL 9 989/1 096 21.3.1973
IGRASZKA z Kužni Napoleoňskiej - Ch.PL, JCh.PL Žíhaná PKR.II-115702 3.8.2013
IHUTA de Obiscos Skvrnitá LOE 1248509 27.1.2001
ILENIA Indios dell Armida Černá LOI 056191 30.11.1986
ILKA de Mourre Frais Skvrnitá LOF2DAL 10 012/1 207 3.10.1973
ILKA Hvězdný luh Modrá CMKU/ND/16 079/00/03 7.6.2000
ILLA Roi-Roan CS Žíhaná CsHPK/07 518/87 22.11.1987
ILLIA Roi-Roan CS Žíhaná CsHPK/07 518/87/89 22.11.1987
ILLORA of Island's Dream - GCh.SK, Ch.CZ,SK, JCh.C Žlutá MET.Dog 460/08 24.10.2007
ILLUSION v.Hause Wagner - CIB, Ch.CG, PL, MKD, MLD Modrá CMKU/ND/19 930/-10/09/12 VDH/Kydd 4498 13.11.2009
ILLY de la Grisonniere Skvrnitá LOF2DAL 9 930/1 168 7.9.1973
ILLY del Nord Ovest Černá LOI 061220 12.4.1988
ILONA v.d.Nürburg Skvrnitá VDH/DDC 045 876 25.8.1975
ILONA v.d.Ronneburg Skvrnitá VDH/DDC 079 057 25.10.1979
ILONA v.Olymp Skvrnitá VDH/DDC 099 579 27.8.1993
ILONKA v.d.Schwalnstadt Skvrnitá VDH/DDC 083 798 18.5.1982
ILSEBÄRBEL ISIS von Mraque - GCh.CZ, JCh.CZ Modrá CMKU/ND/23 116/20 30.8.2020
ILUSION v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 089 389 1.8.1985
IMAGE Apollo Dog Modrá CMKU/ND/20 024/10/13 27.6.2010
IMAGE Claudia Bohemica Skvrnitá CMKU/ND/19 081/08 MET.Dog 551/H/08 2.2.2008
IMAGE des Appolons de la Pile Skvrnitá LOF2DAL 45 624/7 653 16.10.1993
IMAGINATION la Componella - Ch.Ltv, PL, SK, JCh.PL Černá PKR.II-94650 11.8.2007
IMHOTEP Cameron dog Czech - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ Černá do modrých CMKU/ND/23 163/20/22 30.10.2020
IMKA Vened CS Žlutá CsHPK/07 556/88/92 13.1.1988
IMKE v.d.Osterau Skvrnitá VDH/DDC 099 981 4.4.1994
IMMAGINATION Margarejro - Ch.UA Modrá PKR.II- 17.12.2006
IMMO v.Kunnerstein Černá ÖHZB/DD 1513 7.7.1956
IMPERIA z Hrádku Kunratic Modrá CMKU/ND/15 489/99 30.3.1999
INA v.Beelen Žíhaná VDH/DDC 081 867 27.3.1981
INA v.Ferndorftal Žlutá VDH/DDC 084 124 20.7.1982
INA z Březové rokle CS Skvrnitá CsHPK/1 827/70/74 1.1.1970
INARA Bonoda Žíhaná CsHPK/08 735/89/91 1.11.1989
INCAN DES'SENS des Terres de la Rairie - Ch.Fr Žlutá LOF2DAL 7640/12818 12.9.2013
INCH'ALLA des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr Žlutá LOF2DAL 44 996/7 462 4.4.1993
INDIANA de Pandakan Žlutá LOE 692270 8.10.1998
INDIANA JONES des Terres de la Rairie - Ch.PL Žíhaná LOF2DAL 76442/0 PKR.II-116516 12.9.2013
INDIANA of Gold Giant Žíhaná MET.Dog/1612/H/11 13.4.2010
INDIE Dogen-Sport - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ Modrá CMKU/ND/20 348/11/13 13.6.2011
INDRA v.d.P. Altenburger Černá ÖHZB/DD 4794 22.3.2005
INES des Fauvelles Černá LOF2DAL 09 291/1 119 29.4.1973
INES Hvězdný luh Modrá CMKU/ND/16 080/00/02 7.6.2000
INES z Trpasličí jeskyně CS Modrá CsHPK/11 090/92/94 30.6.1992
INES Zidog CS Černá CsHPK/06 537/85/87 13.10.1985
INETTE-M Indios dell'Armida Černá plášťová LOI AG 054298
INÉZ z Kolomazné pece Černá CsHPK/10 327/92/94 4.3.1992
INGE z města kata Mydláře Žíhaná CsHPK/06 106/84/86 22.12.1984
INKA della Rupe del Basso - Ch.It Žlutá ROI 57082 LOE 1997840 2.2.2009
INKA Hvězdný luh Modrá CMKU/ND/16 081/00/03 7.6.2000
INKA z Kamenice CS Skvrnitá CsHPK/05 704/83/85 29.12.1983
INKA z Martínkova chovu CS Černá CsHPK/07 260/87/89 10.6.1987
INKA z města kata Mydláře Žlutá CsHPK/06 103/84/86 21.12.1984
INLAY Salome CS Černá CsHPK/08 083/88/90 1.6.1988
INN des Apollons de la Pile Modrá LOF 045410/07465
INVERNESS Edmont's Angelic Eyes Skvrnitá CMKU/ND/23 199/20/22 13.11.2020
IOLA des Petites Vernieres Žlutá LOF2DAL 045071/07414 1.1.1992
IORISCHKA des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr. Skvrnitá LOF2DAL 45 224/7 463 17.6.1993
IPHIGENIA v.Hause Wagner - CIB, Ch.DDC, VDH. CZ Modrá VDH/Kydd 3638 21.7.2007
IPNOSE des Petites Vernieres Žlutá LOF2DAL 45 837/7 541 26.9.1993
IRA Hirösvárosi Černá CsHPK/1007/-85/88
IRA Indios dell Armida Skvrnitá LOI 054279 1.1.1986
IRA v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 078 086 8.4.1979
IRA Vened CS Žlutá CsHPK/07 555/88/90 13.1.1988
IRA ze Strahovských skal CS - Ch.CSSR Skvrnitá CsHPK/06 576/85/87 1.11.1985
IRAS del Bianello Černá LOI
IRBA Cevelob - CIB, Ch.CZ Modrá CMKU/ND/16 388/01/03 27.3.2001
IRÉNN Allav Žlutá CMKU/ND/15 599/99 22.4.1999
IRGIS z Hrádku Kunratic Modrá CMKU/ND/15 490/99 30.3.1999
IRIEL Roi-Roan CS Žlutá CsHPK/07 489/87/89 3.12.1987
IRIEL z Rádské zahrady Žíhaná CsHPK/08 580/89 10.9.1989
IRIMAI de la Lande des Geants Bleus Modrá LOF2DAL 075903/12635 4.4.2013
IRIMI Modrý efekt - CIB, Ch.PL, Ltv, RO, SK, JCh.P Černá PKR.II-97794 30.6.2008
IRINA du Cerbere d'Eyjeaux Skvrnitá LOF2DAL 76 570/12 990 23.9.2013
IRIS del Garroferal Černá LOE 0866035
IRIS v.Beelen Černá VDH/DDC 108 307 5.7.1999
IRIS v.d.Ofnethöhle Skvrnitá VDH/DDC 081 199 21.10.1980
IRIS z Dolní poustevny Černá CsHPK/08 823/90/91 7.2.1990
IRIS z Hvězdných skal CS Žlutá CsHPK/05 658/83/86 26.11.1983
IRIS z Urozených Žlutá CsHPK/05 538/83/84 7.9.1983
IRIS-A Dell'Alto Feudo Skvrnitá ROI 13/21116
IRISCH z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/08 791/90/91 4.1.1990
IRLANDE du Domaine des Lisieres Černá LOF2DAL 76 715/12 789 19.10.2013
IRMA Queen Harlekýn Černá CMKU/ND/20 955/13/16 30.4.2013
IRMA v.Maverick Skvrnitá VDH/DDC 076 582 18.6.1978
IRMA Vened CS Žlutá CsHPK/07 557/88/90 13.1.1988
IRMA z Meziorličí CS Modrá CsHPK/04 234/79/82 27.6.1979
IRMINE d'Iskandar Skvrnitá LOF2DAL 45 052/7 515 1.5.1993
IRMINE du Cerbere d'Eyjeaux Skvrnitá LOF2DAL 76 572/12 757 23.9.2013
IRRA Joli CS Skvrnitá CsHPK/11 391/93/95 2.1.1993
IRSHAY of Austria Great Stars - Ch.CZ, JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/22 051/-16/16/18 MET.Dog. 1.7.2016
IS BORN TO PLAY Bohemia Ester - CIB, Ch.CZ, CMKU, Žlutá CMKU/ND/19 855/10/11 3.2.2010
ISABEAU-B dei Monti del Keraton Modrá ROI 05/33648
ISABEAU-N del Castello delle Rocche Černá ROI 14/109542 4.6.2014
ISABEL Hvězdný luh Žlutá CsHPK/10 698/92 18.7.1992
ISABELA Vened CS Žlutá CsHPK/07 556/88/90 13.1.1988
ISABELL ze Staré Cianky Žíhaná CMKU/ND/17 389/03/05 22.7.2003
ISABELLA della Baia Azzurra Žlutá LOI 12139 30.11.1995
ISABELLE v.Erlkönig Černá VDH/DDC 072 985 12.10.1976
ISATIS des Terres de la Rairie Černá LOF2DAL 44 962/7 716 5.4.1993
ISBA-A dell'Aprusa Skvrnitá LOI AG 098623
ISCHA de la Grisonniere Černá LOF2DAL 45 613/7 767 5.10.1993
ISCHE in Flagranti Žíhaná VDH/DDC 119 355 16.1.2007
ISHTAR de la Dynastie Danner - Ch.Fr Černá LOF2DAL 045930/07745 2.2.1993
ISIS AMATEUR du Zodiaque Černá LOF2DAL 45 128/7 471 16.4.1993
ISKRA Sanctus Rochus Černá HR 11078 ND 7.2.2015
ISOLDE Apollo Dog - GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, JCh.SK Modrá CMKU/ND/20 028/10/12 27.6.2010
ISORA Dino Dinno - Ch.CZ, SK Skvrnitá CMKU/ND/16 660/01/03 31.12.2001
ISPER Salome CS Černá CsHPK/08 031/88/90 1.6.1988
ISSIMA de la Pierre du Roy Žíhaná LOF 045845 1.1.1993
ISSY z Trpasličí jeskyně CS Modrá CsHPK/11 091/92/95 30.6.1992
ITA Velan CS Černá CMKU/ND/00 229/74 28.7.1974
ITA z Kolomazné pece Černá CsHPK/10 328/92/96 4.3.1992
ITACA-A del Castello delle Rocche Skvrnitá ROI 14/80374
ITAKA z Dolní poustevny Černá CsHPK/08 824/90/93 7.2.1990
ITALIANA Rendog Žlutá CMKU/ND/19 347/08/10 9.8.2008
ITALIQUE des Petites Vernieres Žlutá LOF2DAL 045839/07883 1.1.1993
ITY des Pulckerrimi Skvrnitá LOSH 520778
ITY Salome CS Černá CsHPK/08 034/88/90 1.6.1988
IVA Dog-Lome Žíhaná CsHPK/08 337/89/90 19.4.1989
IVANA v.Solling Žíhaná VDH/DDC 111 752 11.10.2001
IVANKA Allav Žlutá CMKU/ND/15 601/99 22.4.1999
IVANKA Bonoda Žíhaná CsHPK/08 734/89/91 1.11.1989
IVANKA Catley Ranch - Ch.Mol, Bas, SM, PHP, CZ Černá CMKU/ND/20 795/12/15 3.11.2012
IVETA Mirabilis Gemma Modrá CMKU/ND/22 738/19/21 8.3.2019
IVETTE v.Haus Gerwin Skvrnitá VDH/DDC 099 124
IVRESSE NOCTURNE des Petites Vernieres Žlutá LOF2DAL 45 832/0 LOE 738522 1.1.1992
IXI Uttis Černá CMKU/ND/13 388/96/99 12.5.1995
IXIA des Bayonnelles Žíhaná LOF1DAL 09 494/1 047 1.1.1972
IXY z Kolomazné pece Skvrnitá CsHPK/00 114/75 5.7.1975
IYEARLING de Fortuna Majeur Skvrnitá LOF2DAL 45 609/7 558 2.11.1993
IZABEL Damika Skvrnitá CMKU/ND/16 317/01/02 27.2.2001
IZABELA Hvězdný luh Žlutá CsHPK/10 698/92/94 18.7.1992
IZABELE Allav Žlutá CMKU/ND/15 602/99 22.4.1999
IZZI Bessen Žlutá CsHPK/10 100/91/94 25.11.1991
J'ADORE des Petites Vernieres Žlutá LOF2DAL 76 980/12 934 12.3.2014
J'ESPERE des Petites Vernieres Skvrnitá LOF2DAL 46 909/7 900 25.9.1994
J-BAGÍRA Apollo Dog Černá do modrých CMKU/ND/20 073/10/12 7.8.2010
J-CAIRO Apollo Dog Modrá CMKU/ND/20 074/10/12 7.8.2010
JABBA de Obiscos Černá LOE 1696343 8.12.2006
JACKELINA z Dolní poustevny Černá CsHPK/08 965/90/92 4.6.1990
JACOBEE d'Iskandar Skvrnitá LOF2DAL 77 854/13 063 16.12.2014
JACQUELIN v.Klevchen Žíhaná VDH/DDC 074 151 10.5.1977
JACQUELINE v.Ulmer Münster Modrá VDH/DDC 079 677 4.2.1980
JACQUELINEv.Reichenbachtal Žlutá VDH/DDC 051 048 12.9.1965
JADE des Terres de la Rairie Skvrnitá LOF2DAL 046331/07724
JADE des Terres de la Rairie - Ch.Pt, JCh.Pt Žíhaná LOP 522775 LOF2DAL 77307/0 26.6.2014
JADVIGA z Javisu CS Černá CsHPK/03 730/77 15.3.1977
JAEDARINA Hyperion Skvrnitá PKR.II-45149 28.6.1996
JAHEL des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 011248/01762 5.8.1974
JAISA Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/17 702/04/06 28.4.2004
JAKIRA v.Meissner Land Skvrnitá VDH/DDC 125 229 27.10.2011
JAKUMA v.Albtrauf Černá VDH/DDC 126 065 1.7.2012
JALMA z Podlipan - Ch.CSSR Žlutá CsPKP/00 364/59/62
JALNA Jezerní sedma CS Žíhaná CsHPK/01 885/71/74 1.1.1971
JAMAICA Catley Ranch - Ch.SK, CZ, JCh.CZ Černá CMKU/ND/20 798/12/15 7.11.2012
JAMALA z Kužni Napoleoňskiej - Ch.PL, JCh.PL Žíhaná PKR.II-118766 16.6.2021
JAMALADEEN Diacanthus Černá VDH/DDC 088 744 15.12.1984
JAMIE LEE dei Monti del Keraton - CIB, Ch.It, SM, Modrá LOI 06/29641 18.6.2005
JAMIELE des Terres de la Rairie Skvrnitá LOF 046329/07831 5.4.1994
JAMIN des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 11 240/1 270 5.8.1974
JANA z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/09 002/90/91 16.4.1990
JANE z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/09 004/90/92 16.4.1990
JANNI Bessen Žíhaná CsHPK/10 367/92/94 11.1.1992
JANUSCHKA Bessen Žíhaná CsHPK/10 364/92/93 11.1.1992
JAPPI Bessen Žlutá CsHPK/10 363/92/93 11.1.1992
JARPYIE v.d.Burg Diana Skvrnitá VDH/DDC 084 022 1.7.1982
JARSAM z Rotštýnských lesů Černá CMKU/ND/16 902/02/04 9.6.2002
JASKOLKA Hyperion Černá PKR.II-46700 28.6.1996
JASMIN di Stella Ardens Skvrnitá CMKU/ND/22 248/-17/17/19 UKU.0325335 25.4.2017
JASMÍNA Jackův smích Černá CMKU/ND/14 335/96/99 24.9.1996
JASMINA Sanctus Rochus -CIB, SCh.SK ,GCh.CZ , RO Skvrnitá SPKP 1338 HR 11267 ND 18.5.2016
JASMINE du Jardin de l'Olympe Skvrnitá LOF2DAL 77 286/12 847 17.6.2014
JAVA de Mourre Frais Skvrnitá LOF2DAL 10 972/1 422 14.6.1974
JEAN Malý Rohozec Skvrnitá CsHPK/13 008/95/96 9.2.1995
JEANGERE des Terres de la Rairie - Ch.Fr Žíhaná LOF2DAL 046771/07872 23.8.1994
JEANNE D'ARC-B Summa Cum Laude Modrá LOI 15/37343 24.12.2014
JEANNETTE Delta Velorum - Ch.PL, JCh.PL Černá plášťová PKR.II-115229 19.6.2013
JEDDA v.Hause Rawert Žlutá VDH/DDC 122 378 2.5.2009
JELINKA v.Blauen See Modrá SHSB 410825 15.9.1986
JELINKA v.Haus Gerwin Skvrnitá VDH/DDC 099 689 16.1.1994
JENA v.Schloss Laupheim Skvrnitá VDH/DDC 092 096 16.7.1987
JENARA v.Äquator Skvrnitá VDH/DDC 089 962 7.11.1985
JENIFER Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/17 704/04/06 28.4.2004
JENIFER Junimelor - GCh.SK, Ch.SK Žlutá SPKP 1060 22.5.2013
JENIFFER Bonoda Žlutá CsHPK/11 223/92/96 29.9.1992
JENNIE z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/09 003/90/91 16.4.1990
JENNIFER du Domaine de L’Empereur Žlutá LOF2DAL 011238/01724 30.9.1974
JENNY Hvězdný luh Skvrnitá CsHPK/11 325/93/94 20.2.1993
JENNY v.Beelen Žlutá VDH/DDC 090 094 13.12.1985
JENNY v.d.Ofnethöhle Žlutá VDH/DDC 088 131 22.9.1984
JENNY Vened CS Žíhaná CsHPK/08 347/89/91 20.4.1989
JENNY z Martínkova chovu CS Skvrnitá CsHPK/08 262/88/90 29.3.1989
JENY u Kříže CS Černá CsHPK/06 768/86/87 1.1.1986
JEREMIE du Val de l'Amitie Černá do modrých LOF2DAL 047074/07791 26.10.1994
JESHAIA des Geants du Bocage Černá LOF2DAL 77087/12814 15.2.2014
JESSI v.Herzogtum Coburg Černá plášťová VDH/DDC 120 469 22.11.2007
JESSICA Damika Černá CMKU/ND/17 161/03/06 23.3.2003
JESSICA del Garroferal Skvrnitá LOE 1218295 18.11.2000
JESSICA v.Beelen Skvrnitá VDH/DDC 094 356 4.9.1989
JESSICA v.Merfelder Bruch Černá VDH/DDC 072 563 5.7.1976
JESSICA z Martínkova chovu CS Skvrnitá CsHPK/08 263/89/90 29.3.1989
JESSIE Hvězdný luh Žlutá CMKU/ND/16 421/01/03 2.6.2001
JESSIE JANE Dolanský dvůr - Ch.CZ, SK, PL Modrá CMKU/ND/21 877/16/18 18.2.2016
JESSIKA od Jičínské brány CS Skvrnitá CsHPK/10 245/92/93 5.1.1992
JESSIKA v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 059 623 25.10.1970
JESSITA Zdeg CS Skvrnitá CsHPK/09 723/91/95 12.3.1991
JESSY de Can Duran Skvrnitá LOE
JESSY v.d.Shilo Ranch Černá VDH/DDC 089 012
JESSY v.Salinental Žíhaná VDH/DDC 042 684 25.11.1956
JESSY z Cianky Žlutá CsHPK/06 267/85/87 12.2.1985
JESSY z Hanáckého údolí Modrá CMKU/ND/22 715/19/21 25.2.2019
JESSY z Meziorličí CS Modrá CsHPK/04 321/79/83 22.9.1979
JESSY z Rádské zahrady CS Černá CsHPK/09 143/90 1.1.1990
JESTELLA ze Syhánu CS Skvrnitá CsHPK/08 451/89/91 3.9.1989
JESY z Nad kašny Skvrnitá CsHPK/05 600/83/85 6.9.1983
JETI u Kříže CS Černá CsHPK/06 770/86/87 1.1.1986
JETTE v.d.Haardburg Černá VDH/DDC 069 649
JEUNESSE des Terres de la Rairie Skvrnitá LOF2DAL 11 840/1 664 18.12.1974
JEUNESSE Imperial Skvrnitá VDH/DDC 089 085 26.4.1985
JEWEL Bonoda Skvrnitá CMKU/ND/19 422/08/10 24.8.2008
JEWELLERY Severní brána CS Žlutá CMKU/ND/13 848/96/99 15.1.1996
JEWELS the Great of Persia Skvrnitá CMKU/ND/23 412/-21/20 PK 50060/20 6.9.2020
JEZABEL de Fortuna Majeur - Ch.Fr Černá LOF2DAL 47 174/7 847 31.12.1994
JIASHI z Rotštýnských lesů Černá CMKU/ND/16 906/02/04 9.6.2002
JILL v.Schloss Laupheim Skvrnitá VDH/DDC 106 100 16.3.1998
JINKA de Mourre Frais Skvrnitá LOF2DAL 11 848/1 583 13.9.1974
JIŘINA Mirabilis Gemma Modrá CMKU/ND/23 255/21/22 15.1.2021
JISKRA ze Švédských valů Skvrnitá CsPKP/00 422/61/64 1.1.1961
JIVA dei Monti del Keraton Skvrnitá LOI 06/63202 25.11.2005
JOAQUINA de la Benjamine Černá LOF2DAL 78 024/12 977 27.12.2014
JODIE del Garroferal Černá LOE 1218296 VDH/DDC 112 080 18.11.2000
JOE LARA Devil's Own Luck Černá CMKU/ND/22 695/19/21 25.1.2019
JOELLE from Minitz Žlutá CMKU/ND/19 475/08/11 15.12.2008
JOGA z Cianky Žlutá CsHPK/06 265/85/87 12.2.1985
JOHANA Dolanský dvůr Modrá CMKU/ND/21 878/16/18 18.2.2016
JOICE de la Foret du Grillouty Skvrnitá LOF2DAL 12 465/1 675 11.12.1974
JOLA Hvězdný luh Žíhaná CMKU/ND/16 416/01/04 2.6.2001
JOLY BLUE des Terres Royales Modrá LOF2DAL 46 778/7 808 19.8.1994
JONQUILLE de la Templerie de Gourdole Žíhaná LOF2DAL 11 209/1 722 6.8.1974
JOODIE v.Saphir Černá VDH/DDC 098 512 11.4.1993
JOPPA Dino Dinno Žlutá CMKU/ND/16 893/02/04 31.5.2002
JORGA Dog-Lome - Ch.CZ Skvrnitá CsHPK/08 412/89/91 12.6.1989
JORGA od Pramene Sprévy CS Žlutá CsHPK/06 385/85/89 20.6.1985
JORGA u Kříže CS Černá CsHPK/06 772/86/87 1.1.1986
JORGA z Dolní poustevny CS Černá CsHPK/08 967/90/92 4.6.1990
JORGA z Javisu CS Černá CsHPK/03 731/77 15.3.1977
JORGA ze Syhánu CS Černá CsHPK/08 454/89/91 3.9.1989
JORINDE v.Haus Fresena - Ch.E Černá LOE 426453 30.4.1989
JORY z Cianky Žlutá CsHPK/06 266/85/87 12.2.1985
JOSEFÍNA Mirabilis Gemma Modrá CMKU/ND/23 257/21 15.1.2021
JOSEPHINE d'Iskandar Skvrnitá LOF2DAL 47 180/07 848 12.9.1994
JOVANKA Myszatka - CIB, Ch.PL, JCh.PL Modrá PKR.II-72761 2.3.2002
JOY del Calvalino Skvrnitá LOF2DAL 46 510/7 760 18.4.1994
JOY v.Münsterland Černá VDH/DDC 096 045 12.6.1990
JOY v.Schloss Laupheim Skvrnitá VDH/DDC 106 101 16.3.1998
JOYCE BLU du Castel de la Roche aux Fees Modrá LOF2DAL 46 461/7 752 20.5.1994
JOYCE del Calvalino Černá LOF2DAL 46 163/7 682 25.1.1994
JOYCE du Logist des Araucarias Žíhaná LOF2DAL 046473/07830
JOYCE v.Rieseneck Černá do modrých VDH/DDC 113 459 11.12.2002
JSKAH dei Monti del Keraton Modrá LOI 06/29682 20.6.2005
JUBILE de la Pierre du Roy Žlutá LOF2DAL 046374/07696 11.4.1994
JUDITH Bessen Žíhaná CsHPK/10 368/92/93 11.1.1992
JUDITH v.d.Lobbenhoeve Modrá NHSB 1.157.085
JUDY Beaux Chiens Černá MNE 1200/15 DOG, VDH/Kydd CM6826 10.10.2015
JUDY v.d.Fürstenhöhe Černá VDH/DDC 096 519 4.10.1991
JUKA z Cianky Žíhaná CsHPK/06 268/85/87 12.2.1985
JULA Odeon Žíhaná CsHPK/03 998/78/80 5.5.1978
JULA Vened CS Žlutá CsHPK/08 343/89/91 20.4.1989
JULE v.Rieseneck Modrá VDH/DDC 113 460 11.12.2002
JULIA Dog-Lome Černá do modrých CMKU/ND/16 673/02/05 1.1.2002
JULIARD Margarejro - Ch.PL Modrá PKR.II-113285 26.8.2012
JULIE VICTORIA de la Grisonniere Černá LOF2DAL 46 483/7 888 10.6.1994
JULIE z Hanáckého údolí Modrá CMKU/ND/22 717/19/21 25.2.2019
JULIE z Tuliho dvora Skvrnitá SPKP 1548 22.2.2018
JULIETTE Silva Tarok Skvrnitá CMKU/ND/20 467/11/14 11.11.2011
JULINKA Joli CS Skvrnitá CsHPK/11 933/93/94 26.2.1993
JUNO Terputanski's Modrá LOL 018468
JUTA u Kříže CS Černá CsHPK/06 773/86/87 1.1.1986
JUTTA v.Ostpark Skvrnitá VDH/DDC 042 812 29.3.1957
JUTTA v.Schloss Dohlenbach Černá VDH/DDC 088 452
JUWEL v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 059 624 25.10.1970
KAČENKA z Urozených Černá CsHPK/05 545/83/85 7.10.1983
KADARKA Armada Černá LSVK 1034/07 27.11.2006
KAHILILA Flosculi St.Franciscus Žíhaná PKR.II- 31.1.2015
KALE-T de la Cala del Leone - Ch.It Žíhaná LOI 08/32975 18.11.2007
KALINA Calamites Modrá PKR.II- 11.2.2002
KALLISTO Via del Campo - JCh.PL Žlutá PKR/.II-125865 12.3.2016
KALMA z Podlipan Černá CsPKP/00 428/62/64 1.1.1962
KALMA z Rádské zahrady Žlutá CsHPK/09 421/91/92 14.1.1991
KALYPSO Apollo Dog - JCh.CZ Černá do modrých CMKU/ND/20 211/11/12 12.2.2011
KAMA Jezerní sedma CS Žlutá CsHPK/00 052/74 8.4.1974
KAMEA KrainaHdanes - CIB, Ch.PL, JCh.PL, WW09 Modrá PKR.II-99541 5.3.2008
KAMILA od Pramene Sprévy CS Žíhaná CsHPK/06 741/86/88 17.4.1986
KAMILKA Dog-Lome Modrá CMKU/ND/16 872/02/04 21.5.2002
KAMIRA Margarejro - CIB, Ch.PL, RO, JCh.PL Černá do modrých PKR.II-87355 5.9.2005
KARA des Pulckerrimi Černá LOSH 0567836
KARA Odeon Žíhaná CsHPK/04 884/81/83 27.6.1981
KARADJA v.Baltisch Port Žíhaná VDH/DDC 045 848 15.3.1961
KARAMAIN D'oro Villaggio Žlutá CMKU/ND/16 319/-01/00/01 VDH/DDC 109 181 7.2.2000
KAREN v.Harlekin Černá VDH/DDC 092 748 20.3.1988
KARENINA Quincy Etc Skvrnitá CMKU/ND/22 526/18/20 21.6.2018
KARIN Allav Flodur - Ch.CZ, SK, JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/16 042/00/02 30.3.2000
KARIN Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/17 956/05/07 22.1.2005
KARIN v.d.Stadt Hamburg Skvrnitá VDH/DDC 046 794
KARIN v.Münchhausen Skvrnitá VDH/DDC 033 784 17.7.1946
KARIN z Cianky Žíhaná CsHPK/06 643/85/88 7.10.1985
KARIN z Hvězdných skal CS Žíhaná CsHPK/06 162/84/86 24.11.1984
KARINA II v.Beelen Skvrnitá VDH/DDC 094 743 15.1.1990
KARINA Imperial Skvrnitá ÖHZB/DD 4164 20.7.1991
KARINA v.Beelen 1 Žlutá VDH/DDC 090 768 1.7.1986
KARISSO Říčanská hvězda Skvrnitá CMKU/ND/18 981/07/09 23.9.2007
KARLOTTA v.d.Giestelbeek Žlutá LOSH 562013
KARMEN Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/17 957/05/07 22.1.2005
KAROLIN v.d.Haardburg Skvrnitá VDH/DDC 070 205 16.6.1975
KASIOPEA Bolid CS Žlutá CsHPK/03 798/77 11.6.1977
KASJA z Piaskowej góry Modrá CsHPK/08 158/-89/88/90 7.9.1988
KASKADA Mysliwi Mgiel Černá PKR.II-115032 17.2.2013
KASSANDRA Cynos Familiaris Modrá PKR.II- 18.9.2005
KASSANDRA Hvězdný luh Skvrnitá CMKU/ND/20 576/12/13 6.1.2012
KATANA Bohemia Ouni Modrá CMKU/ND/18 180/05/07 7.8.2005
KATARENA D'oro Villaggio - Ch.CZ Žíhaná CMKU/ND/16 318/-01/00/01 VDH/DDC 109 184 7.2.2000
KATIUSKA de Garaba Žíhaná LOE 0826507 1.9.1996
KATJA de la Templerie Žlutá LOF2DAL 004103 1.1.1960
KATJA od Pramene Sprévy CS Žíhaná CsHPK/06 740/86/88 17.4.1986
KATJA Odeon Žlutá CsHPK/04 885/81/83 27.6.1981
KATJA v.Beelen Žlutá VDH/DDC 090 769 1.7.1986
KATJA v.d.Brentjes Skvrnitá VDH/DDC 074 515 LOF2DAL 21 797/2 843 21.4.1977
KATJA v.d.Stadt Elsflet Žíhaná VDH/DDC 064 422 22.12.1979
KATJA v.Solling Žlutá VDH/DDC 089 637 12.9.1985
KATJA v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 079 501 29.1.1980
KATRIN Maestoso Žlutá VDH/DDC 043 693 26.6.1958
KATTY Selský grunt CS Skvrnitá CsHPK/10 586/92/93 28.3.1992
KATY Bohemia Abrus Skvrnitá CMKU/ND/13 673/95 SHPK 01687/98 28.10.1995
KATY od Martinky Černá MET.Dog 4489 10.2.1985
KAWASAKI Claudia Bohemica - Ch.TR, JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/20 092/10/12 26.8.2010
KEEKEBOO v.d.Feldblume Skvrnitá NHSB 2244286 28.4.1999
KEFA Odeon Žíhaná CsHPK/04 886/81/85 27.6.1981
KENIA v.Harlekin Skvrnitá VDH/DDC 085 836 21.6.1983
KENTA z Hvězdných skal CS Žíhaná CsHPK/06 163/84/86 24.11.1984
KENYA v.Gigantic Blau Černá do modrých MET.Dog/2093/12 9.5.2005
KESSI Hvězdný luh Žlutá CsHPK/11 465/93/95 2.5.1993
KESSI Vened CS Žlutá CsHPK/08 521/89/91 29.8.1989
KESSY od Řeky Ondřejnice - Ch.CZ Modrá CMKU/ND/17 102/03/04 15.1.2003
KESSY v.d.Shilo Ranch Černá VDH/DDC 090 194 19.1.1986
KESSY z Doškovy chalupy CS Skvrnitá CsHPK/06 506/85/87 24.9.1985
KETTY z Cianky Žíhaná CsHPK/06 644/85/87 7.10.1985
KETTY z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/09 249/90/93 20.7.1990
KEYLA Dolanský dvůr Modrá CMKU/ND/22 028/16/18 19.8.2016
Kharmis GRETTCHEN Černá PKR.II- 19.5.2013
KHYARA Margarejro - CIB, Ch.PL, JCh.PL Černá do modrých PKR .II-114265 18.10.2012
KIKI v.Harlekin Žlutá VDH/DDC 081 014 3.11.1980
KIKI v.Hochstein Skvrnitá VDH/DDC 078 445
KIKKI Bessen CS Modrá CsHPK/11 089/92/94 29.7.1992
KIM v.Gigantic Blau - CIB, Ch.H, BH, JCh.H Černá do modrých MET.Dog. 9611/05 9.3.2005
KIMBA od Jičínské brány CS Skvrnitá CsHPK/10 750/92/94 25.6.1992
KIMBER Il Paradiso di Bella Skvrnitá ROI 15.8.2009
KIMBERLEY Cevelob - JCh.CZ Modrá CMKU/ND/17 511/04/08 14.1.2004
KIMBERLY Yankari Žíhaná PKR.II-32527 28.11.1993
KIMONO di Tor Lupara Žlutá LOI 114359
KIRBY Norach Žíhaná CMKU/ND/15 250/98/00 19.6.1998
KIRKÉ z Javisu CS Černá CsHPK/04 602/80/82 28.11.1980
KISS from Valvasor's Land Skvrnitá SLR/ND 1617 5.1.2009
KITT de Can Duran Skvrnitá LOE 0877858 14.5.1997
KITTY Odeon Žíhaná CsHPK/04 887/81/83 27.6.1981
KITTY v.d.Eremitage Žlutá VDH/DDC 083 867 2.6.1982
KITTY v.Hohen Hain Skvrnitá VDH/DDC 099 018 15.4.1993
KITTY v.Köpfelgrund Černá VDH/DDC 078 269
KLARA Oregon Skvrnitá CMKU/ND/17 694/-04/02/07 PKR.II-73356 31.12.2002
KLEA Delta Velorum - Ch.SRB, BIH Černá SPKP/PKR.II-120236 26.12.2014
KLEIO of Island's Dream Žlutá MET.Dog. 735/09 13.11.2008
KLLER Dajhar - dog Modrá CMKU/ND/17 958/05/07 22.1.2005
KOLENDRA Korona Borealis - JCh.PL Žlutá PKR.II-100430 14.5.2009
KOLLET z Dolní poustevny Černá CsHPK/09 595/91/94 14.5.1991
KOMPROMISS v.Haus Fresena Černá VDH/DDC 094 416 7.10.1989
KOMTESS Imperial Skvrnitá VDH/DDC 080 567 25.7.1980
KOMTESS v.d.Mainebene Žlutá VDH/DDC 094 485 9.10.1989
KOMTESSA v.Westfalenweg Skvrnitá VDH/DDC 090 205 15.1.1986
KONIE od Řeky Ondřejnice Modrá CMKU/ND/17 103/03/05 5.1.2003
KORA v.Old Bavaria Skvrnitá VDH/DDC 078 626 12.7.1979
KORA z Hvězdných skal CS Žlutá CsHPK/06 164/84/86 28.11.1984
KORA z Josefovských bud - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, SK, Černá CMKU/ND/18 738/07/10 21.2.2007
KORA z Nad kašny Žíhaná CsHPK/04 545/86/87 8.1.1986
KORA z Podlipan Skvrnitá CsHPK/00 429/62/64 1.1.1962
KORA ze Švédských valů Černá CsPKP/00 499/62/65 1.1.1962
Koronaszepe ZRÍ ZARAH Skvrnitá VDH/DDC 120 546 MET.Dog 10 123/06 25.8.2006
KORSA KIZI Ungaro FCI Žlutá PKR.II-46169 13.1.1996
KOSPETHA von Mraque - JCh.CZ Modrá CMKU/ND/23 646/22 18.3.2022
KRABBE v.Rotscheid Žlutá LOL 018919 11.8.1987
KREMOWKA Arhus - Ch.SK Skvrnitá PKR.II-105294 19.7.2010
KRÓLEWNA z Kuzni Napoleonskiej Žlutá PKR.II-
KRUSCHENKA v.Hospodar Žlutá VDH/DDC 083 115 16.11.1981
KSANTYPA Hyperion Žíhaná PKR.II-56247 17.5.1998
KSENIA Arhus Skvrnitá PKR.II- 19.7.2010
KUCERKA Dolanský dvůr Modrá CMKU/ND/22 030/16/18 19.8.2016
KUNIGUNDE v.Schlesien Černá VDH/Kydd AQ5766
KÜRASS z Josefovských bud Černá CMKU/ND/18 739/07/09 21.2.2007
KUVETT v.Kloster Wiblingen Skvrnitá VDH/DDC 076 650 27.1.1974
KYRA v.Doggenheim Žlutá ÖHZB/DD 2112
L'AMOUR DE K ET E du Cerbere d'Eyjeaux Černá LOF2DAL 78 713/13 287 7.7.2015
L'ERA degli Anelli di Anan Černá LOI 07/20945 1.1.2007
LA NUIT des Petites Vernieres - VCh.CZ, CIB, GCh.C Skvrnitá CMKU/ND/21 772/-15/15/17 LOF 78550 30.5.2015
LA PALOMA Hyperion Žíhaná CsHPK/11 440/-93/93/94 PKR.II-20646 3.7.1992
LA-TRINITY Apollo Dog Modrá CMKU/ND/20 330/11/14 9.6.2011
LABAIA Indios dell Armida Skvrnitá LOI 058929
LABARAKAH des Terres de la Rairie Skvrnitá LOF2DAL 48 729/5 161 28.11.1995
LABRUSCA z Kužni Napoleoňskie Žlutá PKR.II-126582 6.5.2016
LADA Hvězdný luh Modrá CsHPK/11 475/93/95 16.5.1993
LADA Odeon Žlutá CsHPK/05 644/83/85 29.10.1983
LADA z Huttova domu Skvrnitá CsHPK/10 396/92/93 18.3.1992
LADY Bohemia Podlipan CS Černá CsHPK/04 740/81 3.5.1981
LADY Imperial Skvrnitá VDH/DDC 080 780 30.9.1980
LADY IMPERIAL du Mourre d'Agnies Skvrnitá LOF2DAL 47 538/07 947 25.2.1995
LADY LEE Dog-Lome Skvrnitá CMKU/ND/16 975/02/04 2.8.2002
LADY Odeon Žlutá CsHPK/05 644/83/85 29.10.1983
LADY v.Beelen Žlutá VDH/DDC 082 974 8.11.1981
LADY v.d.Nürburg Skvrnitá VDH/DDC 047 067 14.5.1962
LADY v.Maverick Skvrnitá VDH/DDC 099 308 3.10.1993
LADY z Nad kašny Černá CsHPK/07 351/87/88 16.1.1987
LAGERTHA Delta Velorum Skvrnitá PKR.II-126774 4.7.2016
LAGUNA Dolanský dvůr Modrá CMKU/ND/22 126/17/19 9.2.2017
LAICA du Gui de la Michardiere Žlutá LOF2DAL 013262/02053 1.1.1975
LAIKA Miréz Bohemia Skvrnitá CMKU/ND/16 125/00 1.5.2000
LAIKA v.Maverick Černá VDH/DDC 080 572 27.8.1980
LAIKA v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 082 440 8.8.1981
LAILA v.Solling Žlutá VDH/DDC 079 510 22.12.1979
LAIS des Habits Rouges Žlutá LOF2DAL 048108/08090 17.7.1995
LAJDA Bolid CS Žíhaná CsHPK/03 802/77/79 21.6.1977
LAKE Pustinka CS Skvrnitá CsHPK/04 218/79/84 11.5.1979
LAKOSTA z Josefovských bud Modrá CMKU/ND/19 787/09/11 21.10.2009
LALANE de la Benjamine Skvrnitá šedý tygr LOF2DAL 78 822/13 081 31.10.2021
LALBA z Kolomazné pece Černá CMKU/ND/13 643/95/98 25.9.1995
LALIFA des Terres de la Rairie - Ch.Fr. Černá LOF2DAL 48 708/8 155 31.12.1995
LANA a.d.Eldorado - Ch.D, A, VDH, Eu.DDCCS, BS-81, Skvrnitá VDH/DDC 079 844 9.4.1980
LANA v.Allertal Žlutá VDH/DDC 102 818 17.2.1996
LARA CROFT el Santhynor - Ch.H, CRO, RO Skvrnitá MET.Dog.17/07 7.2.2007
LARA na Szlaku Kormorana Modrá CMKU/ND/22 854/-19/19/21 PKR.II-136869 24.1.2019
LARA v.Hause Rawert Černá VDH/DDC 105 213 25.8.1997
LARA-A dell'Alto Feudo Skvrnitá ROI 11/7727
LARGA Bohemia Podlipan CS Černá CsHPK/04 741/81/83 3.5.1981
LARI v.d.Nürburg Skvrnitá VDH/DDC 047 068 14.5.1962
LARISA Iš Degsnés Maumedyno Černá do modrých LSVK 0975
LARISSA v.d.Lobbenhoeve Modrá NHSB 1.370.814
LAS VEGAS-A del Castello delle Rocche Skvrnitá LOI AG109725 7.7.1996
LASKA de la Grisonniere Skvrnitá LOF2DAL 12 654/1 905 9.4.1975
LASKA Vened CS Žlutá CsHPK/09 062/90/92 16.7.1990
LASSIE Bohemia Abrus Skvrnitá CMKU/ND/14 313/96 LOF2DAL 052067/08458 6.9.1996
LAURA v.Schilfkolben Skvrnitá VDH/DDC 078 604 1.7.1979
LAVANDULA v.d.Burg Diana Černá VDH/DDC 117 106 15.5.2006
LAVERTE v.Äquator Skvrnitá VDH/DDC 090 725 6.6.1986
LAYKA v.Harlekin Žíhaná VDH/DDC 071 325 4.12.1975
LEA z Kamenice CS Černá CsHPK/06 234/85/86 17.1.1985
LEADER de Garaba Žíhaná LOE 0989876 29.3.1988
LECCY Selský grunt CS Skvrnitá CsHPK/10 590/92/93 4.4.1992
LEDA Jezerní sedma CS Žlutá CsHPK/00 087/76/78 28.2.1976
LEDA v.d.Nürburg Skvrnitá VDH/DDC 047 069 14.5.1962
LEGENDA Ungaro FCI - Ch.SK Žlutá SPKP/735/PKR.II-87613 16.2.2004
LEGENDE des Terres de la Rairie Žlutá LOF2DAL 47 499/8 021 6.3.1995
LEI Indios dell Armida Skvrnitá LOF2DAL
LEILA Imperial Černá VDH/DDC 080 781 30.9.1980
LEILA v.d.Nürburg Černá VDH/DDC 047 071 14.5.1962
LEIRIA de la Benjamine Černá LOF2DAL 48 235/8 187 26.9.1995
LENA Bonoda Žlutá CsHPK/12 760/94/96 3.4.1994
LENA v.Maverick Skvrnitá VDH/DDC 080 573 27.8.1980
LENA Zidog CS Skvrnitá CsHPK/06 856/86/88 9.9.1986
LENDA z Kolomazné pece Černá CsHPK/03 982/78 23.6.1978
LENKA ze Švédských valů Modrá CsPKP/00 501/62/68 1.1.1962
LEONTÝNKA Catley Ranch Černá CMKU/ND/21 445/14/17 11.11.2014
LEONTÝNKA Dino Dinno - VCh.CZ Černá CMKU/ND/17 175/03/07 26.3.2003
LEORA du Cerbere D'Eyjeaux Modrá LOF2DAL 78926/ 17.7.2015
LESCOTT Catley Ranch Skvrnitá CMKU/ND/21 446/14/16 11.11.2014
LESSIE de la Templerie Žíhaná LOF2DAL 04 231/0 117 31.12.1973
LESSY de la Templerie Žíhaná LOF2DAL 4 231/1 831 16.3.1975
LETHE v.Oderstrand Modrá VDH/DDC 051 682
LETRISSA Bohemica Hastav Skvrnitá CMKU/ND/19 495/09/10 1.1.2009
LETTY Exqisite dog FCI Žíhaná PKR.II- 19.4.2009
LEXA v.Lindenkrug Žíhaná VDH/DDC 080 380 15.7.1980
LEXA z Podlipan Žíhaná CsPKP/00 454/62/64
LIAN z Kamenice CS Černá CsHPK/06 235/85/86 17.1.1985
LIANE des Terres de la Rairie Modrá LOF2DAL 13 212/1 957 14.7.1975
LIANE v.Solling Žíhaná VDH/DDC 079 511 22.12.1979
LIBCHEN du Domaine du Bois de Choques - Ch.FR Žíhaná LOF2DAL 048354/08023 14.7.1995
LIBERTE de Lathuy - Ch.MPZ Černá do modrých NHSB 1.599.784 10.8.1987
LIBERTÉ Quincy Etc. Skvrnitá CMKU/ND/22 621/18/21 25.10.2018
LIBERTINE des Terres de la Rairie Skvrnitá LOF2DAL 48 384/8 107 17.10.1995
LIBERTY Jackův smích Černá CMKU/ND/15 993/00 24.3.2000
LICKESIS de la Grande Vigie Černá LOF2DAL 48 517/8 098 4.11.1995
LIDIA de Garaba Žíhaná LOE 0347940 29.3.1988
LIDYE Hvězdný luh Modrá CsHPK/11 476/93/95 16.5.1993
LILI z města kata Mydláře Žíhaná CsHPK/08 352/89/92 28.4.1989
LILIA de la Foret de Kaysersberg Modrá LOF2DAL 47 986/7 980 8.5.1995
LILLIFEE v.d.Burg Diana Černá VDH/DDC 117 109 15.5.2005
LILYA du Val de l'Amitie - Ch.Fr, JWW Modrá LOF2DAL 13 816/1 856 17.6.1975
LIMONCE Armada - JCh.Ltv, WSJ- Černá LŠVK DD 1229/12
LINDA a.d.Rinner Köpfchen Žíhaná VDH/DDC 093 761 2.11.1988
LINDA Gruber Žlutá VDH/DDC 018 700
LINDA od Martinky Černá CsHPK/06 804/86/88 7.6.1986
LINDA v.Hühnerhof Ruit Žíhaná VDH/DDC 051 765
LINDA z Martínkova chovu CS Černá CsHPK/08 716/89/91 29.11.1989
LIPKA z Sosnowego Lasu Žlutá PKR.II-71818 23.12.2000
LIRYKA Korona Borealis Žlutá PKR.II- 15.4.2011
LISSI v.Riedstern Skvrnitá VDH/DDC 060 761 19.5.1971
LITTLELADY v.Vogtlandeck Černá DDR 12 996 24.9.1985
LITTLEONE v.Haus Tiefenbach Černá VDH/DDC 091 500 4.1.1987
LITUANIA de Geminis Černá plášťová LOE 0450216
LIU-JO del Bianello Černá LOI 10/117345 10.5.2010
LIWIA Confiteor - Ch.PL Černá PKR.II-72320 24.7.2002
LIXI z Hvězdných skal CS Žlutá CsHPK/06 484/85/87 28.7.1985
LIZBET BELLE LYCHIA iz Staira Skvrnitá UKU.009269/07 4.9.2006
LIZZIE de la Vallee Argentee Skvrnitá šedý tygr LOF2DAL 78 006/13 282 2.3.2015
LIZZIE Quincy Etc. - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, JCh Skvrnitá CMKU/ND/22 623/18/20 25.10.2018
LOCKI v.d.Nürburg Skvrnitá VDH/DDC 047 070 14.5.1962
LOEWE de Garaba Žlutá LOE 0347941 29.3.1988
LOLA v.Hennenberg Černá VDH/DDC 045 986
LOLITA HAZE du Domaine de Valdemar Černá LOF2DAL 47 651/8 230 9.3.1994
LORA Zidog CS Černá CsHPK/06 858/86/89 9.9.1986
LORELEI d'Iskandar Černá PKR.II- LOF 3.9.2015
LORENZA Moloseum Černá PKR.II-66752 20.7.2000
LORETTA a.d.Eldorado Černá VDH/DDC 079 846 9.4.1980
LORIANE Dino Dinno Skvrnitá CMKU/ND/17 177/03/05 26.3.2003
LORNA de Obiscos Černá LOE 1296533
LORRAINE della Baia Azzurra Černá LOI 98/1375 13.10.1997
LOSTRIS Catley Ranch - Ch.RO, CZ, SK, JCh. CZ Černá CMKU/ND/21 449/14/16 11.11.2014
LOTTE u Kříže CS Skvrnitá CsHPK/07 468/87/89 14.6.1987
LOTTY z Huttova domu Skvrnitá CsHPK/10 397/92/93 18.3.1992
LOTY z Martínkova chovu CS Černá CsHPK/08 717/89/91 29.11.1989
LOU v.d.Nürburg Skvrnitá VDH/DDC 096 728 3.1.1991
LOUISE de la Templerie de Gourdole Skvrnitá LOI 107343 31.12.1994
LOUISON d'Iskandar Černá LOF2DAL 78 140/13 124 23.2.2015
LOVA Skvrnitá LOF2DAL 048549/08290
LOVE STORY du Mourre d'Agnies Skvrnitá LOF2DAL 48 931/8 279 25.11.1995
LOVELY Damika Černá CMKU/ND/18 335/06/12 24.3.2006
LOZANNA Akwaforte Žlutá CsHPK/08 934/-90/88/91 21.11.1988
LUBA Maestoso - Ch.DDC Žlutá VDH/DDC 044 290 8.5.1959
LUCE - M dell'Alto Feudo Černá plášťová ROI 33510
LUCE-A Skvrnitá PKR.II-97501 MET.DOG 1375/H/10 26.7.2007
LUCIA della Baia Azzurra - CIB, Ch.IT Modrá LOI 98/1595 30.7.1997
LUCIDA de la Benjamine Skvrnitá šedý tygr LOF2DAL 048061/093 16.8.1995
LUCKY STAR Catley Ranch Černá CMKU/ND/21 448/14/16 11.11.2014
LUCKY YOU von Doggen Kaiser Skvrnitá LOF2DAL 78214/13365 6.4.2015
LUCY Bonoda Žlutá CMKU/ND/20 216/10/15 31.12.2010
LUCY Moloseum Skvrnitá PKR.II-98255 10.4.2008
LUCY v.Rieseneck Černá do modrých VDH/DDC 115 707 3.6.2004
LUDIVINE dei Monti del Keraton Skvrnitá ROI 08/94236 25.9.2007
LUISA z Nové Cianky Žlutá CMKU/ND/16 428/01/04 22.6.2001
Luizador CARINA BEST FEREYRA Černá RKF 3076218
Luizador EVELINA Černá plášťová RKF 4748981 25.2.2017
Luizador FIESTA Černá plášťová RKF 3040688 1.7.2011
Luizador ZEMFIRA II Černá plášťová RKF 3819050 13.1.2014
Luizador ZOLOTAYA ORCHIDEA - Ch.RUS, JCh.RUS Skvrnitá RKF 1789446
LUKO v.Hühnerhof Ruit Žíhaná ÖHZB/DD 2395
LUNA des Terres de la Rairie Žíhaná LOF2DAL 12 099/1 663 14.3.1975
LUNA Jezerní sedma CS Žlutá CsHPK/00 090/76 28.2.1976
LUNA v.d.Hunneheide Skvrnitá VDH/DDC 046 038
LUNA v.d.Nürburg Skvrnitá VDH/DDC 087 250 20.4.1984
LUNA v.Riedstern Skvrnitá VDH/DDC 046 038 13.5.1961
LUPITA Rendog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ, JCh.SK Žíhaná CMKU/ND/19 806/10/12 14.1.2010
LUSITANIA del Regno di Fantasia Černá do modrých LOI 10/30780
LUSSY del Barchett Černá LOI AG 049831
LUSSY Hvězdný luh Modrá CsHPK/11 479/93/95 16.5.1993
LUSY Bonoda Žlutá CsHPK/12 764/94/97 3.4.1994
LUXURY Claudia Bohemica - CIB, Ch.SK, H, A, JCh.A Skvrnitá CMKU/ND/20 193/11 ÖHZB/DD 5208 22.1.2011
LYRA z Huttova domu Černá CsHPK/10 399/92/93 18.3.1992
LYRBIA z Dolní poustevny Černá CsHPK/09 769/91/93 28.6.1991
LYSIS de Paradi's Parc Modrá LOF2DAL 48 509/0 SHSB. 543432 20.8.1995
M'LARA Hvězdný luh Žíhaná CMKU/ND/16 681/02/04 5.1.2002
M'LARISSA Hvězdný luh Žíhaná CMKU/ND/16 682/02/03 5.1.2002
M. M. v.Trabersruh Modrá VDH/DDC 083 393 20.1.1982
MACHA de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 49 064/8 221 29.2.1996
MADAME BOVARY v.Hause Wagner Modrá LOF2DAL 80342/13 126 VDH/Kydd N5691 2.5.2013
MADONNA du Temple Sacré d'Héloise Černá LOF2DAL 49 935/8 438 4.10.1996
MAHABHARATA v.d.Burg Diana Černá VDH/DDC 090 108 9.1.1986
MAHARANI v.Saphir Skvrnitá VDH/DDC 105 330 6.9.1997
MAIA Bohemia Abrus Černá CMKU/ND/14 511/97/98 6.2.1997
MAIDEN z Rotštýnských lesů Černá CsHPK/09 859/91/93 19.6.1991
MAIESTAS Říčanská hvězda Skvrnitá CMKU/ND/19 399/08/10 11.9.2008
MAIKA des Forets de Villeneuve Modrá LOF2DAL 49 357/8 416 26.5.1996
MAJA v.d.Hochwiesen Skvrnitá VDH/DDC 075 468 2.12.1977
MAJA z Hvězdných skal CS Černá CsHPK/06 709/86/87 6.2.1986
MALIAH v.Albtrauf Černá VDH/DDC 130 128 13.3.2017
MANDARYNKA z Kužni Napoleoňskiej - Ch.PL, H, SK Žíhaná PKR.II-58580 SPKP 136 22.12.1998
MANDY de la Templerie Skvrnitá LOF2DAL 14 874/2 304 2.2.1976
MANDY v.Beelen Žlutá VDH/DDC 094 740 1.2.1990
MANDY v.d.Bocksleite Žíhaná CMKU/ND/17 145/-03/01/03 VDH/DDC 111 746 1.11.2001
MANGO of Gold Giant Žíhaná JR 81017 Dog 21.6.2011
MANICHE v.d.Burg Diana Skvrnitá VDH/DDC 118 577 13.6.2006
MANIF du Mont Toise Modrá LOF2DAL 48 986/9 306 30.1.1996
MANJA v.Borntal Modrá VDH/DDC 095 561 21.10.1990
MANON Dog-Lome Černá CMKU/ND/16 980/02 VDH/DDC 115 046 3.8.2002
MANON Rendog - CIB, Ch.A, SK, CZ, JCh.CZ , JCh.SK Žlutá CMKU/ND/19 861/10/11 20.2.2010
MANON Splendoria Vratislavia - JCh.CZ Žlutá CMKU/ND/21 907/-16/16/18 21.4.2016
MANTA Indios dell Armida Skvrnitá LOI 062276
MARA v.Klevchen Žíhaná VDH/DDC 075 636 9.1.1978
MARCELINA Hyperion Černá PKR.II-54703 10.5.1998
MARCELLA Imperial Skvrnitá ÖHZB/DD 4181 VDH/Kydd D299 22.3.1992
MAREA della Baia Azzurra Modrá LOI 98/107341 31.1.1998
MARGARET Indios dell Armida Černá LOI 062510
MARIA z Nové Cianky - Ch.CZ Žlutá CMKU/ND/16 687/02/03 9.1.2002
MARIASOLE of old Pink House Skvrnitá LOI 07/21096 31.7.2006
MARIENBAD des Petites Vernieres Černá LOF2DAL 79 564/13 295 20.4.2016
MARIHUANA Magiczne kolo - Ch.PL Černá do modrých PKR.II-76434 31.5.2003
MARION des Fauvelles Žlutá LOF2DAL 16 138/2 584 25.10.1976
MARITTA v.d.Nürburg - Ch.D Skvrnitá VDH/DDC 088 455 27.10.1984
MARJORIE of Austria Great Stars - Ch.SK, SRB Skvrnitá MET.Dog 124/14 25.2.2014
MARLEN v.d.Fürstenhöhe Žlutá VDH/DDC 102 702 8.2.1996
MARLEN z Javisu CS Černá CsHPK/05 994/84/86 26.9.1984
MARLENE des Petites Vernieres - Ch.VDH, DDC Žlutá VDH/DDC 105 180 20.3.1996
MARLINA v.Dünner Land Žlutá VDH/DDC 097 630 12.8.1992
MARTHA Indios dell Armida Skvrnitá LOI 062277
MARTINA Apollo Dog Černá do modrých CMKU/ND/20 623/12/14 8.4.2012
MARY v.d.Burg Dankwarderode Skvrnitá VDH/DDC 037 010
MARY v.Hohen Hain Skvrnitá VDH/DDC 104 809 12.4.1997
MARYLIN Catley Ranch - JCh.SK, CZ Černá CMKU/ND/21 923/16/17 14.4.2016
MASCHA v.Hospodar Žíhaná CsHPK/05 512/-84/82/85 VDH/DDC 084 733 18.12.1982
MATYLDA Quincy Etc. - Ch.CZ, JCh.CZ Skvrnitá CMKU/ND/23 461/21 4.7.2021
MATYLDA Uttis Černá CMKU/ND/14 207/96/99 4.7.1996
MAUD z Huttova domu Černá CsHPK/10 401/92/93 30.3.1992
MAXI v.Vogtlandeck Žlutá DDR 13 318 5.11.1986
MAXIMA Bonoda Černá CsHPK/13 080/94/96 15.9.1994
MAYA Cevelob Modrá CMKU/ND/18 127/05 VDH/DDC 25.5.2005
MAYA de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 15 739/2 551 12.9.1976
MAYBELLINE Claudia Bohemica - GCh.SK, CZ, Ch.CZ, S Skvrnitá CMKU/ND/20 609/12/13 9.3.2012
MEDEA Bonoda Černá CsHPK/13 081/94/97 15.9.1994
MEDINA de la Grisonniere Černá LOF2DAL 48 939/8 306 23.1.1996
MEGA Pu-Fa - Ch.PL Skvrnitá PKR.II-LXXX-16466 9.6.1991
MEGAIRA von Wiederholz Černá CMKU/ND/22 072/16/19 13.11.2016
MEGANE du Domaine de Sultan Černá LOF2DAL 48 859/8 357 19.2.1996
MEGGIE BLUE Hradecká hvězda - CIB, GCh.CZ, RO, SRB Modrá CMKU/ND/22 411/18/19 10.3.2018
Meherzugi MUMIN Žíhaná MET.Dog 9048/04 8.3.2004
Meherzugi PERCY Žlutá MET.dog 9842/06 23.11.2005
Meherzugi RUNA Žlutá LOF2DAL 70299/11468 2.2.2007
Meherzugi WILLOW OF JIGO Žlutá ROI 14/161618 3.6.2014
MEIN SONNENSTERN Liberté Skvrnitá BCU 235-000272 10.10.2010
MELBA v.Maverick Černá VDH/DDC 084 013 23.7.1982
MELISSA de Paradi's Parc Skvrnitá LOF2DAL 14 515/2 635 4.3.1976
MELISSA v.d.Nürburg Černá plášťová VDH/DDC 059 689 2.11.1970
MELISSA v.d.Ofnethöhle Žíhaná VDH/DDC 068 010 24.7.1974
MELODIE du Val de l'Amitie Černá do modrých LOF2DAL 50 261/8 585 23.11.1996
MELODIE v.d.Schlehhecke Skvrnitá VDH/DDC 101 612 4.5.1995
MEMORY v.Schloss Laupheim Skvrnitá VDH/DDC 099 314 15.9.1993
MEMPHIS BELL v.Dorndiel Černá VDH/DDC 112 393 8.4.2002
MENDY Claudia Bohemica - Ch.CZ Černá CMKU/ND/20 610/12/13 9.3.2012
MERCEDES des Petites Vernieres Skvrnitá LOF2DAL 50267/8482 21.9.1996
MERCEDES Silva Tarok Černá CMKU/ND/20 635/11/14 19.11.2011
MERCEDES v.d.Assyrern Černá VDH/DDC 086 676
MERCI Liberté Skvrnitá VDH/DDC 090 975 1.8.1986
MÉRÉ v.Rieseneck Modrá VDH/DDC 116 201 2.10.2004
MERI z Meziorličí CS Modrá CsHPK/04 570/80/82 8.10.1980
MERRY des Gardiens de la Sure Skvrnitá LOF2DAL 80145/13303 28.11.2016
MERRY z Huttova domu Černá CsHPK/10 402/92/93 30.3.1992
MESSALINA Medium - Ch.PL Modrá PKR.II-51764 26.5.1997
METALLICA Arhus Černá PKR.II- 25.10.2010
MIA CARA of European Great Stars Černá plášťová MNE 1105/21 DOG 18.2.2021
MIA Dino Dinno Žlutá CMKU/ND/17 307/03/06 1.6.2003
MIA-B Summa Cum Laude Modrá VDH/DDC 129 809 ROI 16/17091 30.8.2016
MIGHTY MANDY de Lathuy Černá do modrých LOSH 618886
MIJA del Nord Ovest Černá LOI
MIKI v.Biedensand Žlutá VDH/DDC 057 017